Tyche zawita do Grepolis z niespodzianką!

yakamoz

Zespół Grepolis
WOF_logo_new2.png

Tyche powraca w ten świąteczny czas, tym razem z niespodzianką! Witamy w Kole Fortuny Tyche!

Czym jest Koło fortuny Tyche?

Koło fortuny Tyche to zupełnie nowy typ wydarzenia, który oferuje unikalny sposób na wygranie fantastycznych nagród. Wydarzenie zastępuje kalendarz adwentowy Tyche i potrwa od 7 do 30 grudnia. W tym nowym wydarzeniu Tyche przybywa do Twojego miasta, aby zakręcić kołem fortuny. Ponadto Tyche nie przyszła sama! Sprowadza ze sobą najlepszych ilustratorów z całej Grecji, którzy namalują wspaniałe płótno, aby uwiecznić uroczystości w Twoim mieście.

Jak grać?

Aby rozpocząć, kliknij Tyche w dolnym rogu ekranu:

WoT_event_icon.png

To otworzy Koło fortuny! Koło ma wiele specjalnych mocy, które możesz odkryć, przy czym pożądana Codzienna oferta specjalna [/ B] jest najbardziej wyjątkowa i wartościowa. Oczywiście oferta dnia Codzienna oferta specjalna [/ B] zmienia się każdego dnia, więc upewnij się, że ją złapiesz, zanim zniknie!


Specjalność dniaEkwipunek wydarzenia
DailySpecial.png
EventInventoryRF.png

Możesz zakręcić kołem, klikając przycisk „zakręć” pośrodku. Każdy obrót kołem kosztuje 10 monet Tyche.



SpinReset.png


Możesz kliknąć w
InfoButtonWoF.png
po lewej stronie, aby zobaczyć, jakie nagrody są dostępne na kole. Jeśli sprawdzisz dostępne nagrody i nie znajdziesz niczego interesującego, możesz również zresetować koło, klikając „resetuj” za 15 monet Tyche. Zresetowanie koła usuwa nagrody z koła i zastępuje je zupełnie nową partią nagród, a także obraca kołem, dzięki czemu otrzymasz nowy zestaw nagród, oraz jedną wygraną za 15 monet. Koło również resetuje się automatycznie każdego dnia, zastępując wszystkie nagrody.

Gdy zdobędziesz nagrodę na kole, zostanie ona przeniesiona do twojego ekwipunku wydarzenia. Jest to tymczasowe miejsce do przechowywania 8 nagród. Po zapełnieniu nie będziesz w stanie zakręcić kołem, dopóki nie wykorzystasz, nie przechowasz lub nie usuniesz niektórych nagród w ekwipunku wydarzenia.



WoFPainting2.png


Każdy obrót kołem zainspiruje twoich ilustratorów i wypełnią kolejną sekcję płótna z nagrodą główną. Pasek poniżej płótna pokazuje Twoje aktualne postępy w ukończeniu tego dzieła sztuki, a gdy to zrobisz, nagrodzi Cię główną nagrodą! Twoi ilustratorzy zrolują płótno i wyślą je w podróż za ocean, a następnie zaczną pracę nad nowym płótnem!


DoublePrizeWoF.png

Z każdym obrotem wydarzy się jeszcze jedna rzecz! Za każdym razem, gdy zakręcisz kołem, bogowie nagrodzą cię boską maną. Wypełnij pasek boskiej many, aby aktywować moc podwójnej nagrody. Gdy jest on aktywny, następny obrót kołem przyniesie podwójną nagrodę!


Jak zdobyć monety Tyche?

Podobnie jak w przypadku innych wydarzeń, monety Tyche możesz zdobyć wykonując akcje w swoim mieście, takie jak rozpoczęcie budowy lub polecenia szkolenia jednostek. Możesz także kupić więcej monet Tyche za złoto!


TycheCoinsCollectRF.png






Co można wygrać?

Oprócz wielu niesamowitych nagród na samym kole, dostępne są również ekscytujące i wyjątkowe inne nagrody! Po pierwsze, wypatruj Boskiej Strategii Bitewnej! Jak wiesz, zaklęcie zwiększa liczbę punktów walki, które możesz zdobyć. Znajdziesz także wspaniałe nagrody, na przykład zaklęcia wzmacniające jednostki dla swoich ulubionych jednostek, takich jak Mantykory!

Oczywiście nowe wydarzenie nie byłoby kompletne bez zupełnie nowej nagrody. Przedstawiamy Wam Fortunę Soterii!




Fortuna Soterii
SoteriasShrine.png
Moc fortuny przenika przez twoje wojska!

Jednostki obronne w tym mieście są efektywniejsze o 0,7% na każdy poziom tej mocy. Jest to moc, którą można ulepszyć. Gdy jej użyjesz, wybrane miasto otrzyma 1 poziom tej mocy. Maksymalny poziom to 10.

Ta moc jest permanentna.*


Mamy nadzieję, że ten event się Wam podoba! Nie zapomnijcie podzielić się z nami swoją opinią.

Wasz Grepolis Team
 
Ostatnia edycja:
Do góry