Wrogowie

  • Rozpoczynający wątek Eryk240
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się ten pomysł !

  • Tak

    Głosy: 13 40,6%
  • Nie

    Głosy: 16 50,0%
  • Nie Wiem

    Głosy: 3 9,4%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Może moglibyśmy dodać opcje wrogowie do której byśmy wpisywali nicki naszych wrogów. A wyglądało by to tak że gdy ktoś by włączał naszą wyspę i
naciskał by na naszą wioskę to by mu się pokazywała nawa gracza,nazwa wioski
a na dole wrogowie(mogą być tez przyjaciele:) ) na czerwono.Gracz sprawdzający mógłby zobaczyć z kim mamy na pieńku :)
 

DeletedUser

Guest
ja bym to zmienil mianowicie to ze nie na gracza tylko na sojusz gdyz jest sporo takich zalozycieli ktozy nie czytaja listy wrogow swoich sojusznikow i ich zapraszaja i prosza zeby ich nie atakowac itd.choc oni sa na tej liscie juz kupe czasu.

ale jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
To jest przydatne gdy np. chcesz kogoś zgrabić to lepiej zgrabić kolesia który
atakuje naszego przyjaciela lub kogoś z sojuszu.Albo jak ktoś pisze w sojuszu o
pomoc bo go ludzie atakują i daje ich na wrogów to szybko wiemy kogo atakować :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
ktozy nie czytaja listy wrogow swoich sojusznikow i ich zapraszaja

Jak nie czytają to nie pomoże żadna lista, a pomysł uważam za niepotrzebny. Każdy może swoich kumpli czy wrogów dodać sobie do profilu, a jeśli chce potwierdzenia ewentualnej ochrony to zapytać.
 

DeletedUser

Guest
A gdy np. koleś chce nas zgrabić i już daje atak ale nagle widzi ze ma wspólnych
wrogów co ty.Prawdopodobnie będzie chciał się z nami zakolegować :)
i tak będziemy mieli pomocnika w walce z wrogami !
 

DeletedUser

Guest
zaznaczanie graczy jako wrogów - ma sens:) ale najprędzej przejdzie jako premium:)
 

DeletedUser

Guest
Totalnie bez sensu.
Chcesz się pochwalić wrogami? Wypisz ich w profilu.
Po co ma ktoś wiedzieć z kim mam na pieńku? Przeciwnik może to wykorzystać i podstawić flotę na czas moich ataków. Może się zgadać z moim przeciwnikiem i będę miał po armii albo polis,jeżeli gracze byli by ogarnięci.

To co mogliby wkońcu wprowadzić to jakąś sensowną dyplomacje i oznaczenia na mapie, wspólne fora dla sojuszy itp itd,ale ta opcja jest zbędna moim zdaniem.
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Można skorzystać z Opisu Profilu Osobistego i tam dodać co chcemy.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry