[Wyjaśnione] Wolni mieszkańcy

DeletedUser

Guest
Witam.
Więc chodzi o to, że mam już całkowicie rozbudowane gospodarstwo wiejskie, zbadany pług oraz wybudowane łaźnie. Skąd wziąć wolnych mieszkańców?
 
Odp: Wolni mieszkańcy

Skąd wziąć wolnych mieszkańców?
Wysłać swoje wojsko do ataku. Wówczas jest szansa, że część Twojej armii zginie i będziesz mogła zrekrutować nowe jednostki, aby uzupełnić poległych żołnierzy.
Możesz również zastanowić się nad wyburzeniem niektórych budynków, ale z tym proponuję ostrożnie szczególnie na początku przygody z Grepolis zanim zdobędziesz więcej doświadczenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wolni mieszkańcy

dużo zależy od tego co masz zamiar robić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wolni mieszkańcy

No tak. Atakowałam, no ale jeśli atakuje zginie mi część armii, którą potem będę musiała od nowa rekrutować. Tracąc tyle samo jednostek. Błędne koło. Zyskam tylko punkty walki i może surowce.
 
Odp: Wolni mieszkańcy

No tak. Atakowałam, no ale jeśli atakuje zginie mi część armii, którą potem będę musiała od nowa rekrutować. Tracąc tyle samo jednostek. Błędne koło. Zyskam tylko punkty walki i może surowce.

Ale im więcej punktów walki tym więcej punktów kurluty będzie się zdobywać , a to prowadzi to większej ilości posiadanych miast czyli większej armii.
Nie nazwałbym tego błędnym kołem.
Raczej na tym opiera się gra na zdobywaniu punktów walki i traceniu armii ;)
 
Do góry