Wykreślanka

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
WYKREŚLANKA

Spokojny wieczór, nie masz co zrobić z wolnym czasem? Mamy dla Ciebie wspaniałą rozrywkę, dzięki której nie tylko się rozerwiesz, ale będziesz miał również szansę na zgarnięcie wspaniałych nagród! Jesteś zainteresowany?

Regulamin:

1. W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik Forum Grepolis. Do konkursu nie trzeba się zapisywać, wystarczy rozwiązać rebus i wysłać go.
2. Należy znaleźć jak największą liczbę haseł w wykreślance do końca czasu trwania konkursu.
Jeśli kliku osobom uda się podać wszystkie odpowiedzi wygrywa osoba, która zrobi to najszybciej.
3. Liczba haseł i ich dokładne brzmienie pozostają tajemnicą do momentu ukazania rozwiązania. Słowa w diagramie nie powtarzają się, każde słowo wykreślić można tylko raz.
4. Hasła mogą być zapisane poziomo, pionowo, na ukos i wspak.
5. Hasła dotyczą bezpośrednio Grepolis oraz Forum Grepolis.
6. Rozwiązanie należy wysłać za pomocą kontaktu ds. konkursów, w temacie wpisując "Wykreślanka", a w poście załączyć rozwiązany rebus.
7. Rozwiązanie wysyłamy tylko raz, odpowiedzi nie można zmieniać. Jeśli post z wykreślanką zostanie edytowany, bądź usunięty i załączony po raz drugi - osoba zostaje zdyskwalifikowana. Dlatego też prosimy o rozwagę.
8. Konkurs trwa od 1 do 10 września 2014 roku, jednak na rozwiązanie zadania macie PIĘĆ dni (1-6 września godzina 23:59).

Nagrody:

1.png


200 sztuk złota + ranga
zwyciezcakonkursu.png


2.png


150 sztuk złota


31.png


50 sztuk złota + bonus "przyspieszona budowa o 30% na 1 dzień"




Powodzenia!


wykre%C5%9Blanka1.png

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

co jesli ktos poda haslo nie dotyczące gry?
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Wykreślanka

Kto wymyślał ten rebus ? 6 linijka od lewej strony //ciach// >.<

- - - Automatycznie połączono posty - - -

co jesli ktos poda haslo nie dotyczące gry?
Nie będzie się liczyło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wykreślanka

Tylko, że w języku polskim nie ma takiego słowa jak //ciach//, więc nawet nie wiem, po co ta cała dyskusja!?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

ok,a 1 litera moze nalwezec do 2 haseł?
 

DeletedUser21267

Guest
Odp: Wykreślanka

a ile jest wszystkich zagadnień
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Wykreślanka

Na początku 5-tej pionowej linijki też jest to słowo
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Wykreślanka

Wykreśl wszystkie, które znajdziesz ;)


To mnie zaskoczyłeś. Poprawione, nie ma to wpływu na rozwiązania, w związku z czym jeśli ktoś zaczął już wykreślać na poprzednim obrazku, to nic się nie stanie.
Czemu edytowałaś :< Sam dałem cenzurę :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a ile jest wszystkich zagadnień
Tego nikt nie powie, nawet jak wie, musisz wykreślić tyle ile znajdziesz.
 

DeletedUser23223

Guest
Odp: Wykreślanka

6 linijka wpływa na rozwiązanie :) bo było tam jedno słowo którego po aktualizacji nie ma :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Wykreślanka

A ja nadal nie rozumiem jak można cenzurować słowa, które w ogóle nie istnieją w języku polskim?! Można prosić o odpowiedź, chociażby na priv, co by nie zaśmiecać tematu bardziej?
 

DeletedUser21267

Guest
Odp: Wykreślanka

Znalazł ktos jakieś słowa mam 31 i nadal szukam
 

DeletedUser23223

Guest
Odp: Wykreślanka

Lol Lukator xd podeślij ssa na priv :DD
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Wykreślanka

A ja nadal nie rozumiem jak można cenzurować słowa, które w ogóle nie istnieją w języku polskim?! Można prosić o odpowiedź, chociażby na priv, co by nie zaśmiecać tematu bardziej?
Ty żartujesz tak ? ..
 
Do góry