[Ulepszenie Grepolis Toolbox] Mapa Wysp

  • Rozpoczynający wątek ElviSS97
  • Data rozpoczęcia

Jestem na...

  • TAK

    Głosy: 23 79,3%
  • NIE

    Głosy: 1 3,4%
  • NIE WIEM

    Głosy: 5 17,2%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam!
Przeglądając poszczególne tematy i inne propozycje związane z grą wpadłem na pomysł wprowadzenia mapy wysp w mobilnej wersji Grepolis.

Aktualnie wielu ludzi jeżeli już gra w Grepolis na systemach mobilnych to raczej wolą to robić przez zwykłą przeglądarkę wbudowaną w np. swojego Androida.
I oczywiście to rozumiem.
Jak zapewne wszyscy tu wiedzą jedną z najważniejszych rzeczy przyciągających graczy w grach przeglądarkowych i nie tylko jest grafika.

Proponowałbym również zmianę orientacji aplikacji w tryb poziomy. Tryb pionowy raczej nie zachęca użytkowników do korzystania z aplikacji związanych z grami. Ja na przykład nie wyobrażam sobie grania w Angry Birds lub w Fruit Ninja w trybie pionowym. :p


Czyli aplikacja nie prezentowała by się w taki sposób:
ios_android_splash_screen_teaser.png

Tylko w taki:
ios_android_splash_screen_teaser - Kopie.png

Oczywiście wspaniałym grafikiem nie jestem, więc zrobiłem przykładowe obrazki, resztę musicie sobie wyobrazić.

Jednak mapa mogłaby być tylko i wyłącznie mapą, na której są jedynie wyspy, miasta, zaznaczony niebieskim kolorem własny sojusz i innymi kolorami inne sojusze. Służyło by to raczej sprawdzaniu położenia strategicznego danych wysp i miast.


Co o tym myślicie?
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: [Ulepszenie Grepolis Toolbox] Mapa Wysp

Jestem jak najbardziej za, ja też wolałbym korzystać z Grepolis Toolbox w trybie poziomym, być może wprowadzą to w nowej aplikacji.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: [Ulepszenie Grepolis Toolbox] Mapa Wysp

Czasem muszę skorzystać z takiej wersji (choć przyznam, ze niechętnie to robię) i mam ten sam kłopot. Zdecydowanie za.
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: [Ulepszenie Grepolis Toolbox] Mapa Wysp

Cóż, nic od czasu waszych postów się nie zmieniło niestety. Jednak ja również jestem za. Oprócz opcji o której pisał kolega wyżej tj. mapy wyspy, brakuje mi w grze mobilnej jeszcze jak chociażby możliwości wejścia w ranking, bądź ustawienia sojuszu.

Ogólnie, puszczanie ataków czy chociażby plądrowanie wiosek jest nie lada wyczynem w mobilnej wersji...

Szkoda, że podstawowych funkcji brak, lub są bardzo pracochłonne...
 

DeletedUser

Guest
Odp: [Ulepszenie Grepolis Toolbox] Mapa Wysp

Głos na tak.Jeśli korzystam z Grepo mobilnie,to tylko z przeglądarki,bo tak jest wygodniej,a ta opcja się przyda.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: [Ulepszenie Grepolis Toolbox] Mapa Wysp

Zchęcią zobaczę ulepszenie starszej wersji mobilnej bo neistety jej rozwój został zarzucony na rzecz nowej która mi nie do końca do gustu przypadła i korzystam nadal w głównej mierze ze starej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry