Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

  • Rozpoczynający wątek xbigxboom
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1360

Guest
A co tu niby sie takiego dzieje z czym modowie sobie nie mogą poradzić?

Forum Grepolis to najmniej rozbudowane forum jakie miałem sposobność oglądać jeżeli tyczy się gier przeglądowych.
 

DeletedUser

Guest
Była wojna teraz niema.Zanim rozpocznie się następne lańsko musimy się troszkę przenieść...
 

DeletedUser

Guest
Czarek jak to przeczytasz:D (bo na to bana chyba nie dostałeś:D??) to napisz mi na pw o co poszło tym razem bo przegapiłem widocznie jak na meczu byłem, a szkoda:( ale chciałbym usłyszeć co nieco...
 

DeletedUser

Guest
Ja mam całe forum gammy od deski do deski przestudiowane i zapewniam nie jest nudne:D
 

DeletedUser6062

Guest
Czemu nikt nic nie pisze? Przecież walki cały czas trwają. Dzisiaj np. na m43 AS i KP wpłynęło do Perły czterema kolonami. Były to raczej spontaniczne nie związane ze sobą akcję. 3 kolony padły, z czego dwa zatopił TORRR i graty dla niego bo jest bardzo wymagającym przeciwnikiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Koledzy chce sie was poradzić czy w mojej sytuacji mam dochodzić do BP czy nie? bo nie wiem a wy macie wielki doświadczenie w grze.Bo ludzie z sojuszu chcą fuzji że szok
 

DeletedUser6062

Guest
Myślę, że forum to nie jest odpowiednie miejsce do takich pytań. Każdy ci podpowie tak, żeby samemu jak najwięcej zyskać. Ludzie wybierając cię na założyciela lub po prostu dochodząc do twojego sojuszu obdarzyli cię zaufaniem i do ciebie należy decyzja, a nie do ludzi z zewnątrz.
 

DeletedUser

Guest
Ale mnie obchodzi i to bardzo opinia doświadczonych graczy i ja sam nie odpowiadam jest jeszcze chudy
 

DeletedUser

Guest
wiesz co twoje pytanie jest troche smieszne.o takiej decyzji musza zadecydowac liderzy sojuszy(w tym ty),musisz przeanalizowac czy sie wam oplaca czy nie itp.a po 2 sadze ze ta sprawa powinna zostac miedzy rozmawiajacymi a nie pytac sie wszystkich na forum
 

DeletedUser

Guest
Doszedłem do BP jak na moim morzu bedą sie rozpadać to zpierdo** z BP :D
 

DeletedUser

Guest
Nie nie mam zapra(lol) poszłem do Angel forum poczytac i wychodzę :)
 

DeletedUser

Guest
wez zmien twoj podpis...
Bo z enklawa chyba Cie juz nic nie laczy ....
 

DeletedUser

Guest
Przykład dziecka neo ^^
Razem z Jankiem (rozwiązał akademię Angel na NY ---pisałem przecież żeby mu praw nie dawać i nikt się nie posłuchał :(() tworzycie zgraną parę noobków...
Janek rozwiązał ,bo grą nie umie dał sobie kolona do osady wbić (o woju zapomniał ) jeszcze kretyn miał do nas pretensje jak dał temat w karczmie.
Nie polecam tych dwóch gości!!!
-----
Piszę się poszedłem ...:)
 

DeletedUser8769

Guest
kto raz zdrajcą został zostaje nim na zawsze.. kto rozumie o co mi chodzi to dobrze ;) ale kiedyś napisałem o tym że taki będzie koniec tego sojuszu ...;p
 
Do góry