[Naprawiony] w podglądzie powracających wojsk nie widzę niesionego łupu :(

  • Rozpoczynający wątek ma2cin
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
posłałem wojska na farmę,

wojska dotarły, złupiły surowce, a teraz wracają,

klikam "przegląd miasta" i po prawej widzę taką ikonkę powracających żołnierzy, z zegarkiem kiedy powrócą, kiedy kliknę ten napis, informacja o powracających jednostkach źle się wyświetla, w szczególności nie widać łupu :(

Zrzut ekranu:
zrzutekranuek.png


/uwaga: rozsmyłem ilość mojego woja i nazwę farmy ;)/

przeglądarka: Firefox 2.0.0.14
 

DeletedUser

Guest
Wina leży w tym że strona nie załadowała się Tobie poprawnie, bądź nie załadowała się całkowicie. Nie jest to błąd gry tylko przeglądarki.

Spróbuj kliknąć ponownie i poczekać odrobinę dłużej.
 

DeletedUser

Guest
mi pokazuje dobrze a mam najnowszego firefoks nie pamiętam i ni chce mi się sprawdzać który
 

DeletedUser

Guest
Najprawdopodobniej wina starszej wersji przeglądarki ;) Czasy wersji 2.0 już dawno mineły, teraz jest era wersji 3.6 firefoxa.
 

DeletedUser

Guest
Najprawdopodobniej wina starszej wersji przeglądarki ;) Czasy wersji 2.0 już dawno mineły, teraz jest era wersji 3.6 firefoxa.

Na pewno ma aktualnego Firefoxa gdyż ten aktualizuje się automatycznie.

Ma2cin napisał:
mam to za każdym razem i nie ważne ile czekam

Sprawdź w takim razie, czy podobna sytuacja będzie miała miejsce przy następnym powrocie wojska. Jeżeli tak to sprawę przekaż do bezpośredniego supportu gry niż na forum. Tutaj ze spraw "technicznych" raczej Tobie pomocy nikt nie udzieli, a jedynie doradzi tak jak ja, czy inni użytkownicy. Jeżeli jednak byłoby to poważny bug musieli by go mieć wszyscy, a skoro dzieje się tak tylko Tobie to pozostaje przy wersji z winą przeglądarki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie aktualizowałem do FF 3 bo pewnych rzeczy nie trawię w tej przeglądarce,

ale faktycznie to wina FF 2

w sumie temat do zamknięcia, na Firefox 3 działa ok
 
Status
Zamknięty.
Do góry