usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

  • Rozpoczynający wątek elitaszakala
  • Data rozpoczęcia

usuniecie aplikacji Alarm


  • W sumie głosujących
    69
Status
Zamknięty.

DeletedUser3480

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

oczywiście masz racje Robin że brak bonusa na En jest spowodowany różnymi nacjami jakie są tam i graja.

Co nie zmienia faktu, że to otępia jak jest bonus a bez bonusa trzeba się bardziej na starać.

A już posiadanie aplikacji jest beznadziejne - szkoda tylko że wypowiadasz się na temat błędnego napisania o bonusie a nie na temat samej aplikacji
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

Manfredzie...

Robin się już wypowiedział na temat samej aplikacji:

Ja akurat uważam to za niepotrzebny dodatek, ale fakt, iż ktoś ma odmienne zdanie nie upoważnia mnie do obrażania go.
 

DeletedUser19485

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

Muszę Was zmartwić ale tak to jest, że wszystko się zmienia. Grepolis nie będzie w stanie wyżyć z samych graczy hardocore'owych (bo jest ich niewielu w całej populacji) i stąd te wszystkie ułatwienia - dla tzw. graczy "casual'owych".

O ile sam nie korzystam z przyśpieszania budowy czy rekrutacji to z alarmów jak najbardziej. Pomagają mi zrównoważyć real vs. grepo, dzięki temu mogę grać nie zawalając jednocześnie spraw w życiu prywatnym i zawodowym. Wiele osób mogłoby zrezygnować z gry, bo nie zawsze chcą i mogą tkwić przed kompem.

A z premki nie korzystacie? Dlaczego zwiększanie za pieniądze siły wojska o 20% (przecież to bardzo dużo!!!) jest ok, a alarmy już nie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

wprowadzic jako opcje premium - ale osobna , a nie jako dodatek do zarzadcy lub kapitana i juz sie sprawa rozwiaze jak ktos bedzie musial becalowac 100szt na 14 dni
 

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

duzo ludzi z tego korzysta tylko dlatego ze jest darmowe z premium juz nie tak wielu bo to płatne taka jest róznica, albo aplikacje usunac albo obciazyc kosztami. takie jest moje zdanie
 

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

Nic to nie zmieni... ;o

jestem za usunieciem tego... acz fakt skoro są skrypty które z głośników na kompie puszczają alarm jak idzie atak.. to cóż... ;p wyjdzie ze inno znów ułątwia botom grę za moenty... ;p i beą musieli zmienić logo z INNO na I$$O

Tez jestem za usunieciem tego i tak glosowalem, ale to jest nie realne - byc moze dlatego jest darmowe aby jak najwiecej osob z tego korzystalo ( liczy sie ilosc uzytkownikow i byc moze z tego jakis profit jest )

Moim zdaniem jesli bylo by czescia premium to czesc graczy by z tego nie korzystala
 

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

Jestem przeciwko usunięciu aplikacji. Skoro ma być to gra dla wszystkich to ta aplikacja właśnie taka jest-dla wszystkich. Większym problemem dla mnie jest premium,to przez nie dużo osób nie chce grać bo poprostu jest to nieuczciwe i daje zbyt duże uprzywilejowanie ,,bogatym" graczom. A wy się uczepiliście czegoś co może mieć każdy..
 

DeletedUser

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

Jestem przeciwko usunięciu aplikacji. Skoro ma być to gra dla wszystkich to ta aplikacja właśnie taka jest-dla wszystkich.
Nie masz smartfona = nie masz aplikacji. Na pewno jest ona dla wszystkich?
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: usuniecie aplikacji informowania o atakach kiedy nie jest sie przy kompie

Większość głosów na nie. Dodatkowo jest to dodatek dla osób mobilnych ale również w domu przed komputerem mamy dźwięk ataku. Zawsze osoby korzystające z tej opcji muszą liczyć się z tym, że mogą być nękane sygnałami o każdej porze. Wszystko zależy od przyjętej strategi.
Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry