Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Czyli wakacje, to co Lamy wam podbiją to możecie odzyskać, więc głowa do góry i więcej miast oddawajcie.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser6237

Guest
Luzaki nie tacy luźni :D zagrywki gradowe to coś poniżej pewnego poziomu w grepo :D jak widać zniżyli się do niego :)

Nie umieją upaść z honorem :)
 

DeletedUser21095

Guest
a tak po kozacku to kolona macie w miescie cos chyba nie odbijacie ?? jak kozakujesz to idz po calosci bo nawet tam nie ma duzo - wojska w miescie stoja bo mialem doslac jakbyscie polecieli a tu lipa ..... o gratki wczorajszej akcji moralowca - dajcie mu przeszkolenie jak sie kolony wstaiwa - bo jeszcze kolona nie wyslal jak juz pisal ze mu przykro ze mi miasto zabierze sojusz blaznow
 

DeletedUser6237

Guest
[ciach-sapcio]

Screena nie wysłałeś wiec morał z tego prosty ;) zapytaj skutera kto pierwszy z gradem latał potem kozacz kto mieczem wojuje od miecza ginie :)

Nieczyste zagrywki to u Was standard jak nie boty to fejkowanie po nocach jak nie fejkowanie to latanie gradem :D normalnie zmieńcie nazwę na Nieustraszeni kozacy :rolleyes:

Jedynym sojuszem bez godności na tym świecie jesteście Wy :) nie potraficie grać normalnie jak ludzie tylko kombinujecie, odwróci się to ricochetem :cool:

a tak po kozacku to kolona macie w miescie cos chyba nie odbijacie ?? jak kozakujesz to idz po calosci bo nawet tam nie ma duzo - wojska w miescie stoja bo mialem doslac jakbyscie polecieli a tu lipa ..... o gratki wczorajszej akcji moralowca - dajcie mu przeszkolenie jak sie kolony wstaiwa - bo jeszcze kolona nie wyslal jak juz pisal ze mu przykro ze mi miasto zabierze sojusz blaznow

Dalej to samo xd jak ktoś nie daje info to co mamy bronić :D
Lepszy sojusz "blaznów" niż ludzi nie potrafiących grać uczciwie ;) to co ? Ilu ludzi od was jeszcze bana nie miało? Na palcach jednej ręki chyba wystarczy :cool:

Brak honoru u Was to norma, współczuję jedynie graczom :) bo to ze wyzerujecie nam 3 miasta to oddamy na 15 :D obudzicie nam ludzi z letargu a to zaboli bardziej niż nawet 8 miast przejętych :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12258

Guest
na lindos jeszcze the iron lady nazwałabym sojuszem, na początku sama tam grałam i znam większość graczy z tamtej ekipy, tutaj już ich właściwie nie ma i teraz to dla mnie pseudosojusz
 

DeletedUser19767

Guest
Też problem macie z pseudosojuszami, a Cape Diem niby lepszy, jak oni biremami atakują :)
 

DeletedUser6237

Guest
na lindos jeszcze the iron lady nazwałabym sojuszem, na początku sama tam grałam i znam większość graczy z tamtej ekipy, tutaj już ich właściwie nie ma i teraz to dla mnie pseudosojusz

Sojusz jest od Omegi, wiec jeśli większość z Omegi nie przeszła na Lindos to tez był pseudosojusz? ;)

Ekipę zebraliśmy na nowo, duża część ato gracze grający po raz pierwszy :) a ekipa dalej się zbiera :)
 

DeletedUser29018

Guest
a co sie stalo persefonie .... znajomosci sie skonczyly czy urlopu nie miala i specjalnie bana wziela - wiesz tyle macie czlonkow i ich przejmujecie ze pewnie kazdy ma u was po 3-4 multi i potem je przejmujecie .... cos pewnie w tym jest
Słonko stęskniłeś się :) słyszałam , że masz super zajęcie i w desperacji latasz gradem hmmm zajęcie godne założyciela Luzaków
 

DeletedUser21095

Guest
wyrzym ja ide puszczac te ataki gradu na dorotke bo jest fun a ty siedz tu nalej na FO bo moze tu uda ci sie zaistniec bo do podbijania szarakow nawet ci synchro nie potrzebne .... wiec rozumiem twija flustracje 2 ataki w jednej secundzie to byloby cos a wiecej to cud boski a niby doswiadczony ale jak ma sie 10 miast po 6 miesiacach to z czego synchro zrobic .... z pustego to i salamn nie nleje - wyrzym ja jak gralem w grepo to ty na gowno papu mowiles -
do supportu nie bede zglaszal bo tylko pusty przypal ale wiem co ty tak o tym bocie piszesz zauwarzylem taki zbieg ze melle pod twoje kolony puszcza 1 atak 60 ogni i za kazdym razen on wchodzi 1 sec pod kolon - ona to ma oka 1 proba i zawsze celna
 

DeletedUser29018

Guest
nic straconego przynajmniej odpoczeliśmy od siebie trochę Ty "urlopu" trochę ja jak wrócę to zaiskrzy gradem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21095

Guest
mozesz na mnie liczyc :) tylko nie uciej ..... chce ciebie miec przy sobie :)
 

DeletedUser21095

Guest
o dorotke nie badz zazdrosna .... jak tylko dlatego ze ciebie nie ma ... wiesz jak to mowia przy jednej dziorze to i kot zdechnie
 

DeletedUser21095

Guest
kinia nie przeginaj bo vari to zobaczy - wiesz to ze mu wsadzanie ostotnio nie wychodzi to nie koniec swiata :))
 

DeletedUser6237

Guest
wyrzym ja ide puszczac te ataki gradu na dorotke bo jest fun a ty siedz tu nalej na FO bo moze tu uda ci sie zaistniec bo do podbijania szarakow nawet ci synchro nie potrzebne .... wiec rozumiem twija flustracje 2 ataki w jednej secundzie to byloby cos a wiecej to cud boski a niby doswiadczony ale jak ma sie 10 miast po 6 miesiacach to z czego synchro zrobic .... z pustego to i salamn nie nleje - wyrzym ja jak gralem w grepo to ty na gowno papu mowiles -
do supportu nie bede zglaszal bo tylko pusty przypal ale wiem co ty tak o tym bocie piszesz zauwarzylem taki zbieg ze melle pod twoje kolony puszcza 1 atak 60 ogni i za kazdym razen on wchodzi 1 sec pod kolon - ona to ma oka 1 proba i zawsze celna

Rejestracja 26. Gru 2013

Mi to wygląda ze jest na odwrót i to ja zaczynałem jak na kupe mówiłeś papu :D
No i co ze 10 miast xd jakbym miał tyle czasu co Ty i nie ruszalbym się sprzed komputera to tez bym miał tyle miast :D
Stary nie wiem co chcesz tym osiągnąć ;D z reszta czego się spodziewać po człowieku który używa bota żeby zaistnieć :D

[ciach- Sapcio]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21095

Guest
no dobra masz mnie .... ale tylko tak troche i nic jemu nie mow ..... bo zaraz znow bedzie mnie atakowal a ja straszny panikarz jestem
 

DeletedUser21095

Guest
wyrzym nie placz jak nie masz na chusteczki to pozycze - jak bys pracowal to pewnie bys mial - ale wolisz siedziec na FO i w nosie dlubac - byc gwiazda FO - normalnie musisz ludzia imponowac swoimi wypocinami ....... jak mowilem rozmowa z toba to srednia przyjemnosc ..... co bym nie pisal o varim i jak sie nie smial to gosc ma styl czy on wstawia klocka czy ja wstawiam potrafi sie normalnie odezwac a ty ryczysz po tym forum jak krowa zyby zaistniec
 

DeletedUser6237

Guest
Jak mam się normalnie odzywać jak po mnie ciśniesz a zero konkretów? :eek:

Jedynym płaczącym akurat jesteś Ty bo ja Ci się śmieje prosto w twarz a Ty udajesz ze tego nie widzisz :D

Kolejny gregori ;D zero argumentów;:D

Tak się składa że pracuje, mam swoją firmę dodatkowo mam też druga prace :D stać mnie, nie bój się :D wpadnij na nowy system na jesień, wladuje tyle złota co Ty i Ci pokaże jak sensownie je przerobić :D

PS. Tak gowniarz ze mnie bo mam dopiero 23 lata :D
 
Do góry