Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam kolegów na kolejnym świecie, mam nadzieję, że będzie nam się super grało
 

DeletedUser

Guest
Miałem ochotę sobie pograć na nowym, szybkim świecie, ale jak pomyślę, że za parę chwil wakacje to wolę sobie odpuścić i grać tylko na Ecie. ;) Ale prędkość x3 gwarantuje sporo zabawy - stawiam, że już za 2 tygodnie będzie się robiło ciekawie. :)
 

DeletedUser

Guest
Sojusze

Heh juz oczywiscie 15 zaproszeń z różnych sojuszy ;D A i tak 2-3 z nich będą się liczyć już za 2 tygodnie :) no ale skoro mają aspiracje prowadzic wlasne sojusze to życzę powodzenia
 

DeletedUser5

Guest
Disco robaczki dołączyły właśnie do gry, okolice M44 ;) Ciekawa jestem czy powstaną na Thecie jakieś masówki. Mimo że limit jest 100 graczy w sojuszu, to znając życie niektóre podzielą się na kilka członów, byle tylko zgromadzić jak największą ilość przyszłych farm ;]
 

DeletedUser

Guest
Za tydzień już powinna być czołówka, jestem ciekawy czy coś tu zawojuje...
 

DeletedUser

Guest
e... za tydzień raczej nie. zacznie sie drobne pokazywanie pazurków. za miesiąc będzie wiadomo z kim trzymać.
 

DeletedUser

Guest
no niezle administratorka,kurczak i fable w 1 druzynie ciekawe jak dlugo:D
 

DeletedUser

Guest
no troche mało...

ja, Shania, Kropa, Andrzej, lew, Łukasz, Laina, serapis. no i Sun ma dołączyć:D
 

DeletedUser

Guest
Oj będzie się działo, będzie :p i myślę że ciut wcześniej niż miesiąc ;]
 

DeletedUser5

Guest
no troche mało...

ja, Shania, Kropa, Andrzej, lew, Łukasz, Laina, serapis. no i Sun ma dołączyć:D

Oczywiście żadne z nas nie zajmuje się Thetą, nie mamy większych szans na rozwój ani wspomagania - na tym świecie jesteśmy zwykłymi graczami. Mam nadzieję, że nikt nie popadnie w skrajności i nie będzie tępił Robaczków ani lękał się bana tylko dlatego, że kilka osób jest w administracji ;)
 

DeletedUser

Guest
Krucjata przeciwko osobą, którzy ślepo wierzą, że przetrwają na tych morzach się rozpoczęła wraz z naszym wypełznięciem. Strzeżcie się wszyscy Wierni !

Ave ja !
 

DeletedUser

Guest
xplode11 zmniejsz trochę tą fotkę tej dziewczyny z anime bo jak za każdym razem na to patrze to mam chcicę:p co to się robi że tak masowo ludzie wstępują do szatańskiej husarii???:eek:
 

DeletedUser

Guest
kokon303 nierozumiem heheh^^
chcicę? na co?? xD

moze to sa gracze z innych serwerow ktorzy sie znaja?:s
dlatego dolaczaja;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry