Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30017

Guest
Czekamy aż Ty będziesz swoich budzić że masz kolona
smiley_emoticons_lol.gif
poczekamy, aż ty będziesz swoich budzić, że masz bana
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30077

Guest
Proszę tylko o nie traktowanie wpisów Ell że to ,,większość" Szkoły podjeła takie decyzje.
Większość sie nie wypowiedziała i tylko patrzy na to co się dzieje z politowaniem.

Pozdrawiam
-Jankes-
 

DeletedUser23685

Guest
Jeszcze dwa dni temu elkretos kombinował jakby tu pijanym wkręcić ,że mają kreta w sojuszu ,a dzisiaj to jego przyjaciele hehe
No ale tak wygląda gra z dziećmi :)


Czasem z wrogiem da się dogadać lepiej niż z sojusznikiem, który leje na ciebie ciepłym moczem, mówi ci, że zerwie pakt jak mu sie bedzie nudzić (Mowa o tobie mati) czy też zerwie jak nie dostanie konwertów z fejkami na melle co było skrajnie głupie

Wszelkie próby z waszej strony dążyły by zerwać ten pakt i to jest coś czemu nie zaprzeczysz, w pewnym momencie zaczęliście szukać też dobrej wymówki np posądzając nas o współpracę z pijanymi bez pokrycia z jakimkolwiek argumentów

Nie byliście wcale lepsi od ella i ani razu nie byliście względem nas fair i teraz kiedy ktoś od nas nie jest fair względem was to szkoła jest zła i sprzedawczyki heh hipokryzja lvl hard

Nie wiem tylko po były te wszystkie cyrki zamiast po prostu zerwać ten pakt kiedy uznaliście, że już wybiliście sie na tyle, że nasza pomoc jest wam całkowicie zbędna czyli już jakiś czas temu, oszczędzilibyście wszystkim tego wszystkiego, bo nie wiem w jakim celu to ciągnęliście przez tak długi czas i teraz wyrzucacie brudy na FO i miałem tu już nic więcej nie pisać, ale postanowiłem naprostować kilka spraw

ellkretos akurat wam dupska na banie bronił i pomimo waszego stosunku do nas nigdy nie działał na waszą niekorzyść, a to, że tak wyszło cóż szczerze mówiąc ja sam bym tego nie zrobił, ale rozumiem jego intencje i emocje jakie z tym towarzyszyły, bo wszystko ma wszelkie granice no i sami nieraz dolewaliście oliwy do ognia, a teraz próbujecie szukać wymówek i sie usprawiedliwiać tylko po co? Stało się i lejcie sobie tych "Statystów" jak to fajnie nas określiliście na forum bezpośrednio i nażryjcie sie do syta, określenie statystów cóż ma swoje pokrycie w pewnym sensie, bo nie byliśmy wybitnym sojuszem, ale żaden z tych statystów nie odmówił wam pomocy i nieraz kiedy ja musiałem sie prosić o deffy i zawsze było, że nie mam, lece z kolonem, a niekiedy nawet klocka nie było i cóż ja nie miałem obiekcji wysłać 20k deffa do naleśniczka pomimo, że wiedziałem, że pójdą na pewną rzeź, więc współpraca była wam na korzyść dopóki ktoś musiał robić rzeź z deffa podczas eventu

Jedyna osoba z lam, którą osobiście lubię i szanuję to Polish, którego o pomoc nie musiałem się prosić o pomoc i można z nim było porozmawiać jak człowiek z człowiekiem

I jak chcecie coś sobie brudy wyciągać na FO to może zacznijcie od swoich, bo rzygać mi sie chce jak widze tą waszą sztuczną postawę "moralną"

Ludzie, którzy krytykują i nie mają sobie nic do zarzucenia to najgorszy typ człowieka


To mój ostatni post na FO, bawcie się dobrze w swoim cyrku
 
Normalne jest to ,że jeśli nie ma co robić a wkoło zielono to zrywa sie pakt ,żeby dalej się bawić , temu służy ta gra. Oczywiście ellkupa wziął to za groźby.
Nie chcieliśmy zrywać paktu ... Jak ell się pojawił w sojuszu to mieliśmy taką ochotę i to nie raz , ale ze względu na reszte graczy od was tego nie zrobiliśmy.
Tak ell pomógł w czasie banów , ale co z tego jak dalej zachowywał się jak gówniarz , ciągłe pyskówki , alarmowanie z jakimś głupim pytaniem , po prostu jest irytujący i natrętny. I to on jest głównym powodem tego wszystkiego co się wydarzyło. Bo do reszty nikt nic nie ma.
Paktu byśmy nigdy nie zerwali , ponieważ nie interesowały nas nigdy Wasze miasta , mieliśmy inne cele, no ale jak zobaczyliśmy ,że oddajecie wiochy wrogom no to sorry...

A brud to widziałeś ostatnio na wspólnej zakładce co pisała ta wsza co wiochy oddaje :)

Pozdro :)
 
Jeszcze dwa dni temu elkretos kombinował jakby tu pijanym wkręcić ,że mają kreta w sojuszu ,a dzisiaj to jego przyjaciele hehe
No ale tak wygląda gra z dziećmi :)
Przekręcasz sytuacje :)
Napisałem, że latwo jest podrobić screena i można każdego kto nie myśli wrobić ze ktoś ma kreta. Nie napisałem ze tak zrobie.
Naucz się czytać albo poproś o pomoc mame by tobie wyjaśniła.
 
Normalne jest to ,że jeśli nie ma co robić a wkoło zielono to zrywa sie pakt ,żeby dalej się bawić , temu służy ta gra. Oczywiście ellkupa wziął to za groźby.
Nie chcieliśmy zrywać paktu ... Jak ell się pojawił w sojuszu to mieliśmy taką ochotę i to nie raz , ale ze względu na reszte graczy od was tego nie zrobiliśmy.
Tak ell pomógł w czasie banów , ale co z tego jak dalej zachowywał się jak gówniarz , ciągłe pyskówki , alarmowanie z jakimś głupim pytaniem , po prostu jest irytujący i natrętny. I to on jest głównym powodem tego wszystkiego co się wydarzyło. Bo do reszty nikt nic nie ma.
Paktu byśmy nigdy nie zerwali , ponieważ nie interesowały nas nigdy Wasze miasta , mieliśmy inne cele, no ale jak zobaczyliśmy ,że oddajecie wiochy wrogom no to sorry...

A brud to widziałeś ostatnio na wspólnej zakładce co pisała ta wsza co wiochy oddaje :)

Pozdro :)

Haha, kolejna ściema...
Człowieku ty mnie alarmowałeś nieraz w nocy, czy ktoś inny od was z sojuszu.
To wy byliście natrętni.
Zawsze "ell masz ognie" "ell masz deffa"
"lecisz z nami" i ja zawsze pomagałem gdy coś miałem, a wy jak jakieś sępy bo jestescie nikim w pojedynke :)
Od was nie dało sie doprosić o pomoc bo myślicie tylko o sobie i zauważ ze, dlatego większość luzaków wam nie pomogła gdy mieliście bany bo oni mają wywalone na was.
Co do natręctwa to po/ciach/ za przeproszeniem mi piszę slup ze lata po yovanie bo go w nocy obudzil?
XDD zenada
"POZDRO :)"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry