Walki na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

oj Adaś kto tu ma podjare.. Ja piszę o białym Ty o czarnym.. gdy o coś spytam konkretnie Ty zmieniasz temat na inny.. ja jestem zwykłym grajkiem i za wielkiego asa się nie uważam w przeciwieństwie do niektórych od Was zadufanych w sobie a potrafiących kolona tylko po nocy wstawić.. ja potrafię nawet wrogowi pogratulować porozmawiać z kimś jak ktoś nie pajacuje zresztą na akcjum sporo osób w porządku było w MDG dało z nimi pośmiać się nawet.. A Ty mi przypominasz niektórych maratończyków z którymi nawet normalnie o temacie walk się nie da porozmawiać bo zaraz będzie wywyższanie się.. Ja gram z ludźmi których lubię i to jest najważniejsze i oni mają trochę pokory w przeciwieństwie do Was. Ale co ja będę pisał tu bo zaraz znów coś zgryźliwego będziesz pisał więc nie ma sensu zbytnio wysilać się
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

nie wiem czy traktować to jako groźby czy jako żart ;) już mam się bać? będą fejki przez 24h jak poczekalnia to robiła przez 2 dni a kolony i tak rozbiłem czy coś innego ?

PS ja cały czas bylem na froncie, na każdym świecie na którym grałem także możesz próbowac

Zdecydowanie jako żart :D. Ja nigdy nie grożę. Wolę działać mieczem niż piórem. A może poprostu na kawe wpadnę? Nie ugościsz mnie? :D Jeszcze co do tego bycia na froncie to dwóch by się kłóciło, no ale dobra wracam do gry, bo atakują
smiley_emoticons_flucht2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

oj Adaś kto tu ma podjare.. Ja piszę o białym Ty o czarnym.. gdy o coś spytam konkretnie Ty zmieniasz temat na inny.. ja jestem zwykłym grajkiem i za wielkiego asa się nie uważam w przeciwieństwie do niektórych od Was zadufanych w sobie a potrafiących kolona tylko po nocy wstawić.. ja potrafię nawet wrogowi pogratulować porozmawiać z kimś jak ktoś nie pajacuje zresztą na akcjum sporo osób w porządku było w MDG dało z nimi pośmiać się nawet.. A Ty mi przypominasz niektórych maratończyków z którymi nawet normalnie o temacie walk się nie da porozmawiać bo zaraz będzie wywyższanie się.. Ja gram z ludźmi których lubię i to jest najważniejsze i oni mają trochę pokory w przeciwieństwie do Was. Ale co ja będę pisał tu bo zaraz znów coś zgryźliwego będziesz pisał więc nie ma sensu zbytnio wysilać się i coś pisać..

o dobrze ze wspominasz ten sojusz, śmiałeś się z nich a uciekłeś z ich frontu bo rady im nie dałeś :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zdecydowanie jako żart :D. Ja nigdy nie grożę. Wolę działać mieczem niż piórem. A może poprostu na kawe wpadnę? Nie ugościsz mnie? :D Jeszcze co do tego bycia na froncie to dwóch by się kłóciło, no ale dobra wracam do gry, bo atakują
smiley_emoticons_flucht2.gif

nie muszę mieć miast obok ciebie by być na froncie, my mamy 20 sojuszy na czerwono a nie tylko 1;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale masz racje, lepiej wojo odbudować itd :) niz tracić czas napisanie postów ktore i tak za godzinę znikną
mam nadzieje ze niespodzianka wam się podobała z odbijaniem okupacji:cool:
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Mi bardzo, tyle pv dawno nie wpadło
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

o dobrze ze wspominasz ten sojusz, śmiałeś się z nich a uciekłeś z ich frontu bo rady im nie dałeś :)

ja z ich frontu nie uciekłem bo nie byłem :D Ja walczyłem sobie z maratończykami...

uptade.. a piszesz o naszych przenosinach Tsunami jak byliśmy jeszcze w małym gronie na M54.. otoczeni przez dwa największe sojki na akcjum w kleszczach w kilkanaście osób :D i bez paktów.. dla przykładu Wy sierotki mieliście zupełnie inną sytuację.. ale to Kalidon więc zostawmy akcjum

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale masz racje, lepiej wojo odbudować itd :) niz tracić czas napisanie postów ktore i tak za godzinę znikną
mam nadzieje ze niespodzianka wam się podobała z odbijaniem okupacji:cool:
na czerwono też możemy sobie wszystkich pozostałych na świecie oznaczyć :D i będzie cool :) niespodzianka fajna przynajmniej nikt nie żałuję woja dla sojuszników :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

ja z ich frontu nie uciekłem bo nie byłem :D Ja walczyłem sobie z maratończykami...

uptade.. a piszesz o naszych przenosinach Tsunami jak byliśmy jeszcze w małym gronie na M54.. otoczeni przez dwa największe sojki na akcjum w kleszczach w kilkanaście osób :D i bez paktów.. dla przykładu Wy sierotki mieliście zupełnie inną sytuację.. ale to Kalidon więc zostawmy akcjum

my i tutaj i tam gralismy w malym gronie i dawalismy radę, to przez fuzje staismy sie wiekszym sojuszem na kalidonie i poki co podbijacie ludzi ktorzy koncza, prawdziwa gra zacznie sie jak skoncza sie te łatwe cele
wtedy mozna wrocic do dyskusji kto komu ile kolonow wstawi bo obecnie to nie ma sensu
gdyby nie wasze paktowanie ze wszystkimi na nas mielibyscie taka sama sytuacje
wy 1 kolona do kogos inni do was 5

ide budowac:) a okupacje szybko obsawiliscie
liczylem ze bedzie 4k birem do 15;20 a stalo 5k
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

na czerwono też możemy sobie wszystkich pozostałych na świecie oznaczyć :D i będzie cool :) niespodzianka fajna przynajmniej nikt nie żałuję woja dla sojuszników :D

sojusze ktore sa na czerwono u nas sa w naszym rejonie a nie na jakiś smiesznych morzach 20 itp
zeszta jak rozmawial ktos od was z nami o pakcie udostepnialem wam liste sojuszy na czerwono
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

o dobrze ze wspominasz ten sojusz, śmiałeś się z nich a uciekłeś z ich frontu bo rady im nie dałeś :)

a zapomniałbym ja nie uciekłem :) uciekł Wasz teraźniejszy gracz z Tsunami z z frontu MDG czyli Maximus.. hmm to ciekawe co piszesz bo na posty uciążliwe nie odpisywałeś na temat :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

sojusze ktore sa na czerwono u nas sa w naszym rejonie a nie na jakiś smiesznych morzach 20 itp
zeszta jak rozmawial ktos od was z nami o pakcie udostepnialem wam liste sojuszy na czerwono

jak zaznaczacie wymarłe sojusze z rejonu to ja się nie dziwię że tyle na czerwono :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

my i tutaj i tam gralismy w malym gronie i dawalismy radę, to przez fuzje staismy sie wiekszym sojuszem na kalidonie i poki co podbijacie ludzi ktorzy koncza, prawdziwa gra zacznie sie jak skoncza sie te łatwe cele
wtedy mozna wrocic do dyskusji kto komu ile kolonow wstawi bo obecnie to nie ma sensu
gdyby nie wasze paktowanie ze wszystkimi na nas mielibyscie taka sama sytuacje
wy 1 kolona do kogos inni do was 5

ide budowac:) a okupacje szybko obsawiliscie
liczylem ze bedzie 4k birem do 15;20 a stalo 5k
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -



sojusze ktore sa na czerwono u nas sa w naszym rejonie a nie na jakiś smiesznych morzach 20 itp
zeszta jak rozmawial ktos od was z nami o pakcie udostepnialem wam liste sojuszy na czerwono

a kto Wam kazał tych co teraz są przejmowani przyjmować do sojuszu.. Cwana zagrywka i tyle przyjmujecie do sojuszu graczy AMW a potem rozbierzecie ich i miasta będą jak na zawołanie.. i uważasz że Ci co byli przejęci co doszli do Was nie są graczami wartościowymi? napisz im to w takim razie na pewno będą zachwyceni..
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

