Ulepszenie widoku badań i łask

  • Rozpoczynający wątek volveryin7
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ta propozycja


  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam szanownych forumowiczów (poraz kolejny :D)

Mam pomysł na ulepszenie widoku badan w akademii oraz łask :)

Zacznę od szkicu graficznego do akademii :
nowyobrazmapabitowaxz.png
Bezpośredni link

Gdy najedziemy na badanie pokazywało by się nam normalny widok badania + informacja z brakującymi surowcami oraz czasem potrzebnym do zdobycia tychże surowców :)



Teraz łaski - chodzi mi o ten widok kiedy najedziemy w np. podglądzie miasta na ilość łask - pokaże nam sie produkcja łask u poszczególnych bogów na godzinę. Ja dodałem tez coś w stylu mojego ulepszenia w akademii :
nowyobrazmapabitowa2s.png
Bezpośredni link

Pokaże nam się za ile będzie full i kiedy :)

-Nie wiem czy był podobny temat...(z góry mówię :p)
-Jeżeli odpowiadasz na NIE to podaj powód Tylko żeby to były sensowne powody (plis :p)
-Coś Ci się nie podoba lub do poprawy to pisz

JESZCZE RAZ MÓWIĘ - GDY WETUJESZ PODAJ POWÓD - DLACZEGO!!

PS.Ankieta publiczna...
Edit.
Jest taki skrypt jednak podaje te info po ang. i dodatkowo chyba ma ustawioną inną strefę czasową :) (Dodatkowo często szwankuje)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł mi się podoba aczkolwiek myślę, że jeśli by to wprowadzili to w premium. Dlaczego? Ponieważ jest to dość znaczna korzyść za którą trzeba by było najprawdopodobniej płacić. Nie mniej głos na "TAK". :)
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego mieliby wprowadzić TYLKO W PREMIUM? Przecież połowa z tych info o łaskach jest w świątyni :p

@Down
Wiesz...dobrze że nie trzeba płacić za kolorki na mapie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wiesz, myślę, że za jakiekolwiek ułatwienie trzeba by było płacić. Chyba, że się mylę. :D
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Z laskami pomysł już był. Natomiast badania odrzucamy ponieważ jest mało przydatne.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry