Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11474

Guest
haha jaki szajs ..;))) patrzac na co wydarzylo sie przy puszceniu 100 paru atakow i tylu wsparc mozna sobie wyobrazic co sie stanie jak z dwa sojusze zaatakuja wioche na cudaku ...;))))))))) atakujacy na bank dostana bananaa za zamulanie serwera a obroncy pokaze sie komunikat wylacz komputer i wroc za dwa dni moze raporty do tego czasu spadna ...;)))) zenada i tyle w temacie ....
 

DeletedUser11474

Guest
bravo inno za liczne aktualizacje majace na celu usprawnienie gry idzie wam naprawde zarabiscie swietnie ...:D
 
haha jaki szajs ..;))) patrzac na co wydarzylo sie przy puszceniu 100 paru atakow i tylu wsparc mozna sobie wyobrazic co sie stanie jak z dwa sojusze zaatakuja wioche na cudaku ...;))))))))) atakujacy na bank dostana bananaa za zamulanie serwera a obroncy pokaze sie komunikat wylacz komputer i wroc za dwa dni moze raporty do tego czasu spadna ...;)))) zenada i tyle w temacie ....

Tym się nie przejmuj , nas do tego czasu nie będzie prawdopodobnie :p
 

DeletedUser26408

Guest
juz chyba czas najwyzszy spadac....

Ktoś powiedział... szaraki ?
rotfl.gif
 
nieźle dawałem info dookoła
gadałeś na wszystkich co na froncie tracili miasta dopóki sam nie wytraciłeś 2-3
smiley_emoticons_bravo2.gif

szkoda śliny to tobie pogadać na ts3 ale wiem że po wymianie zdań zaczął byś się jąkać
 
tia,straciłem jak miałem bana ;)
z tłumokiem nie ma co gadać ;)
Info dookoła? xD
Żal mi Cię
i współczuję Twoim rodzicom że muszą Cię utrzymywać
gadać na ts?
z Tobą? xD
Idź tam turlaj się i nie zawracaj 4 liter
Nie odpisuj,zachowaj tę jakże inteligentną odpowiedź dla siebie,sia.

PS.A,faktycznie,straciłem jedną wiochę na rzecz George,jak byłem u znajomej,no tak xDDD
 
Do góry