[Wyjaśnione] Usunięcie konta na świecie?

  • Rozpoczynający wątek Dziadu26
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,
Czy jak włączę proces usunięcia konta na danym świecie, który trwa 7 dni, to przez ten czas inni będą mogli mnie atakować i tym samym przejmować moje miasta??? Chciałbym tak usunąć konto, aby nikt nie zyskał moich miast, aby nie było po nich żadnego śladu ;-)

Będę wdzięczny za odpowiedz.
 
Odp: Usunięcie konta na świecie?

Inni gracze będą mogli atakować Twoje miasta i je przejmować. Również po kasacji konta miasta nadal zostaną - będą jedynie opuszczone.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Usunięcie konta na świecie?

Ok dziękuję za szybkie info...czyli jednym sposobem na zablokowanie miast jest wzięcie urlopu z tego wynika?!
Rozumiem, że po tych 7 dniach po likwidacji miasta będą stały opuszczone? I tak, żle i tak nie dobrze...

Trwale nie da się usunąć konta i polis.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Usunięcie konta na świecie?

Konto możesz usunąć, ale samych miast nie. Co najwyżej możesz zrobić wrogowi na złość i je stopniowo rozbierać, wówczas stracą na wartości.
 

DeletedUser19681

Guest
Odp: Usunięcie konta na świecie?

witam, a jeśli procedura zamykania konta jest w trakcie a ja się rozmyślę to mogę wrócić do swojego miasta czy muszę nowe założyć??
 
Odp: Usunięcie konta na świecie?

witam, a jeśli procedura zamykania konta jest w trakcie a ja się rozmyślę to mogę wrócić do swojego miasta czy muszę nowe założyć??
Jeżeli konto jeszcze nie zostało usunięte, to proces kasacji możesz w każdej chwili przerwać logując się na to konto na danym świecie.
 

DeletedUser19681

Guest
Odp: Usunięcie konta na świecie?

no tak ale mojego miasta już nie odzyskam?...
 

DeletedUser19681

Guest
Odp: Usunięcie konta na świecie?

ok, dzięki za info :)
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Usunięcie konta na świecie?

Mam konto na paru światach i nacisnąłem w ustawienia usuń konto tylko dlaczego dany świat nie chce sie usunąć z mojej listy???????
 

DeletedUser

Guest
Odp: Usunięcie konta na świecie?

Konto zostanie usunięte po 7dniach, do tego czasu możesz przerwać proces logując się na świat, na którym zostało aktywowane usuwanie konta. Po tym czasie konto zostanie usunięte i zniknie z listy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Usunięcie konta na świecie?

Mam konto na paru światach i nacisnąłem w ustawienia usuń konto tylko dlaczego dany świat nie chce sie usunąć z mojej listy???????
"Kasacja konta trwa 7 dni".

Przeczytaj sobie co wyżej pisali, a znajdziesz odpowiedź...
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Usunięcie konta na świecie?

Musisz poczekać siedem dni od aktywacji tego na e-mailu i kliknięciu przycisku. po siedmiu dniach świat usunie się z Twojej listy.
 
Do góry