[Wydarzenia i Polityka] Wiadomości/wydarzenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Jaki jest twoje ulubione źródło wiadomości?

  • Telewizja

    Głosy: 5 23,8%
  • Internet

    Głosy: 14 66,7%
  • Gazety

    Głosy: 1 4,8%
  • Plotki ;)

    Głosy: 1 4,8%
  • Inne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    21

DeletedUser15166

Guest
Co myślicie o tym co wydarzyło się w ostatnim czasie? Jaki artykuł polecacie przeczytać? Co ostatnio znaleźliście w internecie wartego uwagi/obejrzenia?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Wiadomości/wydarzenia

Według mnie niektóre fakty udostępniane przez programy telewizyjne są przekabacane, nie zawsze obiektywne spojrzenie na sprawę czasami narobi niesmaku. Sam nie raz byłem w centrum jakiegoś wydarzenia (n.p mecz piłkarski) i różnego typu "Fakty" podawane na TV czasami wydawały się być wyssane z palca. Z internetem zresztą też jest podobnie o gazetach już nie wspomnę. Teraz to trudno rozpoznać czy dowiadujemy się prawdy czy ktoś nam wkręca kit :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiadomości/wydarzenia

No wszystkie te Wiadomości w TV to tylko polityka i nic konkretnego co się dzieje na świecie. Ja mam swój ulubiony program z wiadomościami, gdzie trochę gadają o tym co wszystkie inne stacje, ale jest też takie bardziej rozrywkowe :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiadomości/wydarzenia

kiedyś znajomy wysłał mi filmik na yt przedstawiający fragment programów informacyjnych 2 stacji (nie pamiętam już które to były ale na pewno któreś z 3 największych: TVN, Polsat, TVP). oba fragmenty odnosiły się do wypowiedzi prezydenta Komorowskiego i każda ze stacji podała inne powód tej wypowiedzi. To było w tym stylu, że jakby ktoś powiedział "to niedopuszczalne" a jedna stacja powiedziała, że mówi o podnoszeniu podatków a druga stacja mówi o zachowaniu pseudokibiców na stadionie. To był moment kiedy definitywnie choćby odrobinę rzetelnym źródłem informacji przestała być dla mnie telewizja. Teraz jak jestem w domu to co najwyżej Polo TV oglądam albo Comedy Central - zero informacji, sama rozrywka...

W internecie oczywiście też roi się od nierzetelnych informacji, ale łatwiej to zweryfikować.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Wiadomości/wydarzenia

Zgodzę się z wami. W dodatku NSA nas podsłuchuje.
Ono już wie, że to piszę :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiadomości/wydarzenia

myślisz że interesuje ich jakiś gildon? przecież kilkuset ludzi nie będzie czytać korespondencji setek milionów osób... im zależy tylko na ludziach, którzy coś na świecie znaczą.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Wiadomości/wydarzenia

Ja pracuję w tej branży,więc opieram się na "sprawdzonych plotkach".
laie_67.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wiadomości/wydarzenia

Nie oglądam zupełnie telewizji, nie czytam gazet, w sumie większość wiadomości biorę z internetu :D Albo portale informacyjne, albo babskie forum, gdzie w dziale plotkowym bardzo często pojawiają się najnowsze doniesienia, a także informacyjne kanały na youtube, np. SourceFed, kanał Maxa Kolonko :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Wiadomości/wydarzenia

Ja nie czytam gazet, nie oglądam wiadomości. O większości rzeczy oczywiście dowiaduję się z internetu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiadomości/wydarzenia

w internecie też można spotkać sporo fałszywych informacji. Najbardziej znane portale takie jak onet, wp, czy interia często biorą swoje informacje z innych mediów (telewizji, gazet, radia), więc nawet nie mając TV i nie czytając gazet można trafić na bzdury. Bywają też portale przerabiające informację pod swój język/poglądy, np. ostatnio googlując niusa na temat hiszpańskich związków zawodowych, które wtargnęły do supermarketu i wyniosły sporo dobra trafiłem w pierwszej kolejności na portal lewicowy (jakaś lewica.pl czy lewica24.pl - nie chce mi się sprawdzać) a tam tytuł: "Związki zawodowe wywłaszczyły supermarkety" - zaplułem monitor... najnormalniejszą kradzież w biały dzień przy udziale świadków (w tym mediów) nazwano wywłaszczeniem.

Tak więc na prawdę polecam weryfikować to, co ukazuje się w necie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiadomości/wydarzenia

Internet owszem, ale nie opuszczam jednak tradycyjnych telewizyjnych WIADOMOŚCI. Wszystkie sportowe relacje jednak wolę obejrzeć z emocjami , które tv przekazuje idealnie. Zasiadamy z rodzinką, przeżywamy, krzyczymy z radości, albo wychodzimy ze złości he he.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiadomości/wydarzenia

Ja też głównie internet i to wp ale obejrzę sobie też czasem teleexpress i wiadomości
 

DeletedUser22127

Guest
Odp: Wiadomości/wydarzenia

owszem internet ale telewizja daje możliwość obejrzenia z emocjami oraz posłuchania komentarzy innych
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiadomości/wydarzenia

W internecie też możesz sobie poczytać kometarze
 
Do góry