Wycofanie statku kolonizacyjnego

Witam mam tutaj takie pytanie skierowane mysle ze bardziej do adminow to pytanie ...

chodzi mi o wycofanie statku kolonizacyjnego ...

przykladowo :p

zamierzam podbic opuszczone miasto (system bunt)
puszczam statek kolonizacyjny ...
w tym czasie jak statek bedzie plynal puszcze atak i zrobie w miescie bunt ... ( tak wiem nie potrzeba buntu robic do szarakow i mozna przejac szarak jezeli zrobi sie w nim podburzanie to nie trzeba czekac do ropoczecia buntu )

''moje pytanie czy bede mogl wycofac statek kolonizacyjny jak ktos inny przejmie to miasto ( tak samo jak w przypadku normalnego miasta )'' :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

Dlatego pisalem ze prosze o odpowiedz jakiegos admina

kiepski z ciebie pirat :p ( bez urazy :eek: )

jezeli masz bunt w jakims miescie i inny gracz przejmie to miasto to mozesz wycofac statek kolonizacyjny ;)
 
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

to juz nie mi oceniac jaki ze mnie jest gracz :D

pewnie szperaja pare osob juz pytalem i nie znaja odpowiedzi buuuuuuuuu :p
 

DeletedUser13474

Guest
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

Hmmmm,Adriana tydzień na forum nie było widać bo obmyślał właśnie to zapytanie,a że pytanie skierowane do adminów to niestety ale nikt inny nie może odpowiedzieć bo nie jest na piedestale.
 

DeletedUser12047

Guest
Re: Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

cos sie czepiacie adriana byl w brukselli,walczyl o wiekszy budzet dla polski z uni
 
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

zastanawiam sie czy marsjanie naprawde istnieja i czy byli wogole na ziemi

1841071dd7d54f41f431f2b47caede0c.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

Ale nad czym Ty się zastanawiasz? Po przekroczeniu 10min nie cofniesz żadnego kolona w systemie buntu. Atak wejdzie normalnie, to tak jakbyś puścił kolona bez wznieconego buntu. Ktoś przejmuje ustalone miasto i jest po zawodach, na darmo płyniesz ;-)

Możesz cofnąć kolona jeśli puściłeś go w celu przejęcia miasta a ktoś Cię uprzedził. Dostajesz wtedy informację, że bunt jest tłumiony w zarodku i jeśli wysłałeś statek kolonizacyjny to możesz go zawrócić.
 

DeletedUser13474

Guest
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

Możesz cofnąć kolona jeśli puściłeś go w celu przejęcia miasta a ktoś Cię uprzedził. Dostajesz wtedy informację, że bunt jest tłumiony w zarodku i jeśli wysłałeś statek kolonizacyjny to możesz go zawrócić.

No ale WP. adrian wyraźnie napisał że pytanie jest do adminów
Nie pytany nie odpowiada,bo on się brzydzi takimi szarakami jak my.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

przestańcie to jest tylko gra, każdy jest jaki jest i inny nie będzie
na 99% jestem pewien, że kolona idzie zawrócić w opisywanej na początku sytułacji
 
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

No ale WP. adrian wyraźnie napisał że pytanie jest do adminów
Nie pytany nie odpowiada,bo on się brzydzi takimi szarakami jak my.

dlatego jest pytanie skirowane do adminow
bo taki przecietny "Kowalski" nie ma zielonego pojecia o co mi chodzi
gtgo.png


nadal czekam o potwierdzenie tego od admina
jornalp.png
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

Witam mam tutaj takie pytanie skierowane mysle ze bardziej do adminow to pytanie ...

chodzi mi o wycofanie statku kolonizacyjnego ...

przykladowo :p

zamierzam podbic opuszczone miasto (system bunt)
puszczam statek kolonizacyjny ...
w tym czasie jak statek bedzie plynal puszcze atak i zrobie w miescie bunt ... ( tak wiem nie potrzeba buntu robic do szarakow i mozna przejac szarak jezeli zrobi sie w nim podburzanie to nie trzeba czekac do ropoczecia buntu )

Jezeli zrobisz w opuszczonym miescie podburzanie to z przejeciem bedziesz musial poczekac do buntu wlasciwego.

''moje pytanie czy bede mogl wycofac statek kolonizacyjny jak ktos inny przejmie to miasto ( tak samo jak w przypadku normalnego miasta )'' :rolleyes:

Tak, bedziesz mogl wycofac statek kolonizacyjny - otrzymasz raport z odpowiednia informacja.

PS1. Nie wiem, czy moja odpowiedz bedzie spelniala Twoje wymagania - przeciez admini to takze gracze... :rolleyes:
PS2. WIKI tworza takze admini, wiec nie widze nic zlego w szukaniu tam przez nas odpowiedzi... Ale w tym przypadku oparlam sie na wlasnych doswiadczeniach z gry :)
 
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

Jezeli zrobisz w opuszczonym miescie podburzanie to z przejeciem bedziesz musial poczekac do buntu wlasciwego.

Dorcia a to sie zmienilo po aktualizacji bo wczesniej jak podbijalem szaraka i puscilem atak czyszczacy i z przyzwyczajenia zaznaczylem bunt i kolon juz plynal i wszedl przed rozpoczeciem buntu to miasto przejalem
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

Jak zaznaczylam, oparlam sie na wlasnych doswiadczeniach z gry. Mnie osobiscie kolon sie odbil i z przejeciem musialam poczekac. Ale bylo to w poczatkach mojej gry - jakies 2 lata temu - i obecnie nie wysylam na szaraki podburzania. Niemniej jednak sprawdze z ciekawosci.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

Niestety, ale to musi potrwac - musze zalozyc konto do doswiadczen, rozbudowac je odpowiednio, zbadac potrzebne rzeczy w akademii...
A Wy oczekujecie odpowiedzi "natentychmiast" i wszelka zwloka lub niescislosc prowokuje Was do, zamierzonych lub nie, zlosliwosci. Wiec nie dziwcie sie, ze wolimy nie udzielac niesprawdzonych informacji. Admini sa takimi samymi graczami jak Wy i opieraja sie na wlasnych, badz innych graczy, doswiadczeniach...
 
Ostatnia edycja:

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

Ufff, udalo sie szybciej, niz sadzilam, dzieki pomocy Co-Community Manager Robin65 - dziekuje bardzo :)

Sypie glowe popiolem i przyznaje sie do bledu... choc Wy tez nie byliscie nieomylni :)

1. Przy przejmowaniu szarych miast wywolanie podburzania nie wstrzymuje/nie ma wplywu na przejecia miasta.
2. Nie otrzymuje sie raportu z powiadomieniem o przejeciu szarego miasta przez kogos innego - nie mozna wiec wycofac ataku z kolonem.

Jednak odrobina cierpliwosci i umozliwienie nam przeprowadzenia testow oplacilo sie... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

Jeśli chodziło o szaraka to nie doczytałem dokładnie tematu więc przepraszam. Myślałem, że chodzi o "regularne" miasto innego gracza, wtedy kolona można cofnąć.

Dwa to trochę dziwne, że admini na grepo nie mają swojego świata i możliwości przeprowadzania takich testów. W grach mmorpg admini mogą tworzyć dowolne elementy stroju/broni lub postać taką jaką chcą czasem niemożliwą do zrobienia podczas normalnej rozgrywki. Co więcej serwery popularnej sieciowej strzelanki również dają adminom serwera na takie zabawy modyfikujące środowisko gry a tutaj co, admin nic nie może?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13474

Guest
Odp: Wycofanie statku kolonizacyjnego

Jak nie może,pewnie że może
-np.wlepić bana-heheheh
 
Do góry