usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

  • Rozpoczynający wątek elitaszakala
  • Data rozpoczęcia

usuniecie aplikacji Alarm


  • W sumie głosujących
    69
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
składam taka propozycje aby zarzad grepolis usunał aplikacje do alarmu pozwalajaca na informowanie o atakach na telefon, jest to wogole chore zeby uzywac takiej aplikacji bo wtedy taki gracz kozaczy bo sie nie da go przejac poniewaz wydaje sie innym tak jakby non-stop był przy kompie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ciekawe jaki noob głosował na nie:pP
 
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

nie noob tylko ja i mam prawo zagłosować na nie a sądze że wielu będzie na nie gram na kilku światach na PL serwerach i na miedzynarodowym też i powiem że wielu ale to bardzo wielu graczy jest zadowolonych z tej aplikacji
 

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

a z czego tu byc zadowolonym :pP z tego ze jest sie prawie nietykalnym bo odrazu po alarmie wystarczy eska do aktywnej osoby o zabunkrowanie, zamiast miec czyjki w miastach
 
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

ja korzystam z czujek ale też i z aplikacji a miasto takiej osobie i tak da się zabrać
patrząc Twoim tokiem myślenia to powinniśmy zabronić skracania rekrutacji za złoto bo murek mozna w 2h postawić z 0 lev na 20 lev a 150 szerków zrobić w 10 minut to co to też zabronimy? acha i premium zabierzmy bo przecież wojska są silniejsze przez to o 20% /misje wyspowe też powinniśmy zlikwidować bo też pomagają i tak dalej
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

ty zle odebrałes moje słowa, monety a alarm to 2 odrebne sprawy, za monety ludzie płacą i to ich wybór czy z tego korzystaja czy nie, a alarm jest darmowy i ma sie to właczone 24/7.
 

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

Dokladnie jestem za. Kiedys tego nie bylo i gralo sie o niebo lepiej a teraz co....
 
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

i dobrze dzięki temu mogę iść z córka na spacer albo zająć się innymi sprawami a nie siedzieć non stop przed kompem i wypatrywać czy ktoś przypadkiem mnie nie zaatakuje ta gra ma imitować walki w starożytności a wtedy ataków z zaskoczenia z daleka raczej nie było bo to trochę trwało i raczej każdy wiedział że jest atakowany
 

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

własnie kazdy wie ze jest atakowany dzieki alarmowi, a gdy ty bys był z córka na spacerze to o ataku nie miał bys zielonego pojecia, nikt ci nie karze siedziec przed kompem zeby pilnowac czy idzie atak czy nie. siedzisz bo lubisz a nie ze musisz bo twoje miasta to twoj dobytek zyciowy to gra nie zycie.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

Jestem na nie, moim zdaniem ArtArtWawa podał wystarczające powody by powiadomienie o atakach pozostało. Powiadomienie o atakach jest po to by informować o atakach gdy nas nie ma, a w tym czasie jesteśmy np. w pracy, na spacerze, szkole czy na wakacjach i nie mamy dostępu do komputera.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

a poza tym ci co mają to włączone i są zawsze przy atakach to jak przez parę dni ich się pomęczy o 3-4 nad ranem to odechce im się ustawiać dzwonek smsa na taki co budzi
więc to może zostać;)
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

Alarm ma swoje plusy i minusy
Plusem jest to że informuje o ataku a minusem to że czasami dzwoni w niepożądanym momencie (np. podczas snu )
 

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

widac 12 ludzi nie potrafi bez tego sie bawic:) gratki dla was. ja tego nie uzywam jakos nie mam z tym wielkiego problemu czy ktos mnie atakuje czy nie bo to gra i sie tym nie martwie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nawet admini głosuja na nie :) porazka dla was wielcy admini:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

Ja akurat uważam to za niepotrzebny dodatek, ale fakt, iż ktoś ma odmienne zdanie nie upoważnia mnie do obrażania go.
 

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

kiedys alarmu nie bylo i bylo dobrze teraz to problem spory niestety;/ psuje to zabawe i nikt mi nie wmowi ze jest inaczej

a na nie glosuje tylko te osoby co nie sa az tak aktywne dopiero wielce wejdzie jak mu kom da sygnal ze cos sie dzieje zobaczy co i jak, zareaguje i wychodzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

No dokładnie, juz nie raz tak mialem ze gosc niaktywny, a wyslalem atak z kolonem i gosc po 5min jest zalogowany, to psuje cala zabawe
 
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

Ja zagłosowałem na nie mimo , ze pewnie nie uda się tego wycofać.
teraz wystarczy , że ktoś ma telefon pod ręką na nim alarm i miasto na tej samej wyspie i wstawienie kolona na 90% się nie powiedzie.
Psuje to rozgrywkę, ale gracze z tego korzystający nie zagłosują na "tak" , bo stracili by swój największy "+"
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

widac 12 ludzi nie potrafi bez tego sie bawic:) gratki dla was. ja tego nie uzywam jakos nie mam z tym wielkiego problemu czy ktos mnie atakuje czy nie bo to gra i sie tym nie martwie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nawet admini głosuja na nie :) porazka dla was wielcy admini:)

ja tego nie mam i nie zamierzam mieć ale może jeżeli jesteś przeciwna wysyłaj z kilkoma innymi osobami przez tydzień ataki w środku nocy tak na zmianę zobaczysz że z tego zrezygnuje jeżeli nie to się nie wyśpi;)
 
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

ja tego nie mam i nie zamierzam mieć ale może jeżeli jesteś przeciwna wysyłaj z kilkoma innymi osobami przez tydzień ataki w środku nocy tak na zmianę zobaczysz że z tego zrezygnuje jeżeli nie to się nie wyśpi;)


Po pierwsze to jest Darek :)
Po drugie wysyłanie takich ataków nie pomoże w zwalczaniu alarmów , bo i tak tacy ludzie wolą posiedzieć godzinę w nocy niż tracić miasta bez tego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

Ta opcja to pozbawienie gry elementu zaskoczenia, chyba jedynego czynnika, którego do niedawna nie można było kupić monetami - jak dla mnie gwóźdź do trumny. Jak ktoś w to jeszcze gra to jest chory. Pomysł oczywiście nie przejdzie, więc nawet nie głosuję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

wielu ludzi w to gra i wielu ludzi nie korzysta z alarmu bo traktuja to jako gre i dobra zabawe. a ludzie korzystajacy z tego nie sa aktywnymi graczami tak jak wspomniał wczesniej kolega, dostana alarm wejda dadza klina i wyjda tyle jego aktywnosci a pozniej zgrywa kozaka co to nie on:) element zaskoczenia przestaje istniec i gra robi sie co raz bardziej negatywna dla wielu osób, takie są fakty, wiadomo ze to nie zniknie bo admini sami z tego korzystaja wiec stracą to gdyby wiecej głosów było na tak i przestana grać tak jak wiekszosc uzywajacych to osób:) ja byłem od początku temu przeciwny jak tylko to powstało i bede zawsze:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry