Wszystkie jednostki z tego miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3768
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3768

Guest
Mam problem, kilkanaście dni po przejęciu miasta okazało się że zostało mi tylko 3 mieszkańców do wykorzystania. Gospodarstwo mam na 40 poziomie w mieście powinno być w sumie 3200 mieszkańców. Przeliczałem liczbę jednostek na mieszkańców oraz zsumowałem mieszkańców, którzy się znajdują w budynkach. Wychodziło mi, że nadal jest kolosalna różnica. W koszarach jak i w porcie nie zgadza mi się niektóra liczba jednostek jaka powinna się znajdować w mieście. Sprawdzałem podana różnica jak najbardziej odzwierciedla wskazany problem. Myślałem, że omyłkowo wsparłem, któreś z miast, sprawdzając w agorze okazało się, że jednak nie.
W czym jest problem??
 

DeletedUser3768

Guest
Jedyne co mi przyszło na myśl, że delikwent, któremu jego jedyne miasto przejąłem, musiał wcześniej do kogoś wysłać te jednostki na wsparcie, zapominając o nich w trakcie oblężenia. W tym momencie ktoś ma to wsparcie, a ja mam zostawiony wirtualny ślad po nich.
 

DeletedUser3768

Guest
Tak to jest ten sam problem. Dzięki za sprawną odpowiedź. Coś czuje, że sobie trochę poczekam.
 

DeletedUser

Guest
Proszę wysłać ticketa w którym opiszesz szczegółowo problem i określisz o jaką wioskę chodzi
 
Do góry