[Wyjaśnione] Ustawienia nowych światów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24579
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24579

Guest
Czemu nie zrobicie nowego świata, który będzie miał ustawienia 1/1/1 i Stary system podboju, tylko róbcie jakieś bezsensowne światy z niewiadomo jakimi ustawieniami? Rozumiem, że nie każdy lubi taki "wolny' świat, ale robienie tylko światów, które są "szybkie" jest słabe, ponieważ nie każdy lubi grać na takim serwerze.
 

DeletedUser18203

Guest
Kiedys może zrobia,większość jest za szybszym światem,wiec jak jest glosowanie to raczej te wolne zostają w tyle.
Ja tez jestem za takimi ustawieniami jakie napisałeś. Oczywiści raz na jakiś czas.
 

DeletedUser5

Guest
Przed startem serwera zawsze przeglądamy dyskusję na temat nowego świata, gdzie gracze zamieszczają swoje propozycje ustawień. Staramy się, aby świat odpowiadał jak największej liczbie osób, a prędkość 1/1/1 jest zazwyczaj mało popularna. Weźmiemy jednak twoją opinię pod uwagę :)
 

DeletedUser

Guest
Wole światy nie są złe, ale dobrze by było zrobić 1,5/1,5/1,5 bądź 2/1/1 - wtedy troszkę inaczej to wygląda. Przy samych jedynkach mam wrażenie, że jest to jednak zbyt wolne i trzeba wziąć też pod uwagę to, że im wolniejszy świat tym dłużej trwa...
 
Do góry