[Ulepszenie] Ulepszenie aplikacji na androida

co sądzicie o tym

  • dobry pomysł

    Głosy: 5 100,0%
  • lipa

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    5
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ja mam propozycję jaka możecie ulepszyć apke na androida, w sumie to dwie

1. żeby można było sprawdzić skąd i czy płyną surowce do miasta

2. możliwość przełączania osad podczas wysyłania surowców na cudaka , teraz trzeba się cofnąć do listy cudów i zmienić miasto i wrócić do cudu który chcemy wesprzeć surką , łatwiej i wygodniej było by dodać taki "suwak" zmiany miast w oknie danego cudaka.


Ot tyle z moich propozycji mam nadzieję że kiedyś wejdą do apki na androida
smiley_emoticons_verlegen.gif
 
Odp: Ulepszenie aplikacji na androida

2. możliwość przełączania osad podczas wysyłania surowców na cudaka , teraz trzeba się cofnąć do listy cudów i zmienić miasto i wrócić do cudu który chcemy wesprzeć surką , łatwiej i wygodniej było by dodać taki "suwak" zmiany miast w oknie danego cudaka.

Ta raczej nie wejdzie.
Cuda mają wycofać ,wiec raczej nie będą pracować nad czymś co niedługo przestanie istnieć..
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Ulepszenie aplikacji na androida

Po pierwsze proszę o ankiete.

1. żeby można było sprawdzić skąd i czy płyną surowce do miasta
To jest mi zupełnie obojętne bo z telefonu nie handluję surowcami. A uważam, że jest sporo bardziej priorytetowych rzeczy które przydały by się w aplikacji mobilnej.

2. możliwość przełączania osad podczas wysyłania surowców na cudaka , teraz trzeba się cofnąć do listy cudów i zmienić miasto i wrócić do cudu który chcemy wesprzeć surką , łatwiej i wygodniej było by dodać taki "suwak" zmiany miast w oknie danego cudaka.
To w sumie popieram, kilka razy próbowałem kiedyś wysłać ale szybko mi wyszedł z głowy ten pomysł na słanie surowców poprzez aplikację, właśnie przez tą przeszkodę. Gdyby to zmienili to z pewnością sporo osób by chętniej słało surowce z apki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ulepszenie aplikacji na androida

Po pierwsze proszę o ankiete.


To jest mi zupełnie obojętne bo z telefonu nie handluję surowcami. A uważam, że jest sporo bardziej priorytetowych rzeczy które przydały by się w aplikacji mobilnej.

to sie przydaje bo jak naprzykład drugi sojusz wysyła tobie surkę to nagle patrzysz na apce że masz magazyny na czerwono, a tak byś mógł się przygotować na nadchodzącą surkę a nie musiał byś co 5 min sprawdzać wszystkie wiochy
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Ulepszenie aplikacji na androida

Punkt 1 bym rozwinął, wiele funkcji by się przydało na aplikacji mobilnej, jak chociażby wszystkie opcje zarządcy, a nie tylko "handel".
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Ulepszenie aplikacji na androida

W ankiecie brakuje opcji "obojętne". Luknij do Regulaminu Propozycji i już wszystko bedziesz wiedział. ;)

to sie przydaje bo jak naprzykład drugi sojusz wysyła tobie surkę to nagle patrzysz na apce że masz magazyny na czerwono, a tak byś mógł się przygotować na nadchodzącą surkę a nie musiał byś co 5 min sprawdzać wszystkie wiochy

No tym mnie troszke przekonałeś choć ja wtedy wolę na komputerze przypilnować zeby magazyny się nie przelały.

Punkt 1 bym rozwinął, wiele funkcji by się przydało na aplikacji mobilnej, jak chociażby wszystkie opcje zarządcy, a nie tylko "handel".

Z tym się zgodzę, są funkcje które by się bardzo przydały. Ale nie o nich rozmowa w tym dziale. Możesz Kot Felix pomyśleć o nowej propozycji.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Ulepszenie aplikacji na androida

Propozycja odrzucona.
Powód: InnoGames nie ma w planach wprowadzenia takiego rozwiązania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry