Urlop - zmiana

  • Rozpoczynający wątek livius
  • Data rozpoczęcia

Czy poprawka powinna zostać wprowadzona

  • Tak

    Głosy: 15 75,0%
  • Nie

    Głosy: 3 15,0%
  • Nie wiem po co głosuję jak i tak mi jest wszystko obojętne ;-)

    Głosy: 2 10,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

obecnie jest tak, że biorąc urlop
bierzemy go na wszystkich światach


proponuję to zmienić,
że urlop dotyczy tylko tego świata który sie wybierze

czemu?
a no chcę sobie zrobić przerwę na starym świecie
i zagrać na nowy - żeby zobaczyć jak tam jest
i co teraz muszę robić?
Zakładać nowe konto z innym nickiem?
Chyba trochę bez sensu..
 

DeletedUser

Guest
Podoba mi się ten pomysł. Czasem muszę zrobić przymusową przerwę w grze na którymś serwerze z braku czasu, a tak albo mi skasują konto, albo ja zrobię to sam. Taki urlop bardzo by się przydał. Głos na "TAK".
 

DeletedUser

Guest
hmmm w zasadzie nie miałbym nic przeciwko:)

tylko że może IG celowo wprowadziło takie a nie inne zasady (mogę się mylić) :) wtedy będzie problem ze zmianą:)
 

DeletedUser

Guest
dodatkowo - wprowadziłbym jeszcze jedną zmianę z urlopem
jeśli nie byliśmy atakowani przez ostatnie 2 dni ani nikogo nie atakowaliśmy sami
to powinna być możliwość natychmiastowego włączenia urlopu a nie jak teraz włącza się dopiero po 48 godzinach - gdzie jesteśmy bezbronni -

bo inni mogą nam wpuścić kolona do wioski - a my nawet nie możemy rozbić takiej okupacji - bo mamy zakaz ataków :mad:
 

Robin65

Zespół Grepolis
Ty jednak nie możesz na nikogo napadać i wszystkie ataki, które dotarłyby do przeciwnika po rozpoczęciu urlopu, nie zostaną wysłane.
To jest fragment opisu urlopu, ale niestety mimo dochodzenia ataków przed jego rzeczywistym rozpoczęciem z tego co wiem i tak nie można ich wysłać.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Nie istnieje możliwość wprowadzenia tego typu zmiany, ponieważ urlop dotyczy całego konta a jego aktywacja na poszczególnych światach jest technicznie niemożliwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry