[Omawiane] Wojska po ochronie

  • Rozpoczynający wątek *Miles*
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam, mam pytanie.
Przypuśćmy że jakiś dobry(doświadczony) gracz gra na świecie Retimno.
Ile powinien mieć woja(mniej więcej) pod koniec ochronki, powiedzmy że skupia się głównie na robieniu wojska i nie korzysta ze złota. Chodzi oczywiście o jakiegoś dobrego gracza, nastawionego na atakowanie innych. Ponieważ Retimno ma stary system, tak więc pytam o sam off.
I drugie pytanie.
Przypuśćmy że jakiś dobry(doświadczony) gracz gra na świecie Pella.
Ile powinien mieć woja(mniej więcej) pod koniec ochronki, powiedzmy że skupia się głównie na robieniu wojska i nie korzysta ze złota. Chodzi oczywiście o jakiegoś dobrego gracza, nastawionego na atakowanie innych. Ponieważ Pella to ma nowy system, tak więc pytam o deff i off(obronę powinien mieć dobrą żeby miasta nie tracić, tak więc trzeba się skupić na deff'ie i off'ie). I jaki powinien mieć murek na Pelli.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojska po ochronie

Nie rozumiem do końca celu w jakim pytasz o to ile powinno się mieć wojsk na tym, czy na innym świecie...

To wszystko zależy od wielu parametrów:

-czy grasz sam, czy z sojuszem (jeśli z sojuszem, to czy jest to jakiś dobry sojusz)
-czy masz wsparcie w kolegach na tym świecie
-czy gracze z wyspy są wymagającymi przeciwnikami
-czy dużo graczy z wyspy jest w jednym i innym od twojego sojuszu...

...można by tu wymieniać dalej i dalej... zapotrzebowanie na wojsko wynika nie tylko z szybkości świata, wpływa na to multum innych czynników. Nie da rady jasno określić ile gracz powinien mieć wojska w mieście, bo każda wyspa ma inny początek - na jednej szybkie wojny między graczami, na drugiej spokojne rozwijanie i przejmowanie małych miast z innych wysp...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojska po ochronie

Witam, mam pytanie.
Przypuśćmy że jakiś dobry(doświadczony) gracz gra na świecie Retimno.
Ile powinien mieć woja(mniej więcej) pod koniec ochronki, powiedzmy że skupia się głównie na robieniu wojska i nie korzysta ze złota. Chodzi oczywiście o jakiegoś dobrego gracza, nastawionego na atakowanie innych. Ponieważ Retimno ma stary system, tak więc pytam o sam off.
I drugie pytanie.
Przypuśćmy że jakiś dobry(doświadczony) gracz gra na świecie Pella.
Ile powinien mieć woja(mniej więcej) pod koniec ochronki, powiedzmy że skupia się głównie na robieniu wojska i nie korzysta ze złota. Chodzi oczywiście o jakiegoś dobrego gracza, nastawionego na atakowanie innych. Ponieważ Pella to ma nowy system, tak więc pytam o deff i off(obronę powinien mieć dobrą żeby miasta nie tracić, tak więc trzeba się skupić na deff'ie i off'ie). I jaki powinien mieć murek na Pelli.

Jeśli siedział byś i klikał w wioski to zagroda offa prawie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojska po ochronie

Witam, mam pytanie.
Przypuśćmy że jakiś dobry(doświadczony) gracz gra na świecie Retimno.
Ile powinien mieć woja(mniej więcej) pod koniec ochronki, powiedzmy że skupia się głównie na robieniu wojska i nie korzysta ze złota. Chodzi oczywiście o jakiegoś dobrego gracza, nastawionego na atakowanie innych. Ponieważ Retimno ma stary system, tak więc pytam o sam off.
I drugie pytanie.
Przypuśćmy że jakiś dobry(doświadczony) gracz gra na świecie Pella.
Ile powinien mieć woja(mniej więcej) pod koniec ochronki, powiedzmy że skupia się głównie na robieniu wojska i nie korzysta ze złota. Chodzi oczywiście o jakiegoś dobrego gracza, nastawionego na atakowanie innych. Ponieważ Pella to ma nowy system, tak więc pytam o deff i off(obronę powinien mieć dobrą żeby miasta nie tracić, tak więc trzeba się skupić na deff'ie i off'ie). I jaki powinien mieć murek na Pelli.

jeśli chodzi o retimno i 7 dniową ochronę to po jej zakończeniu spokojnie 200 kawalerii i 700 procków można mieć, czyli praktycznie zagroda offa - bez złota.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wojska po ochronie

jeśli chodzi o retimno i 7 dniową ochronę to po jej zakończeniu spokojnie 200 kawalerii i 700 procków można mieć, czyli praktycznie zagroda offa - bez złota.

Mało powiedziane - Retimno jest o tyle wyjątkowe, że opłaca się tutaj nawet założyć nową wioskę w trakcie ochronki - w tym przypadku należy się liczyć z co najmniej 1,5 zagrody woja, większość off i ogniki w przypadku wymiataczy.

Ja nie jestem wymiataczem, a byłem w stanie wyrobić ponad 100 kawalerii i 200 procy w ciągu jednego dnia, kontynuując przy tym budowanie akademii (a, zaznaczam, kosztowna jest, co nie?) - wszystko zależy od indywidualnych upodobań graczy i aktywności. No i umiejętnego wykorzystywania misji wyspowych. Ilu graczy, tyle strategii rozwoju :rolleyes:
 
Do góry