[Omawiane] Telefon z systemem operacyjnym SYMBIAN

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19224
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19224

Guest
Witam chciałbym zakupić Nokie 500 , ona ma system operacyjny SYMBIAN , i czy dało by radę przy takim telefonie bez problemu wchodzić na grepolis z niego ?

Bo z tego co wiem to chyba tylko ANDROID i system OS czy jakoś tak
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Telefon z systemem operacyjnym SYMBIAN

Nie wiem czy będziesz mógł wejść na wersje mobilną grepolis, ale raczej nie, więc pozostaje Ci tylko wersja standardowa ale korzystanie z niej na telefonie jest bardzo uciążliwe, według mnie lepiej gdybyś kupił telefon z androidem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefon z systemem operacyjnym SYMBIAN

Będziesz mógł spróbować zgrać z komputera "Grepolis Tollbox"

Btw. Nie polecam Nokii, ich systemy operacyjne są beznadziejne.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Telefon z systemem operacyjnym SYMBIAN

Grepolis Tollbox mozna sciagnąc w sklepie androida. Z tego co wiem nie chodzi sam mam nokie lumie 520 i tam nie chodzi.
Tylko mozna wejść na wersje standardową ale bardzo się tnie więc nie radze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefon z systemem operacyjnym SYMBIAN

Jak mówili poprzednicy kup lepiej z androidem, ja polecam samsunga nokii nieeee
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Telefon z systemem operacyjnym SYMBIAN

co chcesz do nokii ja mam dwa telefony jeden z androidem 2 nokia jak kupuje to ze starym nie ma co zrobic :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefon z systemem operacyjnym SYMBIAN

co chcesz do nokii ja mam dwa telefony jeden z androidem 2 nokia jak kupuje to ze starym nie ma co zrobic :D

Teraz podobno Nokia kupiona została przez Microsoft, noi niestety jest system Windows 8,
wczesniej nokia popełniła duży błąd instalujac Symbiana, który okazał się niewypałem a raczej nawet nie nawiązał walki z androidem i iosem, noi po prostu jesr nedzny:)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Telefon z systemem operacyjnym SYMBIAN

zgadzam sie jak dla mnie android to najlepszy system operacyjny
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Telefon z systemem operacyjnym SYMBIAN

Spróbuj zagrać w mobliną wersję Grepolis z komputera, spróbuj jak jest i wtedy kupuj telefon. Z mojej strony polecam telefon z wi-fi a nie z płatnym internetem.
 

DeletedUser19224

Guest
Odp: Telefon z systemem operacyjnym SYMBIAN

oki posłuchałem waszych rad i kupiłem ZTE z androidem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefon z systemem operacyjnym SYMBIAN

Grepolis Tollbox mozna sciagnąc w sklepie androida. Z tego co wiem nie chodzi sam mam nokie lumie 520 i tam nie chodzi.

Dlatego pogrubiłem aby pobrał z komputera (co jest możliwe - wiem bo sam tak robiłem) a nie marketu.

A co do telefon to dobry wybór. :)
 
Odp: Telefon z systemem operacyjnym SYMBIAN

Teraz podobno Nokia kupiona została przez Microsoft, noi niestety jest system Windows 8,
raczej chodzi chyba o system WindowsFone8 które ładujądo nokii i do chyba HTC nie wiem jak działa ale mam lumie 610 gdzie jest windowsfone7- kiszka no i mobilne grepo na tym badzieju nie działa zostaje tylko wersja standardowa gdzie jak wiadomo nie otrzymamy powiadomień o atakach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefon z systemem operacyjnym SYMBIAN

Witam chciałbym zakupić Nokie 500 , ona ma system operacyjny SYMBIAN , i czy dało by radę przy takim telefonie bez problemu wchodzić na grepolis z niego ?

Bo z tego co wiem to chyba tylko ANDROID i system OS czy jakoś tak

Mój kolega ma ten sam model telefonu i spokojnie gra poprzez przeglądarkę.Odpowiadając na twoje pytanie.Nie będziesz mógł mieć wersji mobilnej gry,a normalnie korzystać przez przeglądarkę z telefonu.
 
Do góry