czytanie ze zrozumieniem u ciebie kuleje
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

odp na każdy post chociaz nie musze
a co do graczy to napisałem że kończa i dlatego tracą miasta, traca bo nie pilnuja a czy sa wartosciowymi graczami nie mialem okazji sie przekonac dlatego ich nie oceniam i nie bede
uzasadnilem tylko to czemu wbijacie gdzies kolony

a co do Maxa to na akcjum my go ściemniamy do nas i na naszą prosbe zostawil wasz sojusz zreszta to samo bylo z dewasem

mogę zadać pytanie czemu nie wbijacie kolonów do koiro czy jędzy itd tylko wybieracie łatwe cele?
dlaczego łatwe cele otóż dlatego że gdyby gracze przypilnowali rozbiórek to zapewne tylu miast byście nie przejeli

a wracając do nocnych kolonów to co to jest jak nie nocny kolon?

Gracz Moro San z sojuszu LESZCZE utracił miasto 6.018 na rzecz gracza Alfarios. dzisiaj o godz. 14:27

i to wasz gracz żeby nie było, poczekalnie zostawie w spokoju:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a kto Wam kazał tych co teraz są przejmowani przyjmować do sojuszu..

nikt, nie ja zajmuje się rozbiórkami tylko Łukasz, on ogarnia ten temat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

na Waszą prośbę? no ciekawe ciekawe.. szczególnie jak MDG go jechało .. dajesz jeden przykład kolona nocnego, aby pokazać swoje rację, a tam gdzie ciężko sensownie odpisać temat zostawiasz :D Wy jak widać macie masę rozbiórek bo zamiast przejąć normalnie wolicie graczy byłego AMW rozbierać :) a czyt ze zrozumieniem nie u mnie się kłania.. zaraz przyjdzie sapcio i pozamiata :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

każdy ma dostęp do statów więc można zobaczyć kto wbija w nocy

zabronione to nie jest ale to wy wytykacie osobom od nas chociaż sami to robicie

o gradzie pisać nie będe bo tylko z avalonu na mnie latał katami, dlatego tego tematu nie poruszam i nie płaczę na ogólnym (czy profilu) że mi ktoś katami lata
dla mnie moze te miasto rozebrac do 1000pkt :) potem mu zycze powodzenia w podboju i budowie jej od nowa
bo nawet takiej wioski bronic nie będę jeśli poleci kolon
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Gracz Moro San z sojuszu LESZCZE utracił miasto 6.018 na rzecz gracza Alfarios. dzisiaj o godz. 14:27
przecie 6:30 toż to koniec bonusu praktycznie :) heh za to płaczesz w profilu ile to kolonów od poczekalni nie masz :)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

przecie 6:30 toż to koniec bonusu praktycznie :)

zapytaj gracza o której wbił i czy była demokracja

ja gram na 2 serwerach jakby nie patrzeć więc nie śledzę wszystkiego co pojawia się na forum :)

sprawdzam 2 zakładki bo inne mnie nie interesują, była decyzja że nie odbijamy i nie zagłębiałem się w temat

gdybym mial wszystko czytać, sprawdzać to nie mialbym czasu na gre

zwijam sie bo znowu mi tu zaczynają ataki puszczac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Walki na świecie Kalidon

ale się tu dyskusja rozwinęła :D
prawda jest taka ,ze każdy wybiera łatwe cele najpierw :p wszędzie gdzie grałem tak jest , tak było i tak będzie , świat się jeszcze dobrze nie rozwinął :p
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

przecie 6:30 toż to koniec bonusu praktycznie :) heh za to płaczesz w profilu ile to kolonów od poczekalni nie masz :)

to nie płacz tylko śmiech że z 1 miastem w ich centrum sobie siedzę i nie mogą nic zrobić a co do nocnych ataków to parę raportów, nie chce mi się całego forum przeglądać, te są z dziś

rapki od kolegi

rapki.jpg


- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale się tu dyskusja rozwinęła :D
prawda jest taka ,ze każdy wybiera łatwe cele najpierw :p wszędzie gdzie grałem tak jest , tak było i tak będzie , świat się jeszcze dobrze nie rozwinął :p

