Szpieg - Wojska poza wioską

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1744
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś ZA wprowadzeniem tego pomysłu?

  • Tak

    Głosy: 10 41,7%
  • Nie

    Głosy: 14 58,3%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser1744

Guest
Proponuję dodanie do tej gry takiej możliwości. Ma polegać ona na tym, że po udanej akcji szpiegowskiej pokazywało także jednostki poza wioską. Przykładem może być sytuacja, że ktoś atakuje przeciwnika, Przeciwnik wie, że nie ma szans, albo zastawia pułapkę więc wysyła swoje wojska do jakiejś nieaktywnej wioski.

Dzięki szpiegowi możemy się dowiedzieć, co knuje przeciwnik, więc dodanie takiej możliwości bardzo pomoże w tym, czy przeciwnik nie zastawia żadnej pułapki.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie odpada - postaw się na miejscu przeciwnika... Jest dobrze tak jak jest.
 

DeletedUser

Guest
To by była dobra opcja tylko żeby nie zawsze było widać te wojska.
Obecnie aby udaremnić akcję wojskową to trzeba mieć schowane więcej srebra niż przeciwnik zapłacił swojemu, więc myślę że taką opcję można by było dodać żeby wojska poza wioską były widoczne ale w przypadku gdy zapłacimy naszemu szpiegowi 2 razy więcej niż przeciwnik ma schowane.
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie..


ps: czy jak kogoś szpieguję, to ten ktoś wie, że idzie do niego szpieg? :D
 

DeletedUser

Guest
Ja też jestem na nie. Gdybyś przeszpiegował kogoś a ten ktoś by miał całe wojsko poza swoją wioską mógłbyś go zaatakować z małymi stratami. ;)
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie mimo że to pomysł z plemion. tutaj przeciwnik nie widzi idącego szpiega, więc nie ma możliwości celowej ucieczki przed szpiegiem (jak to jest w przypadku plemion, gdzie co niektórzy cwani uciekają całym lub częścią wojska przed zwiadem). jest więc duże prawdopodobieństwo że zastaniemy jego całą armię w mieście. nie ma co zbytnio ułatwiać gry;)
 

DeletedUser

Guest
ze wzgledu na to że wiekszosc wypowiadajacych sie tutaj ludzi wiele pomyslow nie przejdzie. proponowal bym zamiescic wszystkie propozycje na nowym serwerze a ci ktorym jest dobrze tak jast niech sie kisza na tych serwerach co sa.
 

DeletedUser

Guest
ze wzgledu na to że wiekszosc wypowiadajacych sie tutaj ludzi wiele pomyslow nie przejdzie. proponowal bym zamiescic wszystkie propozycje na nowym serwerze a ci ktorym jest dobrze tak jast niech sie kisza na tych serwerach co sa.

Wiec skoro się Tobie nie podoba nie musisz tutaj się kisić;]
Wiele pomysłów przechodzi poczytaj sobie.
 

DeletedUser

Guest
krzysiek nie rozumiesz że niektóre pomysły psują grę?

na pewno będą serwery z jakimiś nowościami (jak to było w plemionach - są światy z kościołem, rycerzami, itd.) ale nie wszystkie pomysły się nadają.

pomysł z tego tematu zniszczy całą zabawę w grepolis:)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Grepolis jest grą strategiczną. Dodanie tego typu możliwości nie urozmaici gry, a wręcz przeciwnie - spłyci rozgrywkę. Wyeliminowanie elementu zaskoczenia nie jest konieczne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry