[Nie można powtórzyć] Trzęsienie ziemi

  • Rozpoczynający wątek StYlizZeD
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Po tytule myślicie że chodzi o zaklęcie, ale nie, jak najeżdżam na budynki w mieście to kamieniołom i okolice portu zaczynają się trzęść, na podglądzie mapy wyspy trzęsą się, nie wiem czy jacyś nowi herosi podbijają Grepolis czy zeus i posejdon podpisali sojusz, dzieje się to dopiero po ostatniej aktualizacji, żeby nie było pytań mam Chrome i przeczyścilem wszystko co trzeba.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

8 was przegląda dział, a ktoś to czyta, i edit maly, to nie jest wielkie trzęsienie się budynków (obrazków budynkow) tylko takie skakanie ich o 1-2 milimetry na prawo-lewo-górę-dół
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Może masz włączone animacje i to ich wina?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Z wyłączonymi animacjami to się działo, a po włączeniu ich efekt się sporo nasilił, przeskakuje wszystko o 3-4 milimetry :/
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Ja osobiście niczego takiego nie widzę. Czy Juktasie, czy na Sparcie. Włączenie animacji też nie powoduje takich efektów. Sprawdzałem jeszcze przy włączonych i wyłączonych skryptach...także brak efektu.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Może jednak wina przeglądarki, czy Ty także Don używasz chromki?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

U mnie także Chrome, więc to raczej nie jest wina przeglądarki...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Hmm.. To w takim razie czego skoro wsio czyscil ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

A to już pytanie do wyżej postawionych ode mnie :) Ja z mojej strony nic więcej nie poradzę, bo sprawdzałem to w różnych konfiguracjach i nie mam tego błędu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Bardzo dziwne, dziś wgl nie mogłem rano zalogować się do grepo, teraz mi się udało, nie wiem czemu, nic nie grzebałem, powysyłałem ataki i mam chwilke, nagrałem filmik z tego trzęsienia - [video=youtube_share;4xLnqOZo9Dk]http://youtu.be/4xLnqOZo9Dk[/video], dotego dzisiaj to kółeczko GREPOLIS co się kręci jest zamiast niego czarna plamka.. :asasass.jpg i cale grepo się muli :(
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Filmu otworzyć się nie da:/

A kółeczko u mnie wygląda normalnie...


PS: Osobiście miałem ostatnio coś podobnego. Tzn, błąd, którego nikt inny nie miał...z czasem mi się to unormowało i ostatnio nie wyskakuje. Jak czyściłem komp i próbowałem to naprawić nic się nie działo, a z czasem błąd sam przestał występować :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Już wideo naprawiam, wrzuciłem w złym formacie i yt nie opsługuje. Ale jeśli takie błędy występują nawet z nijakich powodów, to chyba Inno powinno coś z tym zrobić, jakbym miał dziś rano wysłać kolona, wkurzyłbym się strasznie że nie dało się zalogować.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Powinni, ale czy zrobią, to już inna kwestia...ale nie mi to oceniać.


PS: Ja nadal nie mogę filmu obejrzeć
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Już się uploaduje w .avi dam linka za chwilke.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

[video=youtube_share;Yue-M-FHUNY]http://youtu.be/Yue-M-FHUNY[/video]

Sory za odglosy, ale radio mialem włączone xD
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Dziwne to...trudno powiedzieć, skąd to się bierze. Ja ostatnio nie mogłem mapy przewijać...jak tylko przesuwałem się myszką po mapie, to wywalało mi błąd w Chrome, jakaś "kurza twarz" i trzeba było odświeżyć grę. Aktualnie wszystko się uspokoiło i błędu nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Może by tak zrobić afere na forum, bo widać ze inno zajmuje się zamiast zrobieniem czegoś dla nas, to nowymi grami: Tribam2, Elvenar, jakieś gierki dla dzieciakow, bo tribal2 to ma tylko "bardziejmulącysię" interfejs, a elvenar - hmm elfy kontra ludzie, lol. Grepolis to według mnie najlepsza produkcja Inno a tak zaniedbują, misje wyspowe itd.. A jeszcze nie wprowadzili bardzo użytecznej funkcji powiększania i zmniejszania mapy. Shannqua, weź to zgłoś.. Trochę "szacunku" dla graczy któży płacą inno, a oni cały hajs marnują na nowe gry, w które my nie będziemy grać.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Pierwszy raz spotykam się z takim błędem, podejrzewam, że niestety będzie ciężko to powtórzyć, a co za tym idzie dowiedzieć się co jest przyczyną.

1. Czy problem pojawia się na wszystkich światach, na których posiadasz konta? Jeśli nie, to na którym serwerze?
2. Jeśli posiadasz jakiekolwiek skrypty i rozszerzenia przeglądarki, wyłącz je, nawet jeśli nie są związane z Grepolis (np. Adblock).
3. Jaką posiadasz wersję przeglądarki? Jeśli jest nieaktualna, zainstaluj najnowszą wersję.
4. Sprawdź proszę czy na innych przeglądarkach jest tak samo - w szczególności na Firefoxie, ewentualnie IE9.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

A więc tak: 1. O dziwo problem pojawia się na każdym świecie (nowe miasta założyłem {te 175pkt} na Sparta, Troja, Zakros), za pierwszym uruchomieniem problem niewystępował, ale po przeładowaniu strony znów wszystko się trzęsie. Co mnie powiodło do sprawdznia czy problem występuje przy pierwszym logowaniu, ogólnie zawsze jestem zalogowany, nigdy się nie wylogowywuję, a teraz po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu problemu niema, niestety już przy następnym przeładowaniu strony (bez wylogowywania) problem znów występuje.
2. Wyłączenie wszystkich skryptów jak i zakończenie wszystkich niepotrzebnych do pracy komputera procesów nic nie zmienia.
3. Ikonka chrome świeci się na Zielono, czyli mam jedną z najnowszych wersji, po sprawdzeniu okazało się że mam wersję: 38.0.2125.104 dev-m, czyli dużo zmian nie zaszło (najnowsza wersja to: 39.0.2171.95 n) Oczywiście mogę zaktualizować.
4. Na IE9 grepolis wogóle nie chce się załądować, po zalogowaniu się pojawia się czarny ekran i tak trwa i trwa ( a nie używam IE, dlatego nie wiem o co chodzi) Nie będę pobierał Firefoxa.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Przepraszam, jednak nie mogę zaktualizować Chrome, powodów nie mogę podać, tylko powiem że do chroma trzeba mieć głowe, bo on potrafi wysysać informacje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Jeszcze jedna sprawa, trzęsienie pojawia się na wszystkich Polskich serwerach, ale na angielskich się nie pojawia.
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Jeszcze jedna sprawa, trzęsienie pojawia się na wszystkich Polskich serwerach, ale na angielskich się nie pojawia.

Zacznij od sprawdzenia swoich sterowników grafiki. Później od sprawdzenia java czy nie potrzebujesz uaktualnienia. I jeszcze przeinstaluj chrome. Ja osobiście uważam że to problem ze sterownikiem twojej karty graficznej bo zdarzają się takie problemy np. kiedy masz wersję beta. Podaj konfiguracje twojego sprzętu i jaki system posiadasz to wtedy będę w stanie trochę więcej powiedzieć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Trzęsienie ziemi

Nvidia Quadro 4000 z orginalnym sterownikiem z płyty, system Windows 7.
Ps. wszystkie programy graficzne pakietu CreativeCloud działają bez zarzutu nawet po skomplikowane animacje w After Effects CC dodatkowo mam na dysku zainstalowanego Linuxa Debiana, ale jest on na ukrytej partycji..
 
Do góry