Szybkie serwery.

  • Rozpoczynający wątek Neos16
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za szybkimi serwerami ?

  • Tak !

    Głosy: 37 41,1%
  • Tak ale tylko za specjalnymi

    Głosy: 9 10,0%
  • Tak ale tylko za speedem 100-500

    Głosy: 6 6,7%
  • Absolutnie nie !

    Głosy: 22 24,4%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 16 17,8%

  • W sumie głosujących
    90
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Gracze z Szybki Plemion się ucieszą. Tak chodzi o serwery o prędkości 100-500 na których gra by się toczyła od kilku godzin do kilku dni (prędkość około 100).
Również dobrym pomysłem były by serwery ze speedem max 5 (jeżeli serwery na stałe) Bądź "specjalne" prędkość 10-25 na np okres Wakacji.

To tylko telegraficzny skrót ale opisuje mój zamysł. Głosować ! :cool:
 

DeletedUser77

Guest
Dlaczego Wy z tej gry chcecie zrobić drugie Plemiona?
Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście że później. Na początku niech bedzie z kilka serwerów.
 

DeletedUser

Guest
w pełni popieram ten pomysł, sam bym zagrał na speed serwie, gdzie wszystko rozstrzyga się w ciągu godzin-dni.
 

DeletedUser

Guest
mysle ze administracja ma juz w planie szybsze serwy bo w opisie swiata jest zawsze jego predkosc
 

DeletedUser

Guest
ale to pewne że będą serwery z prędkością np 2 albo 2.5 A mi chodzi o ciutkę szybsze ;)
 

DeletedUser4

Guest
mysle ze administracja ma juz w planie szybsze serwy bo w opisie swiata jest zawsze jego predkosc

Kiedys sie pewnie pojawi swiat z wieksza predkoscia. Poki co nie ma na to szans, jak przy predkosci jeden serwery nie wyrabiaja.. Wszystko w swoim czasie, Rzym tez nie od razu byl cesarstwem :)
 

DeletedUser

Guest
To oczywiste ;] Najpierw gra musi zacząć na siebie zarabiać . I przyciągnąć baaardzo dużo graczy. Ale dzięki rodzicom czyli grze Plemiona i The West. Grepolis jako dziecko szybko dorośnie i stanie się samodzielne ;)

Sorry za takie porównanie no ale pasuje ;)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry, tylko do wprowadzenia jeszcze nie teraz :)

Zanim powstaną szybkie Grepolis, zapewne dużo się zmieni w mechanice gry, ustawieniach itp.
 

DeletedUser525

Guest
Wg. nie najlepsza pretkość świata to x1 wszelkie speedy to paranoja i bzdura dla dzieci jak ktoś lubi predkości to polecam Gran Turismo
Grepolis to strategia i cała przyjemność z gry to planowanie zawieranie sojuszy dyplomacja a na to potrzeba czasu.
Szybkie klikanie kto prędzej kogo zjedzie bo siedzi od rana do nocy to bzdura
 

DeletedUser

Guest
Poczekajmy trochę gra w polskiej wersji językowej dopiero wystartowała a tu już nowe światy chcą poczekajcie gra nie zając.
 

DeletedUser528

Guest
Gracze z Szybki Plemion się ucieszą. Tak chodzi o serwery o prędkości 100-500 na których gra by się toczyła od kilku godzin do kilku dni (prędkość około 100).
Również dobrym pomysłem były by serwery ze speedem max 5 (jeżeli serwery na stałe) Bądź "specjalne" prędkość 10-25 na np okres Wakacji.

To tylko telegraficzny skrót ale opisuje mój zamysł. Głosować ! :cool:

Szybki serwer to dobry pomysł ale moim zdaniem czas aktywności tego serwera powinien być dłuższy np miesiąc
 

DeletedUser

Guest
ja bym mogl grac na takim spedzie ze np jest szybkosc wykonywania czegos o 20% szybciej a produkcje razy 3 ale bez przesady
 

DeletedUser

Guest
Świat z prędkościom już jest...theta...
Co do pomysłu, no właściwie to dla mnie żaden pomysł...nie uproszcza, utrudnia, nie zmienia mechaniki gry...tylko servy lepsze kupić IG musi...
Chętnie bym pograł na świecie np.5 albo 6 ale nie szybszym, to by była bzdura :|

Edit.
Anemus tak bezsensownie odświeżył :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie no, ale popatrzmy na datę napisania tego wątku. Nie ma sensu odkurzać starych propozycji (chyba, że są naprawdę wybitne lub mojego autorstwa :D:D). I tak jestem na "NIE".
 

DeletedUser

Guest
A może by tak dać tak prędkość, że jeszcze kolona nie wysłałem a tu już wioska moja !!!!! Albo manty jeszcze nie wyleciały a już wróciły !!!
Wg mnie totalna bzdura dla nielicznego kręgu odbiorców - chyba w większości no-live. Z całą badziewną otoczką typu czas spania, grania i czego jeszcze ????
obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
przecierz wtedy trzeba siedzieć przy kompie cały czas... okupacja trwająca 0,5h? bez sensu...
 

DeletedUser

Guest
cygan... na plemionach wojsko szło sekundami do sąsiedniego miasta - to dopiero hardcor:) jak ktoś lubi może tak grać ;)

co do szybkich - "pierwsza runda Szybkich Plemion w historii wystartowała w Niemczech, w niedzielę 28 sierpnia 2005 roku o 18:00, miała prędkość x400" (wg wiki plemion). niemieckie plemiona powstały w 2003 roku. myślę więc, że nie ma co się spodziewać (o ile można się spodziewać) szybkich serwerów grepolis zbyt szybko.
 

DeletedUser

Guest
to po ilu sekundach był pełny magazyn? przecierz nie ma paru minut
 
Status
Zamknięty.
Do góry