[Wyjaśnione] Wsparcie

DeletedUser

Guest
Mam takie pytanie. Co się stanie, jeżeli z mojego miasta "A" wyślę wsparcie do mojego miasta "B" i w tym czasie miasto "A" zostanie przejęte przez innego gracza? Czy będę mogła zarządzać tym wsparciem albo czy będę mogła je odesłać z powrotem tak, by nowy właściciel mógł z tego wojska korzystać? Trochę to pokręcone, ale zależy mi na odpowiedzi :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Wsparcie

Rozumiem twoje pytanie ale pytam :)
Czy miasto B jest twoje czy sojusznika?
Przepraszam ale nigdy z takim się nie spotkałem a jak juz to nie zwracałem uwagi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wsparcie

A jesteś tego w 100% pewien?? Moim zdaniem w takim przypadku jak ten to jest to niesprawiedliwe. Jak wysyłam wsparcie do siebie to mogłabym nim zarządzać, bo to i tak moje wojska... Czy moderatorzy mogą to jakoś zmienić albo coś????
 
Odp: Wsparcie

A jesteś tego w 100% pewien?? Moim zdaniem w takim przypadku jak ten to jest to niesprawiedliwe. Jak wysyłam wsparcie do siebie to mogłabym nim zarządzać, bo to i tak moje wojska... Czy moderatorzy mogą to jakoś zmienić albo coś????

DonBeker dobrze napisał. Jeśli Twoje miasto A zostanie przejęte, to wszystkie jednostki znikają. Bez znaczenia jest to, czy znajdują się one w Twoim mieście B, w mieście B innego gracza czy też po prostu są w podróży do innego miasta. Według mnie nie ma potrzeby zmiany tego, przestajesz panować w danym mieście, więc też i tracisz wojska z tego miasta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wsparcie

szkoda trochę. Chce oddać koledze wioskę, ale mam tam dużo deffa i w takim wypadku jestem w kropce :(
 
Do góry