TOP 15 Idalium

2016-03-23
________________________________PUNKTY EKO______________________________
TOP 15 PUNKTY.png

________________________________PUNKTY WALKI_____________________________
TOP 15 WOJOWNICYa.png

Aktualizacje co około 3 dni.
Obserwujmy razem jak ranking będzie się zmieniał :cool:


2015-03-25
_______________________________PUNKTY EKO_______________________________
punkty eko 15.png
_________________________________PUNKTY WALKI__________________________
punkty walki 15.png


Refresh 2016-03-29
_________________________________PUNKTY EKO______________________________
TOP 15 PUNKTY.png
________________________________PUNKTY WALKI____________________________
TOP 15 PUNKTY WALKI.png
 
Ostatnia edycja:
Odp: TOP 15 Idalium

Stan na dzień dzisiejszy :

1. Punkty EKO

gr1.JPG

2. Punkty WALKI

gr2.JPG

23.05.2016 @ 14:16

1. Punkty EKO

1.JPG

2. Punkty WALKI

2.JPG

30.05.2016 @ 22:17

1. Punkty EKO

1.JPG

2. Punkty WALKI

2.JPG
 
Ostatnia edycja:

KanioKania

Guest
Odp: TOP 15 Idalium

Stan na 25 czerwca 2016 roku:

Gracze:

1 szwedzio10 1366502 Aby Gieło 100 13665
2 guzitso 1280235 Aby Gieło 87 14715
3 johny850 1269497 Aby Gieło 82 15482
4 paulina2013 1045103 Aby Gieło 72 14515
5 andrzej6 948845 Aby Gieło 67 14162
6 tedbu 941539 cool time 69 13645
7 LuigiTS 931259 Aby Gieło 64 14551
8 Banokless 897411 Aby Gieło 70 12820
9 Jarlog 879639 Aby Gieło 57 15432
10 Gralciu 666 872412 Aby Gieło 59 14787
11 andrzej1411 865196 DRAGON 63 13733
12 ergunPMB 844559 Aby Gieło 74 11413
13 piotruncio 1 839752 Aby Gieło 63 13329
14 ulakkul 830447 Aby Gieło 56 14829
15 prospero02 822820 Poza Światem 60 13714

Sojusze:

1 Aby Gieło 38248923 59 648287
2 Co by zgieło 21026697 55 382304
3 Cast Away 17405478 57 305359
4 Poza Światem 14708336 48 306424
5 DRAGON 12498643 47 265929
6 Demony Wojny 11374867 51 223037
7 Sithowie 9968973 31 321580
8 Aby Pogięło 8646409 38 227537
9 cool time 8511663 56 151994
10 Gramy w piwnicy 7114826 50 142297
11 Wilson 6204604 54 114900
12 PIRACI 5795397 40 144885
13 S.P.Q.R 4766235 54 88264
14 Z.A.S.M 3915136 15 261009
15 Exegi Monumentum 3847023 58 66328

Wojownicy:

1 Banokless Aby Gieło 2169182
2 szwedzio10 Aby Gieło 2147541
3 guzitso Aby Gieło 1773855
4 ergunPMB Aby Gieło 1601043
5 12092012 Cast Away 1357270
6 karol70l DRAGON 1323570
7 ulakkul Aby Gieło 1283533
8 Czarli2000 Co by zgieło 1113252
9 garudoo Sithowie 1112082
10 Gralciu 666 Aby Gieło 1077933
11 andrzej1411 DRAGON 1046850
12 rygiel83 Demony Wojny 989431
13 KrysKrul Poza Światem 936338
14 paulina2013 Aby Gieło 933770
15 LuigiTS Aby Gieło 875106

Wojownicy (sojusze):

1 Aby Gieło 29210725
2 Poza Światem 16547557
3 Co by zgieło 12811272
4 DRAGON 11906584
5 Cast Away 11477000
6 Demony Wojny 7834843
7 Aby Pogięło 6254235
8 S.P.Q.R 5047489
9 FOREVER STRONG 4808575
10 Tornado 4695870
11 Gramy w piwnicy 3857234
12 -- L O S T -- 3807316
13 Sithowie 3738829
14 Niezgodni 3707698
15 Z.A.S.M 2957672
 
TOP 15 GRACZE / EKO

1.JPG

TOP 15 SOJUSZE / EKO

2.JPG

TOP 15 SOJUSZE / ATAKUJĄCY

3.JPG

TOP 15 SOJUSZE / OBROŃCY

4.JPG
hłe hłe hłe