Szara wioska- Podbój

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy jak n.p jakaś opuszczona wioska ma 3k punktów, to czy jak ja podbije to wszystkie budynki zbudowane przez gracza który opuścił grę nadal tam będą? Czy mogą tam być jakieś wojska? Czy będę musiał rozbudowywać miasto od nowa? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Wszystkie budynki będą. Jeśli gracz miał wojska to też tam będą, więc lepiej wyślij szpiega.
 

DeletedUser

Guest
na razie nie mam po co jeszcze muszę rozbudować akademie na podbój, bylem po prostu ciekawy ;]
 

DeletedUser

Guest
no ok ale mam statek kolonizacyjny i podbój. wysyłam kolona i statki transportowe oraz ogniowe do tego miasta i nie moge podbic tego miasta a jednostki wracaja do mojego miasta. Moze ktos mial taki sam problem??
 

DeletedUser

Guest
znaczy to jakoś tak wygląda :
Poziom kultury:3
Miasta: 2/3
i na tym pasku mam 4/9

To pomoże ktoś?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Z opisu nie wynika, że na transportowcach płynie wojsko jeśli ono tam jest to wklej screena z momentu posyłania wojska
 

DeletedUser4

Guest
Podpowiem - popatrz dokładniej co pisze po najechaniu na ikonkę "ataku" na to miasto, z którego wysyłałeś wojsko (Ateny) - mowa tam o przejmowaniu miasta jak by nie było.
Po kliknięciu na nazwę miasta, pod odmierzanym czasem, będziesz widział kiedy oblężenie się zakończy :)
 

DeletedUser3959

Guest
że tak odświeżę temat i zapytam sie o jeszcze jedną sprawę
jak długo jest widoczne miasto które notabene jest już oznaczone kolorem szarym??
 

DeletedUser946

Guest
losowy okres czasu zależny od poziomu rozbudowania - im miasto w momencie "zszarzenia" było bardziej rozbudowane (więc miało więcej punktów) tym dłużej będzie znikało, proces autodestrukcji polega na losowym obniżaniu poziomów budynków w danym mieście, miasto znika kiedy poziom senatu spadnie do 0
 

DeletedUser

Guest
1.na szarych polis możesz dokonać aktu podboju bez konieczności wywołania buntu
2. ja gdy już założyłem dowe miasto miało ono na start 780 punktów i po 11 poziom
 
Status
Zamknięty.
Do góry