[Naprawiony] Wersja mobilna brak push notification

  • Rozpoczynający wątek garfield88
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,

Po ostatinej aktualizacji gry nie dostaje żadnych powiadomien o ukonczeniu badan budowy itd, są one zaznaczone w ustawieniach, transmisja danych aktywna, wersja na androida.

Pozdrawiam
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Wersja mobilna brak push notification

A powiadomienia o atakach działają?
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Wersja mobilna brak push notification

U mnie nie działają od kilku miesięcy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wersja mobilna brak push notification

no właśnie nie działają, odinstalowalem aplikacje, pobrałem od nowa i nadal nic. Jeżeli jestem w grze i ktoś atakuje to trąbi, jezeli zablokuje telefon ( nadal z włączoną grą i transferem danych) to już cisza.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Wersja mobilna brak push notification

Dziwne, u mnie alarmy wyją. Nawet w nocy, jak telefon zablokowany.

Ktoś jeszcze ma taki problem?

Ja mam androida 4.1.1

Edit: Nie działały kilka miesięcy temu, ale odkąd naprawiono ten błąd to mi działa wszystko.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wersja mobilna brak push notification

U mnie powiadomienia są. Raz ze starej apki, raz z nowej (nie wiem, od czego to zależy, który wyje), ale się odzywają cały czas...
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Wersja mobilna brak push notification

Mi po aktualizacji wszystko działa. a spróbuj może całkowicie odinstalować aplikacje i zainstalować jeszcze raz powinno pomóc.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Wersja mobilna brak push notification

Mi działają z opóźnieniem parę min po wysłaniu ataku
wcześniej nie działały (panowie z podpisu na tym zyskali)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wersja mobilna brak push notification

Witam wiem ze temat byl dosyc dawno temu zrobiony ale mam ten sam problem powiadomienia push nie dzialaja ( kiedys smigalo bez problemu ) jezeli rozwine pasek z powiadomieniami wszystko dziala tj telefon dzwoni jezeli jest zablokowany juz niestety nie -.- nie wiem czy beda podjete jakies dzialania zeby to rozwiazac czy moze to z winy telefonu ( nie sadze ) prosze o odpowiedz :)
 
Odp: Wersja mobilna brak push notification

Obecnie powiadomienia push działają normalnie, nawet jeśli telefon jest zablokowany. Jeśli nadal ktoś miałby problem z powiadomieniami, to proszę sprawdźcie ustawienia oszczędzania baterii w telefonie, a jeśli to nie pomoże, to proszę o informację na priv a przywrócę ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry