Szpieg i bonus nocny

  • Rozpoczynający wątek Szatana
  • Data rozpoczęcia

Bonus dla szpiega

  • TAK

    Głosy: 29 85,3%
  • NIE

    Głosy: 5 14,7%

  • W sumie głosujących
    34
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Skoro bonus nocny daje bonus do obrony, który ma utrudnić grę nocnym makom, to niech chociaż da tez im jakiś bonus. A rozchodzi mi się o bonus do szpiegostwa pod osłoną nocy :p powiedzmy te 20%
Myślę że pomysł do zrealizowania :p
 

DeletedUser

Guest
przykład prostego niegłupiego pomysłu (ogrud ucz się jak to się robi:)). zagłosowałem na tak, aczkolwiek mały brak logiki widzę:D

właśnie nocą jest najlepiej szpiegować (osłona nocy - nikt cię nie widzi) więc trochę głupio to utrudniać:)
podobnie jest jednak z atakiem - niby w nocy też z zaskoczenia, pod osłoną nocy, łatwiej wybić wojsko przeciwnika, a bonus jest. dlatego jestem za:) nawet poziom utrudnienia mi nie przeszkadza:) 10-20% to dobry poziom
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie ponieważ 20% to za dużo np. ktoś ma 60000 srebra w jaskini szpieguje nocą to tak jak by miał 72000 w dzień.
Jeśli było by 5%-10% to dałbym tak.
 

DeletedUser946

Guest
ale propozycja jest żeby był bonus DLA szpiega, czyli żeby pod osłoną nocy łatwiej było szpiegować a nie trudniej...

ja jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie ponieważ 20% to za dużo np. ktoś ma 60000 srebra w jaskini szpieguje nocą to tak jak by miał 72000 w dzień.
Jeśli było by 5%-10% to dałbym tak.

podałem przykładowy procent bonusu, on jest do dogadania :p
A bonus nocny w postaci ochrony cie nie razi 300% ???

(chyba tyle wynosi, nie chcę przegiąć :p)
 

DeletedUser

Guest
Kurczak, pamiętaj że Grecja to kraj skalistych wybrzeży, niebezpiecznych podwodnych skał i stromych zboczy (wyolbrzymiam trochę :p). Atak nocą w takich warunkach nie jest czymś prostym ;] Poza tym, nocą dźwięk się łatwiej rozchodzi (bo jest baardzo cicho), więc przemieszczanie się całej armii pod mury miasta jest dość głośne ;] <ale żem teorię wymyśliła :p> Jednemu się łatwiej prześlizgnąć. Dajmy na to, ten bonusik do szpiegowania = cichsze budy, bardziej czarne wdzianko, albo jaki osprzęt szpiegowski :D


Pomysł mi się podoba. Jestem na tak.

Bonus nocny do obrony to 100%.
 

DeletedUser

Guest
świetny pomysl

Ciekawy pomysł i na dodatek banalny w realizacji przez miłościwie nam panujące innogames :p . min. 20% bonusu dla szpiega :) do 40% .
To polityka jawności a tak... nikt nic o sobie nie wie .. to stresujące jest
Noc najlepsza jest dla szpiega gdy po dachu cicho biega :)) :cool:
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie, skoro bonus nocny utrudnia agresorom nocne ataki to przynajmniej niech ich szpiedzy się cieszą :p
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry, ale wolałbym gdyby to utrudniało zdanie szpiegowi ;)
 

DeletedUser

Guest
wystarczy już chyba ze masz bonus do obrony :p Daj sie szpiegom nacieszyć )
 

DeletedUser

Guest
dajmy na to że bonus dla szpiega zacznie się o 00:00 a nie tak jak bonus nocny do obrony
 

DeletedUser

Guest
Prosty i bardzo dobry pomysł, do tego ze wspomnianym wyżej odniesieniem do realizmu. Pomysł mi się podoba, w końcu jakiś bonus dla NIE-obrońców. Może wartość powinna być maksymalna 20 %. Głosuję na tak!
 

DeletedUser

Guest
jestem na tak, ale uważam, że bonus dla szpiegów powinien być krótszy - od 00:00 do np. 04:00 - 05:00... rozchodzi się o to, że o świcie trudno szpiegować :D natomiast co do %, to uważam, że 20 wystarczy(oczywiście w grze :D)
 

DeletedUser

Guest
Jestem za jeśli by to wynosiło 10-30% wraz z początkiem nocnego bonusu 10%, w środku nocy 30%, potem już idzie w dół do końca nocnego bonusu.
I jak wyżej można się domyślić powinno to trwać podczas bonusu nocnego.
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: Szpieg i bonus nocny

To ma sens
skoro gorzej jest atakować,to chociaż skany z większą łatwością będzie można zdobywać :)
ja często szpieguję w nocy :D

na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szpieg i bonus nocny

Wszystko składa się na logikę... chcieli byście by to w nocy szpieg miał trudniejsze zadanie. Tak na prawdę w realu by nie było. W dzień miał by trudniej.


Jaskinia 1000000 srebra bez kryptografii + wysyłali byśmy tego szpiega na noc + 20% do łatwiejszego szpiegowania = 800001 sreberka by zdołać przeskanować.

Jaskinia 1000000 srebra z kryptografią
+ noc 20% do łatwiejszego szpiegowania = 1000001 sreberka by zdołać przeskanować.


Teraz zakładamy że w dzień szpieg miał by 20% trudniejsze zadanie.



Jaskinia 1000000 srebra bez kryptografii + dzień + 20% trudniejsze szpiegowanie = 1200001 by zdołać przeskanować.

Jaskinia 1000000 srebra z kryptografią + dzień + 20% trudniejsze szpiegowanie = 1400001 by zdołać przeskanować.


Pomysł fajny, ale raczej nie przejdzie, bo pewnie to już by była za duża komplikacja w grze.​
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szpieg i bonus nocny

Mam nadzieję ze tu chodzi o bonus na rzecz szpiega? Bo trochę lipnie to wyszło :p Oczywiście :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry