[To nie błąd] Wioski farmerskie

  • Rozpoczynający wątek StYlizZeD
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Gdy mam na jednym mieście wymuszaną lojalność to we wszystkich miastach choć nie jest załączona to mogę plądrować wioski i nie trace nastroju w wioskach. Właściwie to fajne jest, ale niestety ponieważ to zaóważyłem muszę to zgłosić xDDDD lolol
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Wioski farmerskie

Ale działa to tak gdy masz wszystkie te miasta na jednej wyspie. Wtedy itak możesz plądrować surowce z wiosek dla jednego z miast. Wymuszona lojalność ma działanie na wioski, niezależnie od tego w którym mieście na wyspie została włączona. To nie błąd.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wioski farmerskie

Niestety, ale nie moge sie z Toba zgodzic Reds:)
Wymuszona od zawsze dzialala na miasto, a nie na wyspe. Nie raz przewijal sie juz taki temat.
Jesli mam miasta X i Y na wyspie, a czar rzuce na X, to kiedy pladruje z miasta Y, poparcie przeca spada.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wioski farmerskie

Już od dawna jest tak, że wymuszona działa na całą wyspę i nie ma znaczenia z którego, Twojego miasta na wyspie plądrujesz, a poparcie nie spada. Nie pamiętam jak to było wcześniej, bo raczej wymuszonej nie używam (jedynie na początku gry), ale ostatnio mi się z misji trafiła no i działała na wszystkie miasta na wyspie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wioski farmerskie

Myślałem że błąd, ale jeśli nie to dziękuję za wyjaśnienie.. :D Od miesiąca gram na tych misjach wyspowych wcześniej miałem przerwe w grepo.. ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Wioski farmerskie

Już od dawna jest tak, że wymuszona działa na całą wyspę i nie ma znaczenia z którego, Twojego miasta na wyspie plądrujesz, a poparcie nie spada. Nie pamiętam jak to było wcześniej, bo raczej wymuszonej nie używam (jedynie na początku gry), ale ostatnio mi się z misji trafiła no i działała na wszystkie miasta na wyspie.

Od kiedy? Bo u mnie nie tak dawno bylo, ze poparcie spadalo.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wioski farmerskie

Dokładnie, to Ci nie powiem, ale kilka miesięcy na pewno:) Wydaje mi się, że od początku Sparty tak mam, ale pewności nie mam...
 
Do góry