Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No coz moze ja sie tez wypowiem cos na ten temat ,ogolnie to od dluzszego czasu obserwuje ze nie tylko w feniksach ale tez w innych sojuszach ludzie zaczynaja rezygnowac z gry ,nie wiem jaki jest tego powod ale coraz mniej osob gra co sprawia ze gra robi sie nudna ,a co do feniksow to czesc osob doszla do sojuszu Persia a ,reszta zalozyla swoj wlasny sojusz.

tak czy inaczej jesli nie bedzie sie nic dziac to gracze na tym swiecie beda dalej rezygnowac
 

DeletedUser

Guest
No i kolejny sojusz się rozpadł. Niestety było to do przewidzenia tylko po przyjęciu do niego jednej konkretnej osoby.

Szkoda, bo sojusz był na prawdę mocny.

Może taka przestroga na przyszłość - Nie zapraszajcie puma1104 bo to będzie znaczyło koniec sojuszu - Stało się to już ze 4 mocnymi sojuszami.
 

DeletedUser

Guest
KA-Tet panowie i panie się rozpadło ponieważ tak jak w innych sojuszach zaczeło pachnieć nudą, więcej graczy było nie aktywnych niż grało przez co sojusz został rozwiązany.
a z sojuszu Ka-Tet powstały dwa odłamy; Activity oraz Odtwórzmy Stary Ka-Tet
to samo dzieje się w pozostałych sojuszach na delcie rozpoczęła się roszada między sojuszami.

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 

DeletedUser

Guest
Akurat wyjaśniene, że zaczęło się nudzić w sojuszu to żadne wyjaśnienie, bo ostatnio na całym DELTA panuje nuda.
 

DeletedUser

Guest
To pewnie dlatego wszystkie sojusze zaczynają znikać!!:confused:


Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
zgadzam się ... oj zniknie... ;P
gdzieniegdzie nie jset nudno, ale...wszyscy padają... wykruszają się.. na szczęście w moim rejonie mam robotę z takimi jednymi bubkami ;P
 

DeletedUser

Guest
wy norki i S.P.Q.R. też robicie reorganizację w sojuszach ??

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 

DeletedUser

Guest
(...)tak czy inaczej jesli nie bedzie sie nic dziac to gracze na tym swiecie beda dalej rezygnowac
Chyba że pojawią się cuda świata.
Swoją drogą, team GP mógł trochę uszczypnąć z 2.0 dla delty np. Hadesa.
Mniej ludzi by odchodziło.
 

DeletedUser

Guest
Ktoś wie co się stało z mrówkami, kolejny sojusz który padł ofiarą nudy?
 

DeletedUser

Guest
morze też usuneli graczy co nie udzielali się i zostali sami aktywni ...
takie jest moje zdanie

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 

DeletedUser

Guest
Niestety delta jest starym światem :/
Coraz więcej graczy przestaje grać... a trzymać graczy, którzy stali się warzywkami nie ma sensu.
 

DeletedUser6946

Guest
Jest tak jak pisze Kinga ;))
Sam skasowałem konto 5 maja i poszedłem na Ksi gdzie jest zabawa :))
 

DeletedUser

Guest
Y...wyspa cudów i Hades... morze być...ale pozostałe bajery wersji 2.0 zbyteczne :D

oooo tak!!!
w tym się zgodzę, nowostki tego typu jak najbardziej, ale forma niech zostanie ;D

a niestety i mnie dotknęła nuda - uciekli nam kolesie do lania do innego soja, z którym mamy umowę ;/
 

DeletedUser

Guest
Tylko, że albo wchodzi całe 2.0 albo nic.

a niestety i mnie dotknęła nuda - uciekli nam kolesie do lania do innego soja, z którym mamy umowę

Zerwijcie pakt :D
 

DeletedUser6960

Guest
Sprostowanie
Ka -tet nie rozpadło się z powodów jednego gracza "puma"
Powód jest a raczej był głębszy.
Nuda nuda nuda i do tego same pakty co uniemożliwiało dalszy rozwój i grę.
Niestety gracze koalicji pozostały w swoich skostniałych strukturach inni poszli krok do przodu i powstało Activity
 
Do góry