[Ulepszenie] wybór godzin bonusu nocnego

  • Rozpoczynający wątek Blueprint
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz samemu ustalić porę bonusu nocnego?

  • Tak

    Głosy: 3 14,3%
  • Nie

    Głosy: 18 85,7%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ostatnio myślałem trochę nad niesprawiedliwością odgórnie narzuconej pory bonusu nocnego. Nie neguję jego istnienia, ba uważam że jest konieczny, każdy kiedyś śpi i dzięki temu może spać spokojnie. Jednak spora część graczy pracuje, spora liczba w różnych nietypowych godzinach, jeszcze inna część chodzi spać późno w nocy a właściwie nad ranem. Dlatego proponuję by każdy gracz miał możliwość samemu wybrania w jakich godzinach chce aktywować bonus nocny. Co myślicie?
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: wybór godzin bonusu nocnego

A jak by ktoś ustawił sobie bunus na godziny np szkoły? w środku dnia;d ?
Nie bonus musi być taki sam dla każdego gracza.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: wybór godzin bonusu nocnego

1. Popraw ankietę na wymaganą przez regulamin (jeśli nie potrafisz, napisz proszę do mnie na PW), w przeciwnym razie temat zostanie skasowany.

2. Co do samej propozycji - jestem na NIE.
Ze względu na to własnie, że ludzie oczekują różnych bonusów, pojawiają się tak często nowe światy. Wiadomo, że jak spasuje Ci bonus, to nie spasuje system itd. itp. Dlatego spokojnie możesz poczekać na świat, który Cię w pełni zadowoli i na nim zagrać.
Co do samej techniki pomysłu, podam przykład:
O kurcze, muszę jechać na zakupy, a tyle mam ataków - włączę sobie bonus nocny, będą mieli większe straty i zdążę wrócić na czas, zanim się zorientują, że mam bonus (bo ataki już lecą) i doślą woja, by bunkier rozwalić...

Tak się po prostu nie da!
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: wybór godzin bonusu nocnego

Zgadzam się z Sisi, to by zrobiło zbyt duże zamieszenia w grze, już widzę "bunkierki" robione w momencie najgorszych ataków od wroga.
 

DeletedUser

Guest
Odp: wybór godzin bonusu nocnego

1. Popraw ankietę na wymaganą przez regulamin (jeśli nie potrafisz, napisz proszę do mnie na PW), w przeciwnym razie temat zostanie skasowany.

2. Co do samej propozycji - jestem na NIE.
Ze względu na to własnie, że ludzie oczekują różnych bonusów, pojawiają się tak często nowe światy. Wiadomo, że jak spasuje Ci bonus, to nie spasuje system itd. itp. Dlatego spokojnie możesz poczekać na świat, który Cię w pełni zadowoli i na nim zagrać.
Co do samej techniki pomysłu, podam przykład:
O kurcze, muszę jechać na zakupy, a tyle mam ataków - włączę sobie bonus nocny, będą mieli większe straty i zdążę wrócić na czas, zanim się zorientują, że mam bonus (bo ataki już lecą) i doślą woja, by bunkier rozwalić...

Tak się po prostu nie da!

Chodziło raczej o to by każdy raz zadeklarował bonus na całą długość gry a nie że każdy włącza kiedy chce :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Chodziło o to by każdy gracz wybrał porę bonusu na całą grę a nie aktywował jak popadnie codziennie inaczej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: wybór godzin bonusu nocnego

To też by sprawiło male zamieszanie. Najlepiej jest jak teraz
Bonus nocny dla wszystkich w ten sam czas .
 

DeletedUser

Guest
Odp: wybór godzin bonusu nocnego

Jestem za bonusem nocnym dla wszystkich w tym samym czasie. Wybór świata jest dla nas wtedy możliwością doboru odpowiednich dla nas ustawień. Ta opcja jest dla mnie zupełnie wystarczająca.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: wybór godzin bonusu nocnego

Głos na nie jest tyle światów i godziny bonusu nocnego się na nich o tyle różnią że każdy powinien znaleźć takie godziny bonusu nocnego które będą mu odpowiadały :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: wybór godzin bonusu nocnego

Również na nie, a dlaczego?! Załóżmy hipotetyczną sytuację:
1. Bonus trwa 8h
2. Jeden gracz ustawia sobie bonus między 00:00-08:00
3. Drugi gracze ustawia sobie bonus między 08:00-16:00

I teraz co?
Gracz (1) chce atakować (2) o godzinie 10:00. Atak wchodzi w takim przypadku w bonusie, czy jak?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: wybór godzin bonusu nocnego

Niestety, ale taka opcja nie wchodzi w rachubę.
Dodatkowo, jak widać, większość osób jest przeciwko.
Propozycja zostaje odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry