Wsparcie ze swojego miasta.

Czy powinno tak być?


  • W sumie głosujących
    15
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mamy tak: Wysyłamy wsparcie ze swojego miasta A do miasta B (również naszego), i nie możemy tym wojskiem kontrolować (przynajmniej u mnie tak jest). Przecież to nasze wojska i powinno się nimi kontrolować!

Proponuję zmianę, żeby można było kontrolować wsparciem ze swojego miasta.

PS. Nie widziałem podobnej propozycji, jak było to sorry...
 

DeletedUser

Guest
Chodzi mi o to, że wysyłasz ze swojego miasta wojska z innego swojego miasta i nim manewrujesz (opcja ta nie będzie możliwa dla wsparć z różnych graczy).

A co do innych ankiet... uznałem że inne ankiety nieco się różnią od mojej...
 

DeletedUser

Guest
Twoja propozycja zainspirowała mnie do zrobienia własnej, chociaż trochę się różnią. Moja mowi wyłącznie o odsylaniu, Ty masz na mysli wysyłanie wsparcia do swojej wioski, żeby z niej dalej nim się poruszać, dobrze rozumiem?
Chce miec pewnosc zanim zaglosuje.
 

DeletedUser

Guest
Było już z kilka razy a twoja propozycja jest bardziej podobna do innej - mówiła o łączeniu ataków w jeden duży, wyślemy w ciągu jednego ataku wojska z 5 miast i co? atak nie do powstrzymania...na NIE

Edit.
I tak jest już za dużo ułatwień dla obrońców....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Twoja propozycja zainspirowała mnie do zrobienia własnej, chociaż trochę się różnią. Moja mowi wyłącznie o odsylaniu, Ty masz na mysli wysyłanie wsparcia do swojej wioski, żeby z niej dalej nim się poruszać, dobrze rozumiem?
Chce miec pewnosc zanim zaglosuje.

Dokładnie tak :)
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na tak, własnym wojskiem powinno się zarządzać :) Gra stałaby się bardziej strategiczna co ułatwiłoby grę osobą do takich gier "stworzonych" ;)
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Zbyt duża ingerencja w Mechanikę Gry.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry