Urlop

  • Rozpoczynający wątek Rzal.pl
  • Data rozpoczęcia

czy jesteście zadowoleni z Urlopu?

  • Tak

    Głosy: 8 50,0%
  • Nie!!!!

    Głosy: 8 50,0%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dzisiaj strasznie zirytowała, powiem więcej: wkurzyła mnie na maksa, beznadziejna i niedopracowana opcja Urlop!! Od kilku dni bojuję z innym graczem który co chwile wysyła na mnie offy. Na razie udawało mi się na czas odsyła wojo i atakować jego nieobstawione miasta, ale dzisiaj wkurzyłem się na maksa! Wczoraj w nocy przejął mi jedno miasto, więc muszę być coraz bardziej czujny... Ale dzisiaj dowidziałem się, że wyjeżdżamy na długi weekend na 4 dni!! Włączyłem Urlop i co się okazało? Muszę czekać 48h na uruchomienie się tego badziewia! Jutro o 9 wyjeżdżam i nie będę maił dostępu do neta przez 4 dni, a ochrona zacznie się dopiero o 19.30 pojutrze !! Dostaję od niego nieustanne ataki co 2 godziny i wydaje mi się, że zanim się ta ochrona zacznie on już przejmie mi kolejne miasto! Moja propozycja jest taka: proponuję uruchomić system zastępstw bo ten Urlop to beznadzieja!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Według opisu nie 24, a 48 godzin upływa od aktywacji do rozpoczęcia urlopu (i tak też wynika z moich doświadczeń). Taka zwłoka jest specjalnie wprowadzona by nie można uciekać w ten sposób przed atakami więc nie ma tu mowy o niedoróbce. Poza tym zasady wprowadzania urlopu nie zmieniły się więc trzeba było się z nimi zapoznać, a nie teraz narzekać. Co do zastępstw była chyba taka propozycja na forum.
 

DeletedUser

Guest
jest to niedoróbka!!!! Nie potrafię przewiedzieć co mnie czeka za 2 dni! Na the-west też aktywoiwałem zasta i wlączył się od razu a nie musziałem czekać ani minuty!!! Nie wiem jak ty, ale ja Bogiem nie jestem i przeszłości nie przewidzę!! A najlepsze jeste to, że nawet sury się nie produkują!!
 

DeletedUser

Guest
Zastanawiałeś się po co jest ten 48h czas na aktywację?
Żeby nie wykorzystywać urlopu przeciwko atakującym nas graczom.

I spokojnie:) to tylko gra:) też miałem taką sytuację (niespodziewany pogrzeb) że urlop włączyłem, grałem przez 24h jeszcze a potem jeszcze 24h nie było mnie na koncie (czyli przed urlopem). Zjadą mnie? Trudno - zacznę na nowym świecie.

Zast to też nie jest dobra opcja - zastępujący może się okazać złym graczem lub złym człowiekiem i możesz stracić miasta (znam takie przypadki) - mi kiedyś zastępczyni wydała podczas zasta punkty premium:)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Luksus włączenia urlopu jest okupiony oczekiwaniem na aktywację. Jest to środek zapobiegający nadużyciom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry