Szpiegostwo

  • Rozpoczynający wątek Krefcik
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie mogę wyszpiegować mojego sąsiada jest napisane ze szpieg chce 1000 srebrnych monet no ale ja przecież tyle mam, więc ?
 

DeletedUser

Guest
Musisz wejść do jaskini i tam suwakiem zapłacić mu 1000 srebrnych monet :)
 

DeletedUser

Guest
Ale jak sąsiad będzie miał więcej złożone w jaskini to ten tysiąc może nie wystarczyć.
 

DeletedUser

Guest
...

hej, na ktorym poziomie musze miec jaskinie zeby wynajac szpiega? pozdro
 

DeletedUser

Guest
...

hmm dziwne, wrzucilem tam 1000 monet a opcji takiej nie widze
 

DeletedUser

Guest
na pierwszym.

@Sir Jarquens
jak już zdeponujesz monety w jaskini, utwórz mapę, znajdź wioskę gracza, którego chcesz szpiegować i tam kliknij na ikonkę szpiega. :D
 

DeletedUser

Guest
ale jak to zrobic???????????????????????? jak wynajac szpiega?
 

DeletedUser

Guest
normalnie, klikasz na ikonkę szpiega, wybierasz ilość srebra, jaką chcesz przeznaczyć na tę akcję i klikasz "szpieguj". nie wiem co w tym trudnego.
 

DeletedUser

Guest
Ikonkę wysyłania szpiega masz na mapie w podglądzie wioski.
Zaznaczasz miasto które chcesz przeszpiegować:
screenhunter007.jpg

Jest to ta główka w kapturze.

W następnym oknie wybierasz za ile wysłać szpiega:
screenhunter008b.jpg

Masz do wyboru między 1000 a maximum jakie wpłaciłeś do jaskini
 

DeletedUser

Guest
za kazdym razem tracimy monety ??? wyslalem szpiega do goscia tak na probe i po za surka nie mial nic.

Wykorzystane srebrne monety:
1000
 

DeletedUser2612

Guest
Moim zdaniem to chore, aby pobierać opłaty od szpiegowania i to jeszcze takie wysokie, ale cóż, gra niby nastawiona na atak, ale widać, że ktoś specjalnie się nastawił na ATAKI W CIEMNO, bo nie widzę sensu w wysyłaniu wojsk na innego gracza, skoro trzeba ponad tysiąc wydać na jedno szpiegowanie.
 

DeletedUser

Guest
Czy gdy jestem skutecznie szpiegowany to o tym wiem (jakiś komunikat), czy jedynie można poznać po znikajacych monetach?
A znikają one wtedy z magazynu czy z jaskini?
Co jeśli w jakini monet było brak?

dzieki za odp.
 

DeletedUser

Guest
jeżeli ktoś Ciebie skutecznie za szpieguje to monety nie znikają i nie dostajesz informacji o tym...
nie wiem jak jest w mieście z wyrocznią czy tam jest informacja czy jej nie ma o szpiegowaniu
 

DeletedUser2867

Guest
ilość wojska

Czy szpieg wykrywa wojsko które jest aktualnie w wiosce, czy całe wojsko wioski? Mogą być jednostki na farmieniu?
 

DeletedUser

Guest
mam pytanie takie.
Czy musze mieć najpierw 1000 sztuk złota wplacone do skarbca aby załuszmy wysłać szpiega płacąc mu 100 monet????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry