Wycofywanie statków transportowych

DeletedUser

Guest
Kiedy próbuję wycofać same li tylko statki transportowe od wspieranego sojusznika,to wyskakuje mi okienko komunikatu owej treści:

"Pojemność pozostawionych statków transportowych jest niewystarczająca."

Dodawać nie muszę,że statki nie zostają wycofane,sojusznik nie dostaje dodatkowej pomocy a ja pozostaję trochę skonfundowany.
 

DeletedUser

Guest
Bo przecież wojska lądowe muszą też jakimś sposobem wrócić, więc jak weźmiesz transportowce to nie będą mogli przecież wrócić. :)
 

DeletedUser

Guest
No okej,ale to chyba moja sprawa czy ich chcę tam zostawić,czy nie?Jakim problemem byłoby wysłać statki po nich później?
 

DeletedUser

Guest
Właściciel miasta, też może odesłać jednostki którymi go wspierasz. Przy Twoim rozumowaniu pozbawiasz go tej opcji.
 

DeletedUser

Guest
"Pojemność pozostawionych statków transportowych jest niewystarczająca."

To jest tak:
jak masz transportowca który może pomieścić 20 jednostek to możesz wziąć np. 20 szermierzy. A jak masz na wyspie załóżmy 100 jednostek, to musi tam być min. 5 transportowców. Oczywiście, według mnie, można przecież wysłać po nie transportowce później, ale, nie wiem dlaczego, w grze tak nie można:(.
 

DeletedUser

Guest
Właściciel miasta, też może odesłać jednostki którymi go wspierasz. Przy Twoim rozumowaniu pozbawiasz go tej opcji.

Z mojego rozumowania wcale to nie wynika.Jaki problem żebyśmy oboje,
tj. gracz,którego wspieram oraz moja skromna osoba,mieli możliwość ich odwołania?
 

DeletedUser

Guest
Z mojego rozumowania wcale to nie wynika.Jaki problem żebyśmy oboje,
tj. gracz,którego wspieram oraz moja skromna osoba,mieli możliwość ich odwołania?

Ponieważ w momencie gdy zabierzesz swoje statki transportowe, to właściciel wspieranego przez Ciebie miasta nie będzie miał na czym odesłać Twoich jednostek.
Twoje jednostki = Twoje transportowce
 

DeletedUser

Guest
Wojsko wspierające jest na czas stacjonowania w innym miescie zakwaterowane na statkach transportowych. Spia w nocy w kojach, jedza w kajutach a ranny aerobik cwicza na pokladzie;) Czyli podczas wsparcia transporty są domem żołnierzyków i nie można ich zabrać.
 
Do góry