Top 15 sojuszy (Heraklion)

Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Zawsze myślałem że mamy jednego dyplomatę a nie kilku.

Fajnie ze się chwalisz jaka moc macie w 3 sojusze :)
Ty widzę również swojej polityki sojuszu nie znasz bo byś wiedział że niektóre tematy są już pozamykane.

Tylko nie rozumiem czemu nie wierzysz w Nas ;p
Powinieneś nam kibicowac w końcu lepiej miec wroga jakiegoś do walki niż wcale :)
Oj Michaś, Michaś :) wróg z prawdziwego zdarzenia się sam znajdzie i to z pewnością nie jesteście Wy :)
rozumiem Twój tok myślenia-co na zewnątrz to elegancko i cacyś :)
a żale na pw i w "jedynym toku rozmów dyplomacji" to drugie.

dopisane:
nie chwalę się sojuszem czy też koalicją. wyśmiewam Wasze chwalebne posty tu na forum, bo dla graczy, którzy nie grają i nie widzą tego od środka-faktycznie może to wyglądać jak tam sobie podbijacie świat :)
 
Ostatnia edycja:
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Prawda masz trochę racji sytuacja nie jest piękna i od razu nie będzie ale przecież nie w jeden dzień Rzym zbudowano :)

Co do postów zobacz sytuację Nowy Porzadek uciekł do WL a miasta dalej tracą my tracimy najwięcej na M54/44 wy to uznajecie za waszą wygraną a My to uznajemy za osłabienie jednego z wielu frontów z czym sobie poradzimy zresztą sam zobaczysz :)

Ps. Nie plotkuj po całym świecie i nie wypisuj Bzdur o mnie bo wszystko do mnie trafia i trafiało wcześniej To nie są Ateny mi to powtarzasz a sam o nich nie zapominasz.

Pozdrawiam,
Michał
 

Pan Bro Kuł

Guest
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

@sestero
konsekwentie WL robią swoje, cały czas idą do przodu
z połową Twojej wypowiedzi się zgadzam
robią swoje owszem - tracą miasta jak popadnie
ale z tym, że idą do przodu to Cię poniosło i to mocno

i na potwierdzenie mała statystyka
White Lords 35 miast zabranych The Bilom
The Bile 243 miasta zabrane White Lordsom

i Ty mówisz Casantiemu żeby coś podliczał ????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Prawda masz trochę racji sytuacja nie jest piękna i od razu nie będzie ale przecież nie w jeden dzień Rzym zbudowano :)
P
Co do postów zobacz sytuację Nowy Porzadek uciekł do WL a miasta dalej tracą my tracimy najwięcej na M54/44 wy to uznajecie za waszą wygraną a My to uznajemy za osłabienie jednego z wielu frontów z czym sobie poradzimy zresztą sam zobaczysz :)

Ps. Nie plotkuj po całym świecie i nie wypisuj Bzdur o mnie bo wszystko do mnie trafia i trafiało wcześniej To nie są Ateny mi to powtarzasz a sam o nich nie zapominasz.

Pozdrawiam,
Michał
Michałku o jakich plotkach powiadasz? Przeciez mimo tego, ze nigdy nie rozmawiales ze mną to Ty od samego poczatku pisales graczom jaki ten sestero jest zly :) skoro wiesz o mnie najlepiej to wiesz rowniez jak wsrod radnych rozchodza sie szybko wiadomosci i pw :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Brokuł wybacz, pisalem ze to moja ocena juz w pierwszym poscie. jak ktos kreci za plecami, a na forum probuje zgrywac boga to tak-sprowadzam takich do pionu.
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

No rzeczywiście nie wiem co robią nasi dyplomaci .
29.09.13 o godzinie 03:41 wtedy na rzecz WL utraciliśmy ostatnio i to jedno miasto ,a osoba ,która je zabrała straciła ponad 7 od tej pory.
Jeśli ty się szczycisz tym , ze macie sloty na rozbiórkę naszych nieaktywnych to gratuluję .
Bo Ci aktywni z m54/64 tracą dziennie po 2/3 miasta i tyle samo zdobywają ,a na m55 zdobywamy po prawie 10 dziennie.Ale nie samymi statami człowiek żyje , bo frontów mamy dużo co przekłada sie też na tracone miasta .Co to za gra jak zdobywa je tylko jeden sojusz ,a reszta traci ? przynajmniej w miarę wyrównanie to leci.
 
Ostatnia edycja:
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

No rzeczywiście nie wiem co robią nasi dyplomaci .
29.09.13 o godzinie 03:41 wtedy na rzecz WL utraciliśmy ostatnio i to jedno miasto ,a osoba ,która je zabrała straciła ponad 7 od tej pory.
Jeśli ty się szczycisz tym , ze macie sloty na rozbiórkę naszych nieaktywnych to gratuluję .
Bo Ci aktywni z m54/64 tracą dziennie po 2/3 miasta i tyle samo zdobywają ,a na m55 zdobywamy po prawie 10 dziennie.Ale nie samymi statami człowiek żyje , bo frontów mamy dużo co przekłada sie też na tracone miasta .Co to za gra jak zdobywa je tylko jeden sojusz ,a reszta traci ? przynajmniej w miarę wyrównanie to leci.
sloty się nie biorą znikąd, a i nieaktywni zapewne twardo pragnęli walczyć, ale nagle wszyscy olali grę-przypadek?
nie sądzę. Tobie też szybko by się odechciało grać gdybyś codziennie miał rozbijane offy, ognie, kolony.

nie tak dawno pisałeś, że Piekielny Team się nie rozpada i że lepiej im się gra-gdzie jest PT?
nie ma ich już.

WL zabierają Wam miasta również. Nagle wyskoczyłeś z tekstem, że WL sobie z Wami nie radzą odnosząc się do mojego wpisu i skupiając cały temat na nich-pokaż mi wojnę jakąś na tym świecie, gdzie jedna ze stron nie straciła wiochy.

powodzenia dla nowej parki grecko-niemieckiej.
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Sestero widac ze kłamac jedynie i zmyslac potrafisz szkoda że to ty o mnie mówisz że sojusz w którym grałem wygrał Ateny w sposób nieuczciwy za pomocą samych krętactw :) Ale to twoja sprawa ludzie którzy mi to mówili widac że znali prawdę a ty tam bujaj w obłokach dalej.. Powiedziałem gdzieś Tutaj że na 100% wyjdziesz z Wow(Sojusz którego byłeś założycielem) i miałem rację ciekawe jak szybko RE opuścisz hihihihi Bo wiesz czym się różnimy ja w momencie gdy sojusz ma problemy wracam do niego a nie Uciekam :)

Wy również tracicie miasta na naszą rzecz wiec to może jednak Wy się rozpadacie? Jakby patrzec na Twoje myślenie to chyba tak wychodzi.
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Sestero widac ze kłamac jedynie i zmyslac potrafisz szkoda że to ty o mnie mówisz że sojusz w którym grałem wygrał Ateny w sposób nieuczciwy za pomocą samych krętactw :) Ale to twoja sprawa ludzie którzy mi to mówili widac że znali prawdę a ty tam bujaj w obłokach dalej.. Powiedziałem gdzieś Tutaj że na 100% wyjdziesz z Wow(Sojusz którego byłeś założycielem) i miałem rację ciekawe jak szybko RE opuścisz hihihihi Bo wiesz czym się różnimy ja w momencie gdy sojusz ma problemy wracam do niego a nie Uciekam :)



Wy również tracicie miasta na naszą rzecz wiec to może jednak Wy się rozpadacie? Jakby patrzec na Twoje myślenie to chyba tak wychodzi.
Różnica Michasiu jest pomiędzy tym, że wyrolowaliście sojuszników, a mówieniem, że wygraliście w sposób nieuczciwy :) ale nie wracajmy do Aten. Kolejny raz nie wiesz dlaczego opuściłem WoW, ale zapewne swoją wersję masz. Nie uciekasz? Pięknie. To wytłumacz mi proszę, rozbiórkę Twojej osoby i prośby o PAKT/PON aż do CUDAKÓW?-jak to jest Twój patent na wygranie tego świata jak gdzieś tutaj pisałeś to gratuluję :)
Sojusznicy wiedzą jak pisałeś, że się Megasy posypały? Wiedzą jak odwiedzasz ts-y innych sojuszy?


no tak, gratuluję dzisiaj podbijecie pierwsze od dawien dawna miasto RE-szacunek!
ile w tym czasie straciliście-od ostatniego podboju?

mam w nosie Ciebie i już to wyjaśniłem Tobie dwa razy jak wchodziłeś na teamspeak knajpy i nasz, w międzyczasie, gdy próbowałeś zagadywać na pw.
To nie jest temat Marzenia XCasantiego i Oszczepa, ale rozmowa o sytuacji na świecie-fakt jest taki, tracicie miasto za miastem na rzecz Koalicji RE-WL-WOW, jak podbijacie to sporadycznie, ewentualnie rozbieracie nieaktywnych. Gratuluję.
 
Ostatnia edycja:
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Sestero tak wiedza czasami wchodzili ze mną na Tsy wrogów itp :)
Po za tym rozbiórka moich miast była z powodu monotonii ale jak się robi ciekawiej to można grac wiec i jestem znowu.

Tak straciliśmy miasta po nieaktywnych wiesz wrzesień to czas szkoły i koniec wakacyjnych graczy.
Co do rozmów to spytaj sie Dyplomatki swojego sojuszu że żadnych nie ma i nie bedzie.

Jakbyście byli tacy mocni to byście z nerwami mi nie wykrzykiwali na Tsie że nie dacie mi wygrac w sposób "Nie uczciwy" i nie mówili żebym gracyz nie sciągał bo to nie Honorowe i nie uczciwe hihihihi Od kiedy gra ze znajomymi jest nie uczciwa to ja nie wiem :(

Na Tsie Knajpy pieknie wchodziłeś z płaczem że Megasu tu siedzą bo mi nie wolno ze znajomymi z innych światów siedziec oj chyba bezradnosc u was się załącza. Macie koalicje tak Policz ile miast zabraliście a ile my zabraliśmy tym 3 sojuszom i wyjdzie ci prawdziwa sytuacja naszego Sojuszu.

Ale co ja ci bede tłumaczył a co do Aten to nikt nikogo nie wykiwał sami to zrobiliście bo ja wam szanse dałem nie chcieliście to jedyne co zrobiłeś to uciekłeś zamiast walczyc ale to nie moja sprawa graj sobie jak chcesz.
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Czy ja mam powklejać wiadomości od Ciebie tutaj, żebyś przestał kłamać?
Co do sytuacji monotonii toxi-cator też pisał tutaj, że mu się nudzi, a dostarczyłem mu pięknej rozrywki na samiuśki jego koniec :)



Skoro rzucasz jakieś oskarżenia to pisz proszę prawdę-kiedy wykrzykiwałem coś w Twoim kierunku? Raz kiedy wszedles na ts knajpy powiedziałem, ze ja sie nie bede odzywal dopoki Ty tu bedziesz, bo zwyczajnie rozmawialismy o sytuacji wojny z Wami, wiec grzecznie zmieniłes pokoik i tyle.

Mam za dużo lat, żeby płakać w Internecie, wybacz :)
masz jakiś problem z tymi Atenami, każdy świat jest inny, ja nie miałem i nadal nie mam zamiaru z Tobą grać :)

a co do miast-to z jakiego okresu mam podliczyć? tydzień wystarczy?
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

zobacz zobacz:) na Atenach same pakty i walka tylko z 1 sojuszem i jest ok a tutaj ktoś zrobił koalicje na niego i już płacz :) oj wojownikiem ty nie jesteś i nigdy nie byłeś :) ja nawet jak zostanę sam to płakać nie będę to tylko gra a im więcej przeciwników tym lepsza gra

- - - Automatycznie połączono posty - - -

@sestero


z połową Twojej wypowiedzi się zgadzam
robią swoje owszem - tracą miasta jak popadnie
ale z tym, że idą do przodu to Cię poniosło i to mocno

i na potwierdzenie mała statystyka
White Lords 35 miast zabranych The Bilom
The Bile 243 miasta zabrane White Lordsom

i Ty mówisz Casantiemu żeby coś podliczał ????
ciekawa statystyka ale ile tych miast zabraliscie aktywnym graczom? bo jeszcze jak tu gralem to podbijaliscie ylko nieaktywnych graczy WL dlatego nie wiem czym się chwalicz :) bylo walczyć z kims kto jest aktywny a nie rozbierać graczy do rozbiórki z WL :) chociaż ich nie bronie to wiem jak bylo i jaka jest prawda
zle zarzadzanie sojuszem sie klania bo gdyby wladza od razu rozpisala do rozbiorki tych graczy na pewno TB tyle miast by nie przejelo:) pozro
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

zobacz zobacz:) na Atenach same pakty i walka tylko z 1 sojuszem i jest ok a tutaj ktoś zrobił koalicje na niego i już płacz :)
Bzdura. Na Atenach nikt nie walczy tylko z jednym sojuszem. Jedynie pewnej osobie tak się wszystko ubzdurało, że wydaje mu się, iż wszyscy walczą z nim i jego sojuszem. To marzenie niestety nie zostanie spełnione :)
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Pozycja Nazwa Punkty Gracze Średnia punktów
1 *THE Bile* 25954893 63 411982
2 =RESIDENT=EVIL= 18064553 57 316922
3 Atlantyda 17233491 79 218145
4 MegaSekta 12945987 45 287689
5 Legion Śmierci 11081911 61 181671
6 **Niepokorni** 11070808 42 263591
7 ***LIGA Lordów*** 10700459 25 428018
8 .... 6217018 54 115130
9 *RONIN* 5708758 12 475730
10 WINDS OF WAR 3787336 38 99667


gratis top50 wojowników.

Pozycja Nazwa Sojusz Punkty
1 Hellios1 *THE Bile* 2871567
2 KaraJunior1 *THE Bile* 2138421
3 radosny13 ***LIGA Lordów*** 1649514
4 Miss Piggy *THE Bile* 1502536
5 lampro *RONIN* 1491007
6 yogi10 ***LIGA Lordów*** 1370110
7 jacek19731024 =RESIDENT=EVIL= 1313011
8 gregorz222 *THE Bile* 1310335
9 1tymon *THE Bile* 1266521
10 Number of the Beast ***LIGA Lordów*** 1238882
11 Azim1 =RESIDENT=EVIL= 1161374
12 SirCichyBob **Niepokorni** 1096167
13 adamirlandia =RESIDENT=EVIL= 1078461
14 NOMIKOS =RESIDENT=EVIL= 1060621
15 Maniekmanolo ***LIGA Lordów*** 1034176
16 Colomus96 ***RONIN*** 1016407
17 greenmaster Atlantyda 940531
18 Vimes1 *RONIN* 927255
19 Leszczyk777 908332
20 DUCH OCEANU *THE Bile* 885044
21 yarra3 =RESIDENT=EVIL= 881191
22 sestero =RESIDENT=EVIL= 864291
23 *obcy* *THE Bile* 855643
24 serafinsk =RESIDENT=EVIL= 834384
25 *Barbażyńca* Atlantyda 829805
26 *lovelas* *THE Bile* 828384
27 usiek00 MegaSekta 813587
28 dareczek19762 WINDS OF WAR 798900
29 *jon snow* *THE Bile* 794435
30 felekf **Niepokorni** 783907
31 IBMGHO *THE Bile* 762825
32 virusebola77 *THE Bile* 753517
33 Neokles Atlantyda 745360
34 joplon 718211
35 bingesiak =RESIDENT=EVIL= 716996
36 Stefan Okrutnik *THE Bile* 697579
37 igor86 692129
38 Dafne33 **Niepokorni** 686004
39 **LUCKY LUKE** *THE Bile* 681807
40 ckm2010 WINDS OF WAR 679044
41 rybciaas *THE Bile* 676110
42 szopa1981 *THE Bile* 651381
43 adam0105 MegaSekta 649224
44 omega1992 *RONIN* 646223
45 slawek1403 Last Resort 636723
46 perseo2 Atlantyda 633500
47 Suger King 625180
48 *AL BUNDY* *THE Bile* 625023
49 anusiak512 *THE Bile* 621446
50 dept *THE Bile* 614306
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Top10 Sojuszy w Ataku :)

1 *THE Bile* 14065649
2 MegaSekta 10036115
3 =RESIDENT=EVIL= 7043800
4 **Niepokorni** 4812426
5 Atlantyda 4788692
6 Nowy Porządek 4119010
7 WINDS OF WAR 2982115
8 Legion Śmierci 2395782
9 Piekielny Team 2177297
10 Last Resort 1708370

Top10 Sojuszy w Obronie :)

1 MegaSekta 9557906
2 *THE Bile* 8887038
3 =RESIDENT=EVIL= 8572677
4 WINDS OF WAR 4571609
5 Atlantyda 3974491
6 Nowy Porządek 3269214
7 **Niepokorni** 3126557
8 Piekielny Team 2441343
9 Legion Śmierci 2263294
10 Last Resort 1999420

Top10 Sojuszy w Wojownikach :)


Pozycja Nazwa Punkty
1 *THE Bile* 22952687
2 MegaSekta 19594278
3 =RESIDENT=EVIL= 15616977
4 Atlantyda 8765087
5 **Niepokorni** 7938983
6 WINDS OF WAR 7553724
7 Nowy Porządek 7388224
8 Legion Śmierci 4659076
9 Piekielny Team 4618640
10 Last Resort 3707790

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Top15 Sojuszy.
Pozycja/Nazwa/Punkty/Gracze/Średnia punktów
1.*THE Bile*/26655086/63/423097
2.MegaSekta/18482258/55/336041 [*};)
3.=RESIDENT=EVIL=/18473977/55/335890
4.Atlantyda /17581196/79/222547
5.Legion Śmierci/11981380/64/187209
6.**Niepokorni**/11335108/39/290644
7.***LIGA Lordów***/10375279/22/471604
8..... 6619219/58/114124
9.WINDS OF WAR/3898581/39/99964
10.Last Resort/3233497/33/97985
11.Zakon Królowej Pazura/3122714/58/53840
12.*AA*/1470635 /22/66847
13.*RONIN*/1212369/3/404123
14.Nowy Porządek/661499/13/50885
15.Sojusz Poparcia/474274/4/118569
 
Ostatnia edycja:
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Pozycja Nazwa Punkty Gracze Średnia punktów
1 *THE Bile* 26675114 63 423415
2 MegaSekta 18522429 55 336771
3 =RESIDENT=EVIL= 18462872 55 335689
4 Atlantyda 17595682 79 222730
5 Legion Śmierci 12047384 64 188240
6 **Niepokorni** 11349795 39 291020
7 ***LIGA Lordów*** 10378269 22 471740
8 .... 6628101 58 114278
9 WINDS OF WAR 3934050 39 100873
10 Zakon Królowej Pazura 3504224 65 53911
11 Last Resort 3237947 33 98120
12 *AA* 1472395 22 66927
13 *RONIN* 1212369 3 404123
14 Nowy Porządek 641179 13 49321
15 Sojusz Poparcia 475778 4 118945
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

3 MegaSekta 15542527 57 272676
powoli można zapalać [*], grecki złotnik odpuscił, niemiecka złotniczka odpuściła, czołówka na urlopach lub w rozbiórce, kto chciał grać już dawno zmienił barwy, reszta "egzystuje"
[*]
Czas odświeżyć temat :)
Pozycja Sojusz Punkty Ilość Graczy Średnia
2 MegaSekta 19538757 57 342785
3 =RESIDENT=EVIL= 18976047 67 283225

Bonus:
http://www.pl.grepostats.com/world/pl33/alliance/1114/colonizations

Dziękujemy sestero , ze w nas wierzyłeś.
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

1 *THE Bile* 37279859 64 582498
2 MegaSekta 22247298 57 390303
3 Atlantyda 21510641 79 272287
4 =RESIDENT=EVIL= 19676728 58 339254
5 Legion Śmierci 16231359 70 231877
6 **Niepokorni** 14991970 44 340727
7 ***LIGA Lordów*** 6267117 20 313356
8 ZNANI ROZRABIACY 5284396 33 160133
9 Last Resort 4755834 28 169851
10 WINDS OF WAR 4502952 39 115460
11 Sojusz Poparcia 1046684 6 174447
12 *AA* 980797 6 163466
13 NEUTRALNY 945104 17 55594
14 AKA LAST RESORT 492554 31 15889
15 Ostrze Mrozu 397256 45 8828



Wojownicy

1 *THE Bile* 35915139
2 =RESIDENT=EVIL= 25989081
3 MegaSekta 25912784
4 Atlantyda 13907661
5 **Niepokorni** 11446172
6 WINDS OF WAR 9744796
7 Legion Śmierci 7560674
8 Piekielny Team 4644105
9 Last Resort 4597406
10 Zakon Królowej Pazura 3664388
11 ***LIGA Lordów*** 3657582
12 *AA* 1419055
13 ZNANI ROZRABIACY 1079949
14 Ancient Annihilation 732370
15 AK POLSKA 279545
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Kolega wyżej zapomniał o tym.

Atakujący:
Pozycja Nazwa Punkty
1 *THE Bile* 21771105
2 MegaSekta 13635640
3 =RESIDENT=EVIL= 11251807
4 Atlantyda 7016809
5 **Niepokorni** 6640871
6 Legion Śmierci 4455997
7 WINDS OF WAR 3973815
8 Last Resort 2258352
9 Piekielny Team 2177637
10 ***LIGA Lordów*** 1349725

Obrońcy:
1 =RESIDENT=EVIL= 14819766
2 *THE Bile* 14377172
3 MegaSekta 12347131
4 Atlantyda 6967985
5 WINDS OF WAR 5782818
6 **Niepokorni** 4891577
7 Legion Śmierci 3135796
8 Zakon Królowej Pazura 2477948
9 Piekielny Team 2466468
10 Last Resort 2340207
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

1 *THE Bile* 40293014 69 583957
2 =RESIDENT=EVIL= 23141711 73 317010
3 MegaSekta 22296988 56 398161
4 Atlantyda 21896561 78 280725
5 TSUNAMI 15993784 64 249903
6 *PLAY FOR FUN* 12537555 35 358216
7 ***LIGA Lordów*** 6519110 27 241449
8 WINDS OF WAR 5422974 37 146567
9 ZNANI ROZRABIACY 5269445 29 181705
10 Last Resort 3518463 24 146603
11 AKA LAST RESORT 1234816 27 45734
12 NEUTRALNY 1228865 22 55858
13 Sojusz Poparcia 1155763 6 192627
14 *AA* 1014130 6 169022
15 Życie 658881 1 658881

obroncy
1 =RESIDENT=EVIL= 16379572
2 *THE Bile* 15730290
3 MegaSekta 13100379
4 Atlantyda 7679140
5 WINDS OF WAR 6182532
6 *PLAY FOR FUN* 5275292
7 ***LIGA Lordów*** 2669020
8 Zakon Królowej Pazura 2481292
9 Piekielny Team 2466468
10 Last Resort 2413959

wojownicy

1 *THE Bile* 39224489
2 =RESIDENT=EVIL= 28791552
3 MegaSekta 27573393
4 Atlantyda 15124060
5 *PLAY FOR FUN* 12257313
6 WINDS OF WAR 10400428
7 Last Resort 4792053
8 Piekielny Team 4644105
9 ***LIGA Lordów*** 4270643
10 Zakon Królowej Pazura 3668316

atakujący
1 *THE Bile* 23494199
2 MegaSekta 14473014
3 =RESIDENT=EVIL= 12408125
4 Atlantyda 7444920
5 *PLAY FOR FUN* 6982021
6 WINDS OF WAR 4217896
7 Last Resort 2378094
8 Piekielny Team 2177637
9 ***LIGA Lordów*** 1601623
10 Zakon Królowej Pazura 1187024
 
Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion)

Pkty:

1 *THE Bile* 41936394 70 599091
2 MegaSekta 22294868 55 405361
3 Atlantyda 21670632 79 274312
4 =RESIDENT=EVIL= 21387542 67 319217
5 TSUNAMI 16002215 63 254003
6 *PLAY FOR FUN* 13490424 38 355011
7 ***LIGA Lordów*** 6563189 27 243081
8 WINDS OF WAR 5558650 38 146280
9 ZNANI ROZRABIACY 5362366 29 184909
10 Last Resort 3513490 24 146395
11 AKA LAST RESORT 1286784 29 44372
12 NEUTRALNY 1270591 22 57754
13 Sojusz Poparcia 1161088 7 165870
14 *AA* 1045859 6 174310
15 Życie 640750 1 640750

Atakujący:

1 *THE Bile* 23819314
2 MegaSekta 14607138
3 =RESIDENT=EVIL= 12601898
4 Atlantyda 7559944
5 *PLAY FOR FUN* 7010650
6 WINDS OF WAR 4259255
7 Last Resort 2391795
8 Piekielny Team 2177637
9 ***LIGA Lordów*** 1608157
10 Zakon Królowej Pazura 1187024

Obrońcy:

Pozycja Nazwa Punkty
1 =RESIDENT=EVIL= 16683504
2 *THE Bile* 15986387
3 MegaSekta 13170135
4 Atlantyda 7882277
5 WINDS OF WAR 6278521
6 *PLAY FOR FUN* 5292582
7 ***LIGA Lordów*** 2725605
8 Zakon Królowej Pazura 2481350
9 Piekielny Team 2466468
10 Last Resort 2420192

Wojownicy:

1 *THE Bile* 39805701
2 =RESIDENT=EVIL= 29285402
3 MegaSekta 27777273
4 Atlantyda 15442221
5 *PLAY FOR FUN* 12303232
6 WINDS OF WAR 10537776
7 Last Resort 4811987
8 Piekielny Team 4644105
9 ***LIGA Lordów*** 4333762
10 Zakon Królowej Pazura 3668374