Wiosenny Konkurs Fotograficzny

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Drodzy użytkownicy,
Wiosna to czas radości i uśmiechu. Pojawiają się pierwsze promyki słońca - każdy z nas ma ochotce wyjść na zewnątrz…
W związku z tym otwieramy:

wiosnau.png




REGULAMIN
pierdoa1.png

W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik naszego forum (z wyłączeniem aktualnego Teamu)


Zdjęcia:


  • Do Wiosennego Konkursu Fotograficznego można zgłosić maksymalnie 4 zdjęcia
    [*]Tematyka - zdjęcia maja ukazywać tegoroczną wiosnę - czyli, nie mogą być starsze niż miesiąc przed wysłaniem zgłoszenia do konkursu
    [*]Nie dopuszcza się obrabiania zdjęć programami graficznymi, w celu poprawy ich wyglądu.
    [*]Przystępując do konkursu użytkownik potwierdza, że jest autorem zgłoszonych do konkursu zdjęć. W przypadku udowodnienia, iż tak nie jest, użytkownik automatycznie zostaje zdyskwalifikowany.



Zgłoszenia:



  • [*]Wykonane zdjęcia należy wysłać na adres elastycznam@wp.pl
    * jako tytuł maila należy wpisać: Wiosenny Konkurs Fotograficzny oraz podać swój nick z Forum
    [*]Termin nadsyłania prac: 15.04.2013 – 24.04.2013
    [*]Prace będą oceniane przez jury, którego nie poznacie w celu zagwarantowania obiektywizmu.



Nagrody:



12248568.png


200 sztuk złota + nagroda rzeczowa

40029810.png


100 sztuk złota + nagroda rzeczowa

16641785.png



50 sztuk złota + nagroda rzeczowa


Uwaga! Jeśli zostanie nadesłanych sporo ciekawych prac, zostaną wytypowane wyróżnienia, które nagrodzimy nagrodą rzeczową.



Zabronione jest:

  • Udostępnianie zgłoszonych zdjęć przed i w czasie trwania konkursu
    [*]Umieszczanie na zdjęciu swojego nicka/ksywy/nazwy w grze/pseudonimu/inicjałów, etc.
    [*]W przypadku złamania któregokolwiek z powyższych punktów użytkownik automatycznie zostaje zdyskwalifikowany.


W czasie trwania zabawy obowiązuje Regulamin Forum
Zgłaszając się do konkursu każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Opiekunów konkursu:
Elastynka (młodszy moderator) oraz pomoc Lalaith.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Nie dopuszcza się obrabiania zdjęć programami graficznymi, w celu poprawy ich wyglądu.
Pytanie: Czy dane zdjęcie można kadrować?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Wszelkie ingerencje w zgłoszony materiał są niepożądane, kadrowanie również. W przypadku dalszych pytań zapraszam na PW.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Zmiana Regulaminu z :

[*]Udostępnianie zgłoszonych zdjęć na forum przed i w czasie trwania konkursu


na:
Zabronione jest :
Udostępnianie zgłoszonych zdjęć przed i w czasie trwania konkursu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Ok, a czy mogę dodać foto które znajdują się na moim blogu fotograficznym? są nowsze jak miesiąc i są mojego autorstwa?



Zmiana Regulaminu z :


na:
Zabronione jest :
Udostępnianie zgłoszonych zdjęć przed i w czasie trwania konkursu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

ale fajne zdjęcia udało mi się dziś zrobić :) szkoda tylko ze takie słabe nagrody:/ a przejmujecie prawa do nadesłanych prac? bo muszę się zastanowić czy warto brać udział :)
hmm 200 sztuk złota to tylko 8 przyśpieszeń budowy hmm

a dozwolone są zdjęcia w HDR jeśli taka opcja jest zrobiona w aparacie a nie przetworzone zdjęcie na kompie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Jakie ustawienia, czy opcję wybierzecie w aparacie jest sprawą indywidualną. To Wasz pomysł na zdjęcie :) Jeśli taką funkcję posiada aparat, to jest to jak najbardziej dopuszczone.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

nagroda rzeczowa ? w jakim sensie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Nie wygrałeś nigdy nagrody rzeczowej?
Inno wysyła ci nagrodę z Hamburga, a tam różne fajne rzeczy są.
Sam wygrałem dwie i teraz czekam na drugą :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Do każdej z nagród dołączona będzie nagroda rzeczowa - niespodzianka. Przygotowaliśmy dla Wam małe drobiazgi i mamy nadzieję, że się Wam spodobają :)
 

DeletedUser18681

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

A kto wygrał napiszecie na grepolis, tu czy tylko wygranym :confused:
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Zapomniałem o tym konkursie i wysłałem zdjęcia przed chwilą, ten kto wygrał raczej napiszą na forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Konkurs trwa do 24.04 czyli prawdopodobnie do godziny 23.59, więc jutro będą wyniki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Może nie jutro, ale bedą one na 100 % na Forum :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

a mam pytanie czy wygrany dostanie informację na pw, pytam gdyż jestem dopiero początkującym użytkownikiem dzięki za dopowiedz :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Zawsze było tak, że w danym temacie z konkursem były ogłaszane wyniki, a zwycięzcy sami zgłaszali się do opiekunów na PW.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Wyniki wraz ze zdjęciami opublikujemy na Forum, w tym temacie. Możecie się ich spodziewać we wtorek 30.04. Osoby nagrodzone powinny wysłać do Elastynki PW, zawierające nick i świat, na który chcecie otrzymać nagrodę. Elastynka przekaże Wam również dalsze instrukcję dotyczące nagrody rzeczowej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

no i gdzie wyniki ?
wiem że nie wygram ale chcę zobaczyć zdjęcia ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

Uzbrójcie się w cierpliwość, proszę :) Jutro postaramy się je opublikować :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wiosenny Konkurs Fotograficzny

wiosnau.png


Wyniki

Zanim jednak poznamy wyniki, chciałabym w imieniu organizatorów konkursu podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w projekt!
Wszystkie zdjęcia były przecudowne! Nie obyło się jednak, bez małych kłopotów, a mianowicie, jury oceniając fotografie, miało pewne wątpliwości, co do regulaminowości. Jako, że to pierwszy konkurs tego typu, przymknęliśmy oko, lecz przy następnych edycjach będziemy bardziej SUROWI!
Tylko jedno zdjęcie nie zostało dopuszczone do głosowania, jest to zdjęcia gracza, który nawet nie próbował ukryć niedostosowania do zasad konkursu, wysyłając zdjęcie o nazwie "wakacje2011" :)
A oto wyniki:
12248568.png

maciej13339
Otrzymuje on:
200 sztuk złota + nagroda rzeczowa
Oto jego prace:
czeremcha.jpg


kaczeniec.jpg


wawrzynekwilczeyko.jpg


zawileczolty.jpg


40029810.png
LowcaCiemnosci
Otrzymuje on:
100 sztuk złota + nagroda rzeczowa
Oto jego prace:

zdjcie0058hs.jpg


zdjcie0058hs.jpg


zdjcie0059v.jpg


zdjcie0060z.jpg


94354687.png

-marek9-
Otrzymuje on:
50 sztuk złota + nagroda rzeczowa

Oto jego prace:
img5084cy.jpg


img5113m.jpg


img5116ju.jpg


img5184m.jpg


Wyróżnienia:
Saphir
Oto jego prace:
zdjcienr3d.jpg


zdjcienr4.jpg


zdjcienr2k.jpg


zdjcienr1a.jpg

Otrzymuje:
Nagrodę rzeczową

kardoza
Oto jego prace:
dsc6035.jpg


dsc6049n.jpg


dsc6069p.jpg

Otrzymuje:
Nagrodę rzeczową

Ulubionym zdjęciem Teamu zostało zdjęcie użytkownika maciej13339:
czeremcha.jpg

(w związku z tym, iż nagrody nie mogą sie powielać, nagrodą w tym wypadku jest wielkie uznanie Teamu oraz gromkie oklaski!)


Proszę o kontakt z Elastynką na PW oraz podanie danych wysyłkowych oraz nicków w grze!
 
Status
Zamknięty.
Do góry