[Ulepszenie] Ukryte Forum

  • Rozpoczynający wątek *Miles*
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za moją propozycją?

  • Jestem za

    Głosy: 26 81,3%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 5 15,6%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 1 3,1%

  • W sumie głosujących
    32

DeletedUser

Guest
Witam! Jeżeli posiadamy sojusz, mamy możliwość stworzenia ukrytego forum widocznego tylko dla osób należących do rady, możemy również dodać sojusz do ukrytego forum, wtedy rada z dodanego sojusz też widzi ukryte forum.
Proponuje możliwość dodania wybranych osób do ukrytego forum, np. Planuje z radą atak na wrogi sojusz, znam parę osób w sojusz które są wyśmienicie zorganizowane, a boje się udostępnić wiadomość o wojnie na forum, ponieważ mogę mieć kreta, wtedy dodaje te osoby do ukrytego forum.
Ta możliwość może być bardzo korzystna i pomocna w organizowaniu wojen itp.
Proszę o rozpatrzenie propozycji.
Pozdrawiam!
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ukryte Forum

A po prostu udostępnić tym osobom dostęp do ukrytych for? Czy po prostu chcesz stworzyć coś pośredniego, że te dane osoby mają dostęp tylko i wyłącznie do tego wybranego forum?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ukryte Forum

Jeżeli tak, to byłbym za:) Rada miałaby swoje miejsce na forum, gdzie nikt inny nie miałby dostępu, a jakby się chciało stworzyć jakąś akcję w zaufanym gronie, to można by tworzyć małe podforum dla uczestników akcji...czy coś podobnego:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ukryte Forum

toś przecież jak jest się mądrym człowiekiem to do rady się tylko zaufanych graczy dodaje żeby prowadzić sojusz haha :p a pakty się zawiera z wartymi tego sojuszami czy sojuszu :)

na nie :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ukryte Forum

No właśnie chodzi o to, że do rady wybiera się tych najbardziej zaufanych i dla nich są ukryte fora, aby debatować o polityce sojuszu itp, itd. Jednak jak przychodzi czas jakiejś większej akcji i chce się zaprosić do niech więcej osób, ale niekoniecznie wszystkich, bo podejrzewasz, że w jakiejś małej grupie kilku osób masz szpiega, to jak dla mnie odpowiednie byłoby wtedy utworzenie dodatkowego podforum, widocznego tylko dla tej grupy biorącej udział w akcji...mimo, że im ufasz i zapraszasz do akcji, niekoniecznie chcesz im pokazywać wszystko, o czym rada dyskutuje za zamkniętymi drzwiami:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ukryte Forum

Tak mi się właśnie wydawało, że gdzieś coś takiego już było, ale nie chciało mi się poszukiwać:) Jak widać, raczej większość jest na tak zarówno wtedy jak i teraz, więc można się zastanowić nad zaakceptowaniem propozycji...
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Ukryte Forum

Propozycja bardzo fajna, było już kilka podobnych, ale nie ma szans na wprowadzenie, odpowiedź już otrzymaliśmy w innej...Link
 
Odp: Ukryte Forum

A po prostu udostępnić tym osobom dostęp do ukrytych for? Czy po prostu chcesz stworzyć coś pośredniego, że te dane osoby mają dostęp tylko i wyłącznie do tego wybranego forum?
A czy nie prostszym rozwiązaniem było by dodanie osobnego forum dla rady sojuszu???? w tedy na forum które jest by zostało i tu rada miała by możliwość moderacji i dodawania właśnie zakładek "tajnych" dla graczy wtajemniczonych a rada z zasady miała by swoje odrębne forum- myślę że to było by mniej skomplikowane do stworzenia niż tworzenie forum ukrytego w forum ukrytym.Wiem wiem czytałem powyższe linki ale w nich jest propozycja hierarchii graczy a tu można by dać 2 osobne fora co nawet wizualnie lepiej by wyglądało bo wiadomo na którym forum wołają.
 
Do góry