[Nie można powtórzyć] Wiadomości i monety

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15508
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości i monety

W sensie monety to związane z GRCRT, bo to ich dodatek. A widok wiadomosci sprawdzany ze skryptami i bez i w różnych kombinacjach wszystkiego, a ciągle jest tak jak na pierwszym screenie, dopiero na 80% zooma wraca do normy.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wiadomości i monety

Hehe...a to nawet nie wiedziałem:) Myślałem, że to normalnie w grze tak jest...tak to jest, jak się skryptów praktycznie nie wyłącza
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


Niestety na stacjonarnym nie sprawdzę nic, bo rozdzielczość maks też 1600x900:/
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości i monety

Też mi się wdawało, że to opcja gry, ale Potusek do mnie pisał, że widzi błąd na mozilli i jak znajdzide chwilę to poprawi.

Szkoda, że nie masz większej rozdzielczości.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wiadomości i monety

Problem nie dotyczy tylko Mozilli, bo na Chromie mam podobnie...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wiadomości i monety

jeśli chodzi o Chrome to ja tego prebu u siebie nie zauważyłem

Z monetkami jest problem...tylko ciężko powiedzieć od czego to zależy, bo raz je widzę, a jak odświeżę stronę, to ich nie ma...a przy kolejnym odświeżeniu są:) Do tego znikają mi numery mórz w tym samym momencie jak nie ma monetek.


A przechodząc do problemu gry z wiadomościami, to właśnie sprawdziłem tę rozdzielczość i u mnie wygląda to normalnie. Mozilla, bez skryptów i wiadomości wyświetlają się normalnie...niestety na więcej testów nie mam czasu, bo tylko na chwilę mogłem się podłączyć pod telewizor:)

Chociaż ja nie miałem z tego co widzę teraz najnowszej wersji Firefoxa, tylko jakąś 35.0...a teraz mi się aktualizacje do niej ściągają dopiero:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wiadomości i monety

Podpytałam dwie osoby, które mają taką samą rozdzielczość i najnowszego Firefoxa - u nich wiadomości wyświetlają się poprawnie.

Ciężko powiedzieć co może być przyczyną tego błędu, nie jesteśmy w stanie w żaden sposób go powtórzyć.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wiadomości i monety

No ale to nie znaczy, że czegoś takiego nie ma skoro u mnie występuje:D
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Wiadomości i monety

Chrome 100%



Chrome 150%



FF 100%



FF 110%

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry