wojny sojuszów

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, otóż chciałem wiedzieć, jak wygląda taka wojna? Co trzeba zrobić by wygrać? Proszę, pomóżcie:)
 

DeletedUser

Guest
Jedni atakują, drudzy atakują.
Jedni podbijają, drudzy podbijają.
Tak wygląda wojna.

A co do pytania jak wygrać,
wygrać można podbijając osoby z przeciwnego sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Nic nie trzeba, wojna jest tylko formalna.
Nie ma w grepolis przycisku który wypowiada wojnę.
 

DeletedUser

Guest
Ok, dzięki. Bo grałem w Ikariam, tam były punkty walki za wojnę i w ogóle zagmatwane to było:p dięki za pomoc:)
 

DeletedUser

Guest
można to na kilka sposobów załatwić:
1. Można ustalić np. kto komu w ciągu 30 dni zniszczy najwięcej powiedzmy jednostek lądowych
2. Można wszystkim poprzejmować miasta, aż nie będzie wroga ;]
3."Tłuc" się do momentu aż któraś ze stron powie że ma dosyć
4. W moim sojuszu była taka sytuacja, że nieustannie i ze zgraniem atakowaliśmy przeciwnika, że ich sojusz rozpadł się albo został rozwiązany (nie wnikałem)

przycisku nie ma ale w zakładce sojusz->Pakty->Wrogowie
a po za tym flagi graczy: bez sojuszu na brązowo, sojusznika masz na niebiesko, zaprzyjaźniony sojusz na zielono, a wroga na czerowno!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7624

Guest
Po prostu ludzie z jednego sojuszu walczą z ludźmi z innego sojuszu!:eek:
 

DeletedUser

Guest
WYGRAĆ można w łatwy sposób

po 1 mieć zgrany i waleczny sojusz
po 2 ustalić np że 5 osób atakuje i podbija 1 gracza a drugie pięć osób podbija 2 gracza

po 3 mieć pakty które zawsze waszemu sojuszowi pomogą nawet w najtrudniejszej sytuacji

po 4 tak jak mówiłem miec zgrany i waleczny sojusz ale tagrze aktywny i gotowy do walki

tak apre wojen muj sojusz już wygrał
 

DeletedUser1360

Guest
@Paweldow1
W Grepolis niema żadnych WSL jak było w wymienionej przez ciebie grze, natomiast jest inny system naliczanie punktów które wpływają na twoje możliwości rozwojowe.
Jeżeli sojusz któremu wypowiadasz wojnę jest w miarę kumaty bądź chodzi mu o dobą zabawę to możecie sobie omówić warunki wojny i sami określić kiedy dana strona wygra. Może być to liczba miast przejęta w określonym czasie bądź możecie przeliczać stracone jednostki z raportów na punkty walki. Przy takim założeniu możecie ustalić że wygrywa sojusz który tych punktów załapie najwięcej.
Natomiast musisz wiedzieć że na forum niema żadnych restrykcji co do nie przestrzegania warunków wojny, niema takiego regulaminu:D Jest tu całkiem inny silnik gry nacisk kładzie sie na przejmowanie wiosek od innych graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kurcze szkoda, że nie ma takich op w sojuszu.
Bardzo bym chciał, aby było coś podobnego jak heroesach :)
Że stoimy naprzeciwko i oglądamy wojnę :)
Może w przyszłości na jakimś serwerze powstanie takie coś .
Bo taka wojna za którą nie ma punktów ;/
No nie jest to zbyt fajne ...
A oto wklejam zdjęcie na którym schematycznie pokazane jest jakbym chciał widzieć okno wojny sojuszu :
homm34.gif

A więc tak umieszczone wojska a na nich ruchy wojowników ... :)
Nie chodzi mi o po prostu kopię, ale na tle greckiej artystyki zamieszczone wojska i pokazane ruchy, żeby to było interesujące . Patrzysz jak walczą .
No bomba :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie przesadzaj. Grepolis działa na zupełnie innych zasadach... Chodź i tak już jest bardzo podobne do plemion i traviana, ikariana itd. to nie znaczy, że ma być podobne jeszcze w tym.
Heroes (na obrazku mam III) to gra turowa, a grepolis taką nie jest.
W raporcie masz animacje i to tyle. - Można by w przyszłości urozmaicić taką animacje i zrobić ich więcej, do odpowiednich okolicznośći... Ale nie zmieniajmy tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry