[To nie błąd] Wioski rolnicze - bunt na pokładzie.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15925
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15925

Guest
Sprawa wygląda tak, że mam aktywne te wymuszoną lojalność to klikam sobie bezpiecznie plądrowanie, a tu nagle wioski się buntuje. Najpierw jedna, a teraz kolejne dwie. Czy coś się zmieniło teraz po tej aktualizacji? Wioski buntują się przy 79% nastroju.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Wioski rolnicze - bunt na pokładzie.

aa ile amsz % nastroju?
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Wioski rolnicze - bunt na pokładzie.

79% napisałem wyżej.

a no tak. :p tylko jest coś takiego, masz dyplomację? jeżeli nie to słuchaj: poniżej lojalności 80% wioska prawdoopodobnie nie będzie się bronić ale to nie oznacza że się nie będzie bronić jest szansa że się zbuntuję :) nawet na wymuszonej :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wioski rolnicze - bunt na pokładzie.

To żeś teraz polał wodę i napisał przy okazji bzdury:) Może nie całkowicie, ale jednak...

Wioski rolnicze mają to do siebie, że jak poziom lojalności jej mieszkańców jest poniżej 80%, to taka wioska przy każdym żądaniu/plądrowaniu może się zbuntować. Wymuszona lojalność tutaj powoduje jedynie to, że poziom lojalności się nie obniża podczas plądrowania. Jednak wioska nadal może się zbuntować, jeśli poziom lojalności wynosi poniżej 80%.

Badanie dyplomacji od dzisiaj nie ma tutaj żadnego znaczenia!
 

DeletedUser15925

Guest
Odp: Wioski rolnicze - bunt na pokładzie.

Dyplomację to mam ale teraz inna ma ona zastosowanie to nie powinno mieć do rzeczy. Przypadkiem ten bunt nie był na niższym poziomie nastroju
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wioski rolnicze - bunt na pokładzie.

Aby sprawdzić z jakim prawdopodobieństwem wioska będzie się bronić podczas plądrowania surowców lub żądania wojsk, należy wziąć po uwagę nastrój w wiosce w momencie wykonywania danej akcji.

Nastrój powyżej 80% - wioska nie będzie się bronić
Nastrój pomiędzy 50% a 79% - wioska raczej nie będzie się bronić.
Nastrój pomiędzy 16% a 49% - bardzo prawdopodobne, że wioska będzie się bronić.
Nastrój poniżej 15% - wioska na pewno będzie się bronić.
 

DeletedUser15925

Guest
Odp: Wioski rolnicze - bunt na pokładzie.

Dobra, rozumiem. No cóż trzeba poczekać aż się chłopy z widłami bardziej do mnie uśmiechną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry