1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

TOP 15 Idalium

Dyskusja w 'Idalium' rozpoczęta przez użytkownika kuburek20, 29. Mar 2016.

  1. kuburek20

    kuburek20

    Dołączył:
    28. Cze 2013
    2016-03-23
    ________________________________PUNKTY EKO______________________________
    TOP 15 PUNKTY.png

    ________________________________PUNKTY WALKI_____________________________
    TOP 15 WOJOWNICYa.png

    Aktualizacje co około 3 dni.
    Obserwujmy razem jak ranking będzie się zmieniał :cool:


    2015-03-25
    _______________________________PUNKTY EKO_______________________________
    punkty eko 15.png
    _________________________________PUNKTY WALKI__________________________
    punkty walki 15.png


    Refresh 2016-03-29
    _________________________________PUNKTY EKO______________________________
    TOP 15 PUNKTY.png
    ________________________________PUNKTY WALKI____________________________
    TOP 15 PUNKTY WALKI.png
     
    Ostatnio edytowane: 29. Mar 2016
  2. OrlandoMok

    OrlandoMok

    Dołączył:
    18. Lis 2014
    Odp: TOP 15 Idalium

    jakaś aktualizacja ? :cool:
     
  3. Dariosh

    Dariosh

    Dołączył:
    15. Lut 2016
    Odp: TOP 15 Idalium

    Proszę oto aktualizacja...
    Stan na 04-04-2016 02:40 :D

    - punkty EKO

    12.png

    - punkty walki

    13.png
     
  4. McKuba

    McKuba

    Dołączył:
    24. Cze 2012
    Odp: TOP 15 Idalium

    Top 15 (Sojusze)

    [​IMG]

    Top 15 Pkt. walki (Sojusze)

    [​IMG]
     
    Ostatnio edytowane: 27. Kwi 2016
  5. Dariosh

    Dariosh

    Dołączył:
    15. Lut 2016
    Odp: TOP 15 Idalium

    Stan na dzień dzisiejszy :

    1. Punkty EKO

    gr1.JPG

    2. Punkty WALKI

    gr2.JPG

    23.05.2016 @ 14:16

    1. Punkty EKO

    1.JPG

    2. Punkty WALKI

    2.JPG

    30.05.2016 @ 22:17

    1. Punkty EKO

    1.JPG

    2. Punkty WALKI

    2.JPG
     
    Ostatnio edytowane: 30. Maj 2016
  6. KanioKania

    KanioKania Guest

    Odp: TOP 15 Idalium

    Stan na 25 czerwca 2016 roku:

    Gracze:

    1 szwedzio10 1366502 Aby Gieło 100 13665
    2 guzitso 1280235 Aby Gieło 87 14715
    3 johny850 1269497 Aby Gieło 82 15482
    4 paulina2013 1045103 Aby Gieło 72 14515
    5 andrzej6 948845 Aby Gieło 67 14162
    6 tedbu 941539 cool time 69 13645
    7 LuigiTS 931259 Aby Gieło 64 14551
    8 Banokless 897411 Aby Gieło 70 12820
    9 Jarlog 879639 Aby Gieło 57 15432
    10 Gralciu 666 872412 Aby Gieło 59 14787
    11 andrzej1411 865196 DRAGON 63 13733
    12 ergunPMB 844559 Aby Gieło 74 11413
    13 piotruncio 1 839752 Aby Gieło 63 13329
    14 ulakkul 830447 Aby Gieło 56 14829
    15 prospero02 822820 Poza Światem 60 13714

    Sojusze:

    1 Aby Gieło 38248923 59 648287
    2 Co by zgieło 21026697 55 382304
    3 Cast Away 17405478 57 305359
    4 Poza Światem 14708336 48 306424
    5 DRAGON 12498643 47 265929
    6 Demony Wojny 11374867 51 223037
    7 Sithowie 9968973 31 321580
    8 Aby Pogięło 8646409 38 227537
    9 cool time 8511663 56 151994
    10 Gramy w piwnicy 7114826 50 142297
    11 Wilson 6204604 54 114900
    12 PIRACI 5795397 40 144885
    13 S.P.Q.R 4766235 54 88264
    14 Z.A.S.M 3915136 15 261009
    15 Exegi Monumentum 3847023 58 66328

    Wojownicy:

    1 Banokless Aby Gieło 2169182
    2 szwedzio10 Aby Gieło 2147541
    3 guzitso Aby Gieło 1773855
    4 ergunPMB Aby Gieło 1601043
    5 12092012 Cast Away 1357270
    6 karol70l DRAGON 1323570
    7 ulakkul Aby Gieło 1283533
    8 Czarli2000 Co by zgieło 1113252
    9 garudoo Sithowie 1112082
    10 Gralciu 666 Aby Gieło 1077933
    11 andrzej1411 DRAGON 1046850
    12 rygiel83 Demony Wojny 989431
    13 KrysKrul Poza Światem 936338
    14 paulina2013 Aby Gieło 933770
    15 LuigiTS Aby Gieło 875106

    Wojownicy (sojusze):

    1 Aby Gieło 29210725
    2 Poza Światem 16547557
    3 Co by zgieło 12811272
    4 DRAGON 11906584
    5 Cast Away 11477000
    6 Demony Wojny 7834843
    7 Aby Pogięło 6254235
    8 S.P.Q.R 5047489
    9 FOREVER STRONG 4808575
    10 Tornado 4695870
    11 Gramy w piwnicy 3857234
    12 -- L O S T -- 3807316
    13 Sithowie 3738829
    14 Niezgodni 3707698
    15 Z.A.S.M 2957672
     
  7. Dariosh

    Dariosh

    Dołączył:
    15. Lut 2016
    TOP 15 GRACZE / EKO

    1.JPG

    TOP 15 SOJUSZE / EKO

    2.JPG

    TOP 15 SOJUSZE / ATAKUJĄCY

    3.JPG

    TOP 15 SOJUSZE / OBROŃCY

    4.JPG
    hłe hłe hłe
     

Do góry