Top 15 Gracze (Troja)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21321
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21321

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

WooW złoto poszło w ruch , i to bez żartów >.< 4 k pkt już .. A ciekawe jak tam wojo :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

WooW złoto poszło w ruch , i to bez żartów >.< 4 k pkt już .. A ciekawe jak tam wojo :rolleyes:

Zgadza się hajs to i na złoto jakiś grosz polski się znajdzie... A jak wy bidę gryziecie krzywymi zębami to możecie tylko pozazdrościć i się podniecać na forum :D
Patrząc już po ludziach w sojuszu jakimś patałachem nie jest, bo parę nicków kojarzę i są niektóre podobne, to pewnie jakaś "ukrywająca się gwiazda" :D

Ale...
Jeżeli jest to ta osoba która od razu mi wpadła do głowy patrząc po sojuszu, to życzę powodzenia wszystkim na tym świecie, a no i support pewnie dużo będzie miał roboty... Mam nadzieję, że się mylę. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Zgadza się hajs to i na złoto jakiś grosz polski się znajdzie... A jak wy bidę gryziecie krzywymi zębami to możecie tylko pozazdrościć i się podniecać na forum :D
Ty nobem jesteś czy jarasz się że kupiłeś golda za dwie dychy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Ty nobem jesteś czy jarasz się że kupiłeś golda za dwie dychy?

Nie trafiłeś, bo nubkiem nie jestem, a golda kupie tylko tyle ile potrzeba na premkę :D

Piszę to co widzę... Podniecacie się nim i widać zazdrość w tym, że nawalił już 4k pkt

Masz coś głębszego do powiedzenia czy już skończyłeś? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Nie, nie skończyłem jestem otwarty na kulturalne konwersacje na odpowiednim poziomie.

A powiedz mi kto się podnieca? Sprecyzujesz? Ja nic takiego nie widziałem. Kolega który zapoczątkował tę rozmowę był zdziwiony że tak szybko nabił punkciki ale nie sądzę że to było podniecenie. A jeśli uważasz że było na odwrót to jest to zabawna sytytuacja bo musiałeś jednak zobaczyć coś innego na tym forum niż ja.
 

DeletedUser23057

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Ale z Was "brutale/lki" , a myślałem że będę się nudził w tej grze .

Pozdrawiam Wszystkich :)
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Ale z Was "brutale/lki" , a myślałem że będę się nudził w tej grze .

Pozdrawiam Wszystkich :)
Tutaj to nie da się nudzić. Czasami wystarczy zrobić sobie popcorn i usiąść przed monitorem i poczytać forum ^_^
Rozrywka gwarantowana :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Hehehe :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Top 15 na tą chwilę:
LOL.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Czołówka zróżnicowana... od czwartego zaczyna się goldowa przepaść hehe.
yetj dawaj do przodu bo wszyscy na Ciebie liczymy :)
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

oj tam oj tam :p
człowiek zaczął budować wojsko to punkty poszły w dół :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Haha no w sumie racja :) Oby podboje Ci wyszły to wrócisz na właściwe miejsce ;)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

oj tam oj tam :p
człowiek zaczął budować wojsko to punkty poszły w dół :p
Spokojnie, podbijesz miasteczko i będą pkt :D A poza tym widziałem że masz bardzo bardzo dużo złota więc jakbyś chciał too .. :p ;)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Jakiegoś screena gdzieś wklejałeś:):cool:
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Jakiegoś screena gdzieś wklejałeś:):cool:
Już pamiętam, z mobilki w błędach :p

Znam ludzi co tyle to wydają w ciągu tygodnia, więc dla nich to drobne ;p

hoho to yetj mówisz ,że zaraz za cudaki się bierzesz ? ;):D:D
Oczywiście, przecież już jest jeden "cudak" na wyspie, oczywiście w żartobliwym tego słowa znaczeniu i mowa tu o mnie haha :D
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

26 K złota to drobne ? Chyba dla nikogo, ale lepiej to sobie zostawić, np. na zarządce itd, a nie wydać na raz :p A tak swoją drogą jak tyle złota zarobiłeś ? Kupiłeś, czy rekrutowałeś graczy ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Top 15 Gracze (Troja)

Na pewno nie za rekrutację. Za to 2000 maks :)
 
Do góry