Wojna Spamu Edycja I

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Czyli proponujecie następnym razem stworzyc jedna wielka grupę ? Ojjjj zostanę Zeusem :rolleyes:
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Lepsze to, niż obecna forma
Aczkolwiek myślałem bardziej o czymś w stylu jednoosobowych grup, gdzie jest się jednocześnie zeusem i hoplitą (oczywiście bez punktów za spam).

Inna sprawa, którą bym zmienił, to system przyznawania punktów. Obecnie za skuteczny atak nasza drużyna ma +5 punktów, a przeciwna - 5. Wolałbym, aby za skuteczny atak było 5 (lub 10 jak kto woli) punktów dla nas, ale bez odejmowania punktów wrogowi, natomiast za atak nieskuteczny te punkty byśmy tracili. Spowodowało by to może próby jakiegoś wywiadu na temat wroga, kiedy jest na forum, a kiedy go nie ma, żeby nasze ataki nie napotkały się na opór.

No i na koniec życzyłbym sobie zwiększenie czasu na obronę, 5 min. to strasznie mało.

Natomiast prawdopodobnie i tak nie będę mógł wziąć udziału w następnej edycji, bo niestety, ale matura sama się nie napisze :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

To poczekamy na ciebie :p
A te 5min. to dla ciebie w sam raz, bo chwaliłeś się, że są jakieś narzędzia wspomagające temu.
Pochwal się jakie.
Bo jak jest takie coś, to nie mamy szans, skoro będziesz odbijał ataki ciągle.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Duerth i tak się już wygadał :) Subskrypcja tematu pomaga. Każdy post to powiadomienie na maila, każdy mail to powiadomienie na telefon. Aczkolwiek nie jest to sposób w 100% skuteczny... Po pierwsze nie zawsze mam wi-fi w telefonie włączone, a bez tego nie pójdzie. A nawet jak mam, to powiadomienia zwykle przychodzą z kilkuminutowym opóźnieniem, co też często nie pozwala na skuteczną obronę.
Ogólnie więcej ataków wybroniłem dzięki rozpoznaniu, i tak np. wiem, że ślesz sporo ataków z rana, wieczorami natomiast wcale itd. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

A no dobrze rozpoznałeś ;d
Z rana najczęściej, bo przy kompie nie jestem, a w łóżku na tel się nudzę ;d
A jak w szkole, to co przerwę, albo na lekcji, jak mi się nudzi.
Wieczorem nie, bo gram i wbijam expa ;d Lvl sam się nie wbije.
Ale tą subskrypcję to trochę kijowo zrobili, bo tak to ja szans nie mam. A u nas nie ma hoplity.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Jak widać mimo wszystko nie wybraniam wszystkich ataków, więc jednak jakieś szanse masz ;) I o to moim zdaniem właśnie powinno chodzić, żeby zeus też musiał się namęczyć z rozpoznaniem i innymi duperelami, żeby jego ataki były skuteczne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Ale ja nie wiem kiedy masz wi-fi w telefonie, a kiedy nie ;d
Wiem tylko, że bardzo rano jak jest, to nie wybraniasz. Później od 10 do późnej nocy dopiero ;d
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Żeby rano cokolwiek wybronić, musiałbym sobie budzik nastawiać, a aż tak mi na zwycięstwie nie zależy :D

A wi-fi nie mam, jak mnie w domu nie ma. A na twoje nieszczęście ostatnio cały czas jestem w domu, bo się musze uczyć :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

No właśnie ;d
A ty piszesz testy, czy nie?
Ja wstaje rano, może nie aż tak wcześnie, bo wszyscy do szkoły albo pracy ;d
Ale z netem na tel jakoś przeżyję te udręki ;d
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Ostatnio żadnych testów sobie nie robiłem

A tak zmieniając temat, norbert wymiata :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Oj norbert wymiata ;d
Jak on wie co się dzieje w tej zabawie :D
A jak zrobić, żeby nie było widać, że jestem on-line.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Poszukaj a znajdziesz. Nie chciałbym ci wszystkiego tak od razu zdradzać, tym bardziej, że to by mi osobiście utrudniło nieco pracę :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Hah, albo się mylę, albo to tryb niewidoczności.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

I teraz wszyscy odpalą sobie kamuflaż optyczny :p Taka wygodna rzecz, no nic zabawnie przynajmniej będzie, co do atakowania gdy nie ma hoplity w grupie 1 no cóż też byłem na czymś w rodzaju urlopu w trakcie którego z tego co wiem zdążyliście nabić całkiem sporo punktów, więc nie wiem czy nie odrabiam nadal strat :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Elastynka kiedy będziemy mogli się spodziewać wyników po zakończeniu konkursu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Sam zostałem i teraz czekam na koniec zabawy i wyniki ;d
W postach gr. II strasznie przeważa, a w atakach jest po równo, bo u nas nie było obrony.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

W atakach raczej wygrywacie, wszak u nas dosyć długo nikt nie atakował.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

No w atakach tak, ale obronę też mieliście i to nawet sporo, więc można powiedzieć, że jest po równo. Elfik miał wolną drogę do nabycia punktów, a w postach to o ponad 100 postów jesteście do przodu + przekroczenie jakiegoś tam progu. Ale mam nadzieję, że jutro to wszystko się wyjaśni :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojna Spamu Edycja I

Podoba mi się ten "Elfik" :D Trochę jak ten świętego mikołaja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry