1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie

Dyskusja w 'Eta' rozpoczęta przez użytkownika Cykor89, 11. Maj 2010.

1. Desiderata

Desiderata Guest

Odp: Sytuacja na świecie

W czasie gdy nie miał dostępu do konta stracił miejsce top 1 więc miał wybór : albo próbować udowodnić, że jest faktycznie najlepszy i grać albo skończyć ogłaszając,że "jest ofiarą, a gdyby nie włamanie na konto to nadal byłby niedoścignionym wzorem".Teraz od czasu do czasu wpada tu by przypomnieć o sobie,byśmy pamiętali jakim to nie był bohaterem.

2. boxer1981228

boxer1981228 Guest

Desi przestań gadać głupoty to że był nr 1 każdy pamięta . Tak jak każdy będzie pamiętał stonera i innych . Ale co odpadł i tyle co dla mnie znaczy że był słaby bo nie chodzi o czas tylko przestał grać jak po dupie dostał zresztą podobnie było na kilku światach .

3. Desiderata

Desiderata Guest

No nie każdy.

No niekoniecznie.Od tego nie zależało nasze życie,więc pewnie wkrótce zapomnimy.

A ja tego nie napisałem przypadkiem? tylko szerzej się rozpisałem.

4. sz4lony

sz4lony

dyskusja niezmienna od początków Eta, ale tak musi być - każdy ma swoje spojrzenie na pewne aspekty tej gry i będzie się przy nich upierał...ja mimo tego wszystkiego macham łapką z tęsknotą może do tych czasów dominacji, może do tych wspaniałych ludzi, wrogów, sojuszników gra przeminęła pamięć i przyjaźnie nie przeminą.

dodatkowe pozdrowienia dla kompanów przewijających sie jeszcze gdzieniegdzie po światach tego czasopochłaniacza;)

5. boxer1981228

boxer1981228 Guest

Myślę że jak byś chciał jeszcze pograć na Eta to nie ma najmniejszego problemu . Zawsze jakieś konto się znajdzie . Dość dużo ludzi chce zrezygnować i chętnie by przekazali konta

6. szczemar

szczemar Guest

A coś dla mnie starego multikonciarza też coś znajdziesz ?

7. boxer1981228

boxer1981228 Guest

Jak tylko chcesz grać to mogę się postarać i dać Ci namiar na gościa , który przekaże konto przez support .

8. szczemar

szczemar Guest

Nawet gdybym miał być przeciwnikiem ? :)

9. boxer1981228

boxer1981228 Guest

Nawet jak byś miał grać sam . Gracz aktywny jest na wagę złota żeby ten serwer utrzymać jak chcemy pograć oczywiście i jeżeli się czujesz na siłach żeby sprostać naszym atakom :)

10. szczemar

szczemar Guest

Kocham ten serwer ale ze znajomymi chętnie pogram na innym .

11. benton91

benton91 Guest

Boxer tak naskoczyłeś na Evelina, to może powiedz jacy gracze zasługują w Twoich oczach na szacunek? Musze przyznać, że bardzo mnie to ciekawi.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 30. Kwi 2012
  12. boxer1981228

boxer1981228 Guest

Przede wszystkim Ci , którzy do tej pory grają na świecie na którym zaczynali . A nie skaczą ze świata na świat jak opętani .

13. boxer1981228

boxer1981228 Guest

A po co Ty w ogóle spamujesz w tym temacie mało Ci ostatniego bana .

14. Desiderata

Desiderata Guest

Koleś jest pokemonem i nabija gdzie się da.

Chłopaczku drogi,tak sobie nie pisz bo tu nie grasz.

15. uchonokia

uchonokia

A stary gracz? :)

16. szczemar

szczemar Guest

A stary gracz zakończył grę na świecie ETA

17. uchonokia

uchonokia

niestety tak ale stare mordy zostały ;)
    gram na achil...

18. ORION WSPANIAŁY

ORION WSPANIAŁY

Pamiętam jak wyglądał Jarmark kiedyś i widzę jak wygląda teraz...
    Teraz ludzie którzy reprezentują ten niegdyś mocny sojusz powinni dać tam sobie konta sami do usunięcia..
    Czołówka Jarmarku obecnego rafhalto ,braziliano , mortcian wielka trójka wybitnych założycieli...
    Jak walili po jednym z moich graczy ostatnio który ma 18 miast to zrobili mu tylko tyle iż dostał obrońcę dnia..
    5 kolonów utopili ...
    Fakt zdobyli jedno miasto :D
    Ale z tego co wiem to weteran77 usunął w tym mieście całe wsparcie wycofał wypompował z tego miasta wszystkie surowce w akademii pokasował im tam wszystkie badania zdemontował łaźnie wieże i obniżył akademię o 5 poziomów..
    a mur miejski sami te orły rozwalili ładując się katapultami w puste miasto ..
    Na końcu minute po przejęciu tego miasta plaga na nie poszła aby surka wolniej się odbudowywała..

Kto jest z tego świata nick sobie wejdzie w profil gracza z mojego sojuszu weteran77 to się ubawicie co ci gracze z Jarmarku potrafią i jak teraz Jarmark się stoczył pod batutą tych orłów...

19. sz4lony

sz4lony

mimo iż skończyłem swoją przygodę na Eta wciąż śledzę Wasze grepostaty, jednak one wszystkiego nie powiedzą - wiec co słychać giganci ETA:)

20. Balkan

Balkan Guest

To samo ciągnie się od dłuższego czasu ;) Garstka zapaleńców prowadzi nieustanne ataki, przejmuje miasto - a zaraz się okazuję że obrońca przejmuję jakiegoś szaraka , i wychodzi na tym lepiej niż my agresorzy .... ale temu nie zaradzimy . Wielki szacunek dla graczy którym jeszcze chce się walczyć , dzięki wam nie jest aż tak nudno .

Do góry