[Naprawiony] Wersja mobilna/Brak Alarmów

Status
Zamknięty.
Witam, stwierdziliśmy dzisiaj że nie działają alarmy powiadamiające o atakach, nie są to sporadyczne przypadki, sprawdzaliśmy, brak tej opcji u każdego gracza który używa wersji mobilnej (tel)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

Pewnie chodzi o ttą nowszą wersje ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

Ja mam na tel zainstalowaną apkę i Toolbox...alarmów dzisiaj nie stwierdzono, a ataków szło na mnie dzisiaj od rana ze 20.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No proszę napisałem, że nie ma alarmów i po prawie 20 minutach telefon znowu dzwoni :) Magia, czy coś :D

EDIT: A teraz na tel dostaje powiadomienia o atakach z rana :) Jakaś zawiecha systemu musiała być gdzieś po drodze...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

Ja mam na tel zainstalowaną apkę i Toolbox...alarmów dzisiaj nie stwierdzono, a ataków szło na mnie dzisiaj od rana ze 20.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No proszę napisałem, że nie ma alarmów i po prawie 20 minutach telefon znowu dzwoni :) Magia, czy coś :D

EDIT: A teraz na tel dostaje powiadomienia o atakach z rana :) Jakaś zawiecha systemu musiała być gdzieś po drodze...

bylo tak... tez o 6ataki mialam a powiadomienia po 12 w poludnie:/
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

Nie wiem czy akurat w tym jest problem bo niestety jestem dopiero początkowym użytkownikiem smartfona i tej wersji mobilnej. Miałem też problem z powiadomieniach. Ale zauważyłem że problem jest dla tego iż w danej chwili nie ma netu.

W momencie kiedy włączyłem na stałe necik, czyli powyłączałem oszczędności baterii problem się skończył.

mam wersje 1.4.4 --- dziś miałem atak i zadziałało świetnie bez zarzutu. Nie spotkałem się jeszcze by nie zadziałało.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

Ja mam wifi w domu i tel cały czas pod netem. A nawet jak wifi padnie, to komórka przełącza się na pakiet i z niego łapie neta. Także problem nie był z dostępem do netu...

Tym bardziej, jeśli wezmę pod uwagę to, że po przebudzeniu spojrzałem na tel i przy śniadaniu odpaliłem sobie apkę na tel, żeby sprawdzić sojuszowe forum i dosłać wsparcia do buntów, a tam mi się miecze świecą i ataki płyną, z czego część dopłynęło wcześniej :/


EDIT:
Może źródłem problemu jest fakt, że dzisiaj nastąpiła aktualizacja apki do 1.7.0 i przez to powiadomień nie było...chociaż wtedy Toolbox powinien dać sygnał o nadchodzących atakach, więc to jest naciągane trochę, chociaż niech może ktoś mądrzejszy się wypowie?!
 
Ostatnia edycja:
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

Rzeczywiście po aktualizacji alarmy o atakach nie pojawiają się.
Odinstalowałem na mobile aplikację i zainstalowałem na nowo.
Niestety nie pomogło.
Szczególnie pod tym kontem aktualizacja zanim zostanie wprowadzona powinna być sprawdzona.
To poważny błąd.
Czy tematy o błędach są monitorowane przez support czy powinienem zgłosić błąd?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

U mnie powiadomienia normalnie działają. Rano był tylko problem z tym...aktualnie wszystko jest ok.

Chociaż samej aktualizacji apki dokonałem wieczorem (około 21:00) i jak dostałem atak, to powiadomienie było. Od 12:30 do 21:00 na poprzedniej wersja wszystko działało działało tak jak trzeba po porannych problemach.

PS: Mając zainstalowane toolbox i apkę jest jakaś zależność, skąd dostaję powiadomienie? Bo z tego co kojarzę, to sygnał alarmu jest inny i zazwyczaj krótki alarm z toolboxa jest u mnie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

Ja mam wifi w domu i tel cały czas pod netem. A nawet jak wifi padnie, to komórka przełącza się na pakiet i z niego łapie neta. Także problem nie był z dostępem do netu...

Tym bardziej, jeśli wezmę pod uwagę to, że po przebudzeniu spojrzałem na tel i przy śniadaniu odpaliłem sobie apkę na tel, żeby sprawdzić sojuszowe forum i dosłać wsparcia do buntów, a tam mi się miecze świecą i ataki płyną, z czego część dopłynęło wcześniej :/


EDIT:
Może źródłem problemu jest fakt, że dzisiaj nastąpiła aktualizacja apki do 1.7.0 i przez to powiadomień nie było...chociaż wtedy Toolbox powinien dać sygnał o nadchodzących atakach, więc to jest naciągane trochę, chociaż niech może ktoś mądrzejszy się wypowie?!



tez wlasnie staly dostep do neta mam wiec to nie problem a jesli tyle osob naraz sie skarzy wiec cos chyba jednak jest na rzeczy:/ o 3 w nocy dzis znow mi "kolega" wybil ognie i manty z miast bo powiadomiania mi nie dzialaly:/

chociaz teraz akurat alarm mi zadzialal prawidlowo...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

Ja również stwierdzam fakt iż alarmy NIE DZIAŁAJĄ. Ani stara ani nowa apka nie powiadamia mnie jak i kogoś kogo znam o atakach. M.in pewnie dzięki temu uwalono mi dziś w mieście sporo ogni na dodatek nie moich.

Ponawiam pytanie kogoś wyżej - zgłaszać to jako błąd czy wszystko jest na bieżąco monitorowane?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

Przez chwilę miałem nadzieję, że to nowy "ficzer" wprowadzony przez Inno aby gra była bardziej wymagająca.

Niestety, myliłem się :<.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

Problem zgłosiliśmy technikom, miejmy nadzieje że się z nim szybko uporają.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

Powiadomienia na toolbox o nadchodzącym ataku przychodzą z godzinnym opóźnieniem:(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

Uu to moja apka jest lepsza, miała 30 min opóźńienia:D szkoda tylko że niktóre brzęczały już po wejściu ataków:d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

strasznie dlugo im zajmuje ta naprawa....
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

ano.. szkoda że nie weszła poprawka wraz z aktualizacją bo czasem alarmy dalej nawalają nawet jak jest dostęp stały do wifi
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

Nadal lipa z alarmami.....
 

DeletedUser17740

Guest
Odp: Wersja mobilna/Brak Alarmów

witam :) mam takie pytanie czy tylko ja mam problem z zalogowaniem się na wersję mobilna?:/ od wczoraj ani drgnie :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry