Wykreślanka

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18273

Guest
Odp: Wykreślanka

Jeszcze nic nie napisałem, ale nie używałem painta, jestem na linuxie, nie wiem jak się go otwiera. Po prostu patrzyłem w tą wykreślankę i zapisywałem na karteczce to co widziałem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Musisz te hasła wykreślić z wykreslanki
Podanie samych haseł nic nie da bo zostaniesz zdyskwalifikowany
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Tak jak mowi spartaker.
Potrzebuję rozwiązany rebus, a nie same hasła :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Dobra kochani,
biorę się za sprawdzanie wykreślanek, a to nie lada wyczyn. Zgłoszeń przyszło bardzo dużo, szkoda tylko, że duża ich część jest po prostu nieregulaminowa :(
Jednak na wasze zgłoszenia cały czas czekam, do północy.
Wyniki pojawią się jutro.
Kto jeszcze wykreśla lub ma zamiar zacząć - ostatni dzwonek! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

WYNIKI WYKREŚLANKI

Po kilkukrotnym sprawdzaniu oraz konsultacjach, przedstawiam Wam wyniki wykreślanki. Wiele słów, które zaznaczaliście nie miało w ogóle nic wspólnego z Grepolis (te słowa zostały z marszu odrzucane). Konkurs nie polegał na znalezieniu największej ilości słów, tylko znalezieniu największej ilości słów ZWIĄZANYCH Z GREPOLIS. Wiem, że nie było łatwo, ale daliście radę.
Również wiele zgłoszeń zostało odrzuconych, ponieważ nieuważnie czytaliście Regulamin. Na przyszłość pamiętajcie, że rozwiązaniem nie jest lista słów, a rozwiązany rebus, czyli obrazek. Oto wyniki:


1.png


200 sztuk złota + ranga
zwyciezcakonkursu.png


otrzymuje

Viwens


2.png


150 sztuk złota

otrzymuje

cryhavoc


31.png


50 sztuk złota + bonus "przyspieszona budowa o 30% na 1 dzień"
otrzymuje

Amisu


Dodatkowo postanowiliśmy przyznać kilka wyróżnień osobom, które były bardzo blisko podium, czyli znalazły więcej niż czterdzieści słów), otrzymują je następujące osoby (od najbliższej do najdalszej podium) :
Turgan
ArtiBlizz
Vampire69

otrzymują oni:
bonus : wzrost produkcji łask o 50% na 2 dni.



Po odbiór nagrody proszę zgłosić się do Shannqa.Osoby, które otrzymały wyróżnienie w postaci bonusu, przed zgłoszeniem proszę o zapewnienie jednego miejsca w ekwipunku na świecie na którym ma ten bonus zostać przyznany!
Gratulacje!

Oto lista słów, które musieliście odnaleźć:
  1. SREBRO
  2. HERA
  3. HOPLITA
  4. POSEJDON
  5. PAKT
  6. SOJUSZ
  7. HANDLARZ
  8. KATAPULTA
  9. BOHATER
  10. ORFEUSZ
  11. ATALANTA
  12. LEONIDAS
  13. CUD
  14. CERAMIKA
  15. PRZEBICIE
  16. SUROWIEC
  17. JASKINIA
  18. SENAT
  19. PORT
  20. KOPALNIA
  21. BADANIE
  22. OPIEKUNKA
  23. HYDRA
  24. MANTYKORA
  25. ARTEMIDA
  26. PLAGA
  27. AGORA
  28. REZERWACJA
  29. AKADEMIA
  30. KAWALERZYSTA
  31. SZPIEG
  32. KOJE
  33. HADES
  34. ZADOWOLENIE
  35. SZERMIERZ
  36. HARMONOGRAM
  37. RADA
  38. ODRODZENIE
  39. SYMULATOR
  40. DIONIZJE
  41. HYDEPARK
  42. BAN
  43. ETA
  44. FAQ
  45. BETA
  46. ANTYK
  47. PI
  48. RHO
  49. NY
  50. MY
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Gratuluje zwycięzcy oraz pozostałym uczestnikomu tej zabawy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Ja cały czas zastanawiam się dlaczego spora część graczy zaznaczała słowo "szparki", próbowałam to do czegoś podciągnąć, nawet do jaskini, ale niestety :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Też to znalazłem i próbowałem do czegoś zaliczyć, ale stwierdziłem, że chyba nie ma tego na liście słów i nie zaznaczałem :p
A tak poza tym - jeśli próbowałaś znaleźć nawiązanie do szparki, to dużo łatwiej było by znaleźć nawiązanie do mojego daru (morza) i wody (której wokół wysp full) :D
"Lato" to może była już lekka przesada :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Wykreślanka

Trafiło się sporo haseł, które ciężko było podciągnąć pod Grepolis :D Na przykład Ela (czyżby nawiązanie do Elastynki?), kozy, monogram, las albo spec :D Chciałabym przy okazji podziękować osobom, które zaznaczyły swoje hasła bardzo czytelnie, dzięki czemu sprawdzanie ich odpowiedzi szło bardzo sprawnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Chciałabym przy okazji podziękować osobom, które zaznaczyły swoje hasła bardzo czytelnie, dzięki czemu sprawdzanie ich odpowiedzi szło bardzo sprawnie :)

O właśnie! Dołączam się do podziękowań :)
W następnej edycji będę musiała wziąć to pod uwagę, bo czytelnie rozwiązane wykreślanki sprawdzało się dwa razy szybciej niż te mniej czytelne :)
 

DeletedUser15109

Guest
Odp: Wykreślanka

Heh, były takie słowa, że człowiek zastanawiał się czy zakreślić czy jednak nie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykreślanka

Trzeba zawsze czytać regulamin, od deski do deski :)
 
Do góry