nikt im tego nie broni ale szczycić się że w 5 sojuszy biorą miasta od ludzi którzy kończą i nie pilnują jest śmiechu warte
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

nikt im tego nie broni ale szczycić się że w 5 sojuszy biorą miasta od ludzi którzy kończą i nie pilnują jest śmiechu warte

szczycić to Wy się szczycicie i jesteście zadufani w sobie.. i nie bierzemy miast od ludzi którzy kończą więc nie opowiadaj farmazonów.. Dla Ciebie każdy kto straci miasto kończy.. hmm ciekawe.. Jakby Tobie wbili kolona to też byś powiedział że wzięli miasto gracza który kończy? bardzo ciekawa teoria.. a sam rozpowiadasz, że kończysz na kalidonie.. A Ty na akcjum jak bierzesz miasta? tylko jeden sojusz obstawia okupacje? Adaś skończ takie bajki opowiadać i zajmij się lepiej grą.. Nikt Ci na kalidonie polityki nie wybierał
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

szczycić to Wy się szczycicie i jesteście zadufani w sobie.. i nie bierzemy miast od ludzi którzy kończą więc nie opowiadaj farmazonów.. Dla Ciebie każdy kto straci miasto kończy.. hmm ciekawe.. Jakby Tobie wbili kolona to też byś powiedział że wzięli miasto gracza który kończy? bardzo ciekawa teoria.. a sam rozpowiadasz, że kończysz na kalidonie.. A Ty na akcjum jak bierzesz miasta? tylko jeden sojusz obstawia okupacje? Adaś skończ takie bajki opowiadać i zajmij się lepiej grą.. Nikt Ci na kalidonie polityki nie wybierał

przecież wszystko da się sprawdzić bajkopisarzu, osoby które potrafiły wiochy miały urlop - widać to w statach jakbys nie wiedział

my się chwalimy? pokaz tutaj 1 wpis kogoś od nas z sojuszu kto chwali się podbitym miastem, czekam na zacytowany post:) jak nie znajdziesz to dyskusji z tobą nie będę prowadzić bo to jest bezsensu, brakuje ci argumentów to wymyślasz jakieś historie

a co do okupacji na akcjum to większość woja na niej jest moja
wsparcia mam od 4-6 osób i fakt sa z roznych sojuszy ale babcie tez maja sojusznikow i moga z nimi odbijac, ich liczebnosc jest wieksza niz nasza

ale co ma wspolnego akcjum do kalidonu?

Kod:
[table="width: 710, class: outer_border"][tr][td="colspan: 4"][font=Courier New][b]Zakończenie oblężenia:[/b]
[b]09.Kruszynka R[/b] (~jutro o godz. 02:39)
Wszystkie wojska w oblężonym mieście:
[img]https://grepolis.potusek.eu/_img_cache_/c5/c5e8513718dc5fb13635a4a470ee609a.png[/img]
[img]https://grepolis.potusek.eu/static/698.png[/img][/font][/td][/tr][/table][center][url=https://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter Revolution Tools[/url] - ver. 3.3.9 created by Potusek & Anpu[/center]
Kod:
[b]undefined: Własne wojska w tym mieście[/b]
[table="width: 710, class: outer_border"][tr][td][font=Courier New][img]https://grepolis.potusek.eu/static/698.png[/img]
[img]https://grepolis.potusek.eu/_img_cache_/b4/b4a12a0c014cc1c3aade39114cbe5921.png[/img]
[/font][/td][/tr][tr][td="colspan: 3"][center][url=https://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter Revolution Tools[/url] - ver. 3.3.9 created by Potusek & Anpu[/center][/td][/tr][/table]

wiec mi tu bajek nie wypisuj ze ktoś mi coś obstawia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

przecież wszystko da się sprawdzić bajkopisarzu, osoby które potrafiły wiochy miały urlop - widać to w statach jakbys nie wiedział

my się chwalimy? pokaz tutaj 1 wpis kogoś od nas z sojuszu kto chwali się podbitym miastem, czekam na zacytowany post:) jak ie znajdziesz to dyskusji z tobą nie będę prowadzić bo to jest bezsensu, brakuje ci argumentów to wymyślasz jakieś historie

a co do okupacji na akcjum to większość woja na niej jest moja
Kod:
[table="width: 710, class: outer_border"][tr][td="colspan: 4"][font=Courier New][b]Zakończenie oblężenia:[/b]
[b]09.Kruszynka R[/b] (~jutro o godz. 02:39)
Wszystkie wojska w oblężonym mieście:
[img]https://grepolis.potusek.eu/_img_cache_/c5/c5e8513718dc5fb13635a4a470ee609a.png[/img]
[img]https://grepolis.potusek.eu/static/698.png[/img][/font][/td][/tr][/table][center][url=https://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter Revolution Tools[/url] - ver. 3.3.9 created by Potusek & Anpu[/center]
Kod:
[b]undefined: Własne wojska w tym mieście[/b]
[table="width: 710, class: outer_border"][tr][td][font=Courier New][img]https://grepolis.potusek.eu/static/698.png[/img]
[img]https://grepolis.potusek.eu/_img_cache_/b4/b4a12a0c014cc1c3aade39114cbe5921.png[/img]
[/font][/td][/tr][tr][td="colspan: 3"][center][url=https://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter Revolution Tools[/url] - ver. 3.3.9 created by Potusek & Anpu[/center][/td][/tr][/table]

wiec mi tu bajek nie wypisuj ze ktos mi cos obstawia

Adaś bajkopisarzem to Ty jesteś i ja nic Ci nie muszę szukać i cytować.. Sam wiesz co piszesz najlepiej. Co z tego, że miały urlop? heh ja też miałem urlop i to mnie nie usprawiedliwia, że na kalidonie straciłem 2 wioski.. po prostu spałem i tyle. Akurat argumentów to wiecznie Tobie brakuje, bo zawsze zmieniasz temat jak trzeba udzielić ciężkiej odpowiedzi albo zaczynasz od razu najeżdżać na kogoś.. Historie to Ty wymyślasz.. Większość woja jest Twoja.. tak tak bo nikt inny nic Ci nie wysyła.. Nie masz ochoty prowadzić dyskusji to tego nie rób bo nikt Ci nie karze.. Pokażesz jedną okupację i myślisz, że to poprze to że sam obstawiasz okupację? to jest kropla wody w oceanie ta okupacja.. Kozacy zawsze pomagają więc nie rób z siebie sierotki która sama obstawia okupacje.. My mamy ochotę obstawiać z avalonem i poczekalnią i nic Ci do tego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Oj widzę masz zal za akcjum ale nie moja wina ze nie dales rady maratonczykom
czekam teraz na zacytowane przechwalki naszego sojuszu

a co do wsparc gdybym potrzebowal wiecej to by wiecej tu przyszlo, nie ma atakow to nie ma sensu tego defowac jeszcze bardziej

pozdro
wroce tu dopiero jak zobacze cytaty a na razie koncze

btw ja zawsze argumenty przedstawiam, masz raporty itd
ty nic nie przedstawiles poki co
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Oj widzę masz zal za akcjum ale nie moja wina ze nie dales rady maratonczykom
czekam teraz na zacytowane przechwalki naszego sojuszu

a co do wsparc gdybym potrzebowal wiecej to by wiecej tu przyszlo, nie ma atakow to nie ma sensu tego defowac jeszcze bardziej

pozdro
wroce tu dopiero jak zobacze cytaty a na razie koncze

btw ja zawsze argumenty przedstawiam, masz raporty itd
ty nic nie przedstawiles poki co
to czekaj sobie powodzenia :D ja widzę, że Ty jak zawsze opowiadasz bajki i obrażasz innych.. ale cóż czego się po Tobie innego spodziewać... Widać że Marta ma sporo racji do tego co piszę :)
 

DeletedUser3705

Guest
Odp: Walki na świecie Kalidon

Obstawić daną okupację nie jest problemem.. :D gorzej z odbijaniem niestety.. :( co wysyłam swoich wojaków to nic punktów nie ma. A co idą ataki odbijające to jedynie fejki. :)
 
Do